Sākuma punkts - Bāka (Lighthouse) uz ziemeļiem no Barbarian Outpost, jārunā ar Larissa!

Kvesta garums - Īss

Kvesta grūtums - Sarežģīts

Apbalvojums - 2 kvestu punkti, 4662, 5 xp pie Ranged, Magic un Strenght, kā arī Damaged Prayer book pēc izvēles - Saradomin, Zamorak vai Guthix

Prasības - Jābūt 35. Agility līmenim un jābūt pieteikoši spēcīgam lai nosistu 2 lvl 100 monstrus, būtu labi ja Magic būtu augstaks par lvl 13, ieteicams Protect from Melee Prayer.
Jābūt izietam Bārložņas (Barcrawl) minikvestam, vai arī tev to vajadzēs pildīt kvesta laikā.

Nepieciešamie itemi - 1 Molten glass, Tinderbox, 1 Air, Water, Fire un Earth rune (combo runes nestrāda), 60 Steel nails, 2 Planks (var atrast netālu no Barbarian outpost), 1 Swamp tar (atcerieties Swamp tar ko var dabūt Lumbridges purvā, nevis Swamp paste!!!), Hammer, 1 Bulta (Arrow) jebkāda tipa, tikai ne Ogre, un viens zobens - arī jebkāda tipa (iesaku izmantot no Bronze līdz Steel jo pec kvesta zobenu atpakaļ nevar dabūt!). Ieteicams arī lietot Games necklace, lai teleportētos uz Barbarian Outpost un Agility potion, ja tavs Agility ir tikai nedaudz virs kvestā nepieciešamā.

1. Daļa: Jāsalabo bāka (Fix the Lighthouse)

1.1 Ej uz bākas teritoriju un parunā ar Larissu.
Larissa

1.2 Ej lejā uz dienvidiem, šķērso Basalt stones Agility shortcut un Barbarian Outpostā parunā ar Gunnjorn (pff ir nu gan jocīgs vārds), viņš iedos tev bākas atslēgu. Ja tev nav iziets Barcrawl mini quest, tad to nāksies iet tagad, lai iekļūtu Barbarian Outpost.

1.3 Tālāk dodies uz salauzto tiltu austrumu virzienā no Larissas un sataisi tiltu, izmantojot divus dēļus (naglas un āmurs lietosies automātiski).

1.4 Ej atpakaļ un parunā ar Larissu, tad soļo iekšā bākā.

1.5 Uzkāp vienu stāvu uz augšu un parmeklē Book case. Izlasi Lighthouse manual un Journal, kā arī Diary.
Grāmatas

1.6 Uzkāp vēl vienu stāvu uz augšu. Izmanto Swamp tar uz Lighting mechanism, tad use Tinderbox ar to. Pēc tam izmanto savu Molten glass ar Lighting mechanism.
Lighting mechanism

1.7 Ej leja un atkal parunaa ar Larissu.


2. Dala: Durvis (the Door)

2.1 Tagad tavā Inventory jābūt runām, bultai un zobenam. Nokāp lejā uz pagrabu pa mazajām trepēm.

2.2 Izmanto savas runes, bultu un zobenu uz sienas.

PIEZīME: Šos priekšmetus tu nedabūsi atpakaļ!!!
Durvis...Piezīme: Pirms dodies tālāk, ieteicams sagatvoties kaujai. Sagādā sev Melee bruņas (ieteicamas Rune vai labākas) pret pirmo briesmoni un Magic (ieteicamas Mystic vai labākas) pret otro. Nodrošinies arī ar ātru teleportēšanās veidu, ja no gadījumā tur lejā kļūst par karstu. Cīņai pret Dagannoth mother vajadzēs bieži izmantot elemental spells, tāpēc sagādā sev rūnas pietiekošā daudzumā.
2.3 Ja esi gatavs cīņai, atver vaļā Strange door, nokāp leja un parunā ar Jossik.

3. Daļa: Monstrs no pelēcīgi zaļās lagūnas (The Monster from the Greyish-Green Lagoon)

3.1 Nogalini pirmo Dagannoth. Pret to labi der Melee vai Ranged uzbrukumi (ieteicams izmantot Protect from Melee Prayer). Kad pirmais mazulis būs nogalināts, redzēsi Cut scene unnākamais lvl 100 monstrs tev uzbruks!
Piezīme: Kad Dagannoth baby ir nogalināts, tu vari aizbēgt prom, otreiz apbruņoties un atgriezties, lai nokautu Dagannoth mother!

