Sveiki!

Šajā guide pastāstīšu par Lair of Torn Razorlor.

Šajā alā dzīvo briesmonis, kuru nogalinot dabūsi balvu. Problēma ir tāda ka līdz viņam nav tik viegli tikt. Pie ieejas arī ir banka tiem kuri gribēs tikai kauties ar monstriem. Par bankas izmantošanu ir jamaksā 100 GP.

Ja ejat šeit pēc balvas, tad pastāstīšu visu sīkāk.


Obligāti vajadzīgs: 40 Slayer, Iziets Haunted Mine quests.

Prasības:
75+ Combat, 40+ Thieving, Iziets In Aid of the Myreque quests.


Ko ņemt līdzi?


Rune armor vietā arī varat ņemt Torags.
Sharks varat aizvietot ar Tuna Potato.

Dungeon
Šeit būs norādes, kā pareizi tikt cauri labirintam.


1.
Ejiet uz Burgh De Rott banku un paņemiet visu vajadzīgo. Kad tas ir izdarīts ejiet uz Haunted Mine.


2.
Ejiet uz dienvidiem, pārkāpiet pāri ratiem ejiet lejā. Tagad esat iekšā Haunted Mines.


3. Ejiet uz rietumiem līdz krustceļam un pēc tam ejiet uz ziemeļiem.


4.
Tagad jūs atrodaties ziemeļu daļā iekš pirmā Haunted Mine stāva. Lejā pa trepēm atrodas Torn's Lair. Pirms iešanas lejā pārbaudiet vai jums ir viss vajadzīgais. Pirms kāpšanas lejā arī ieslēdziet Protect From Melee.


5. Kad esiet iegājis Torn's Lair jums uzbruks liela līmeņa Undead monstrs. Ejiet uz austrumiem līdz sasniegsiet uzzeju uz ziemeļiem. Ejot līdz šim punktam uzmanieties no lamatām.


6. Šajā istabā izslēdziet Prayer. Šeit būs kustīga baļķa lamatas, kas jūs grūdīs nost no platformas. Ejiet uz rietumiem līdz atradīsiet grīdas daļu uz kuras var uzpiest. Pārmeklējiet grīdu un šādi jūs izslēgsiet lamatas. Spiediet labo peles pogu uz katra balsta lai pārlektu otrā pusē. Kad sasniedzat ziemeļu punktu šai vietai, tad kāpiet augšā pa trepēm. (Pirms kāpiet augšā ieslēdziet atpakaļ Protect From Melee prayeru).


7. Jūs parādīsieties dienvidu pusē mazajai istabiņai. Ejiet uzmanīgi uz ziemeļiem izvairoties no lamatām un puņķainiem nemirstīgajiem (undead). Kad tas izdarīts kāpiet lejā pa trepēm.


8. Tagad jūs nokļusiet garā šaurā alejā ar trepēm ziemeļu, austrumu un rietumu sienās. Ejiet uz rietumu sienas beigām un spiediet uz kāpnēm rietumu pusē, rietumu sienā.


9.
Atkal jūs parādīsieties mazā istabiņā. Ejiet uz trepēm ar krītošu ūdeni rietumu sienā un kāpiet lejā.


10.
Jūs atkal nonāksiet telpā ar puņķainiem nemirstīgajiem un