Dagannoth Mother

Viņa uzbrūk ar Ranged un Melee, bet Ranged uzbrukums ir vājš, tāpēc vienmēr izmanto Protect from Melee, protams, ja tev tāds ir. Dagannoth mother izmanto kaut ko līdzīgu aizsardzības Prayeriem, un cīņas laikā maina krāsu, parādot vienīgo savu vājību.

Piezīme: Ja lieto burvestības kopā ar kādu Staff, tad nevis uzliec Auto Casting, bet pats manuāli izvēlies attiecīgā elementa burvestību no Spell book.

Oranža - Nozīmē, ka tu vari viņu ievainot vienīgi ar Melee uzbrukumiem
Zaļa - Nozīmē, ka tev jāizmanto Ranged uzbrukumi
Sarkana - Nozīmē, ka jāizmanto Fire spells
Brūna - Nozīmē, ka jāizmanto Earth spells
Zila - Nozimē, ka jāizmanto Water spells
Balta - Nozīmē, ka jāizmanto Air spells

3.2 Esi uzmanīgs, kad cinies ar to - parslēdzies no Melee uz Magic vai Range. =)


4. daļa: Kvests pabeigts (Quest ends)

4.1 kvests ir pabeigts! Kad tu nogalini otro monstru, tevi automātiski transportē ārā no pazemes un tu redzēsi logu, kas rādās vienmēr, kad pabeidz kvestu!
Tu iegūsi savus exp  punktus un Rusted coffin!
Quest complete!

4.2 Ej augšā uz bākas otro stāvu. Jossiks tagad ir tur, no viņa tu vari nopirkt gandrīz jebkāda veida alu (mmm alus) un pāris citas saimniecībā noderīgas mantas. Jossiks tev pateiks lai tu paskaties, kas rakstiits uz sarūsējušās kastes (Rusted coffin): izvēlies divreiz vienu un to pašu dievu lai iegutu bojātu lūgšanu grāmatu (Damaged Prayer book) no tā dieva. Varēsi izvēlēties strap Saradomin, Zamorak un Guthix.

4.3 Katra bojata sveta gramata dod +5 Prayer bonusu, bet tev ir iespēja šīs grāmatas piepildīt ar četrām konkrētā dieva lapām, iegūtām no Treasure Trails (tās ir tradeable, tātad vari arī tās nopirkt Grand Exchange), lai iegūtu sekojušus bonusus:

Priekšmets  
Attack bonusi
  Defence bonusi
  Citi
[Image: Stab] [Image: Slash] [Image: Crush] [Image: Magic] [Image: Range]   [Image: Stab] [Image: Slash] [Image: Crush] [Image: Magic] [Image: Range] [Image: Summoning]   [Image: Strength] [Image: Prayer]
 
[image]
Holy Book (Saradomin) (m)
+ 0 + 0 + 0 + 0 + 0   + 8 + 8 + 8 + 8 + 8 + 8   + 0 + 5
[image]
Book of Balance (Guthix) (m)
+ 4 + 4 + 4 + 4 + 4   + 4 + 4 + 4 + 4 + 4 + 4   + 0 + 5
[image]
Unholy Book (Zamorak) (m)
+ 8 + 8 + 8 + 8 + 8   + 0 + 0 + 0 + 0 + 0 + 0   + 0 +5


Piedāvāju linku, kur var apskatīt šo lapu pašreizējo cenu: links uz Grand Exchange cenrādi.

Tev vienlaicīgi var būt tikai viena Damage book, piepildītas grāmatas vari savākt visas, bet ja gadās Damage book pazaudēt, tad Jossiks būs ar mieru tev pārdot jaunu par 2000 Gp. Ja gadīsies pazaudēt jau aizpildīto grāmatu, tad, runājot ar Jossiku, varēsi to atgūt. Ar pabeigtu Prayer book tev ir iespēja svētīt (bless) Holy un Unholy symbols:
Holy symbol - Holy Book vai Book of Balance
Unholy symbol - Unholy Book vai Book of Balance

Pamācību papildināja, laboja un labiekārtoja Kordiljers.

Laboja , labots 1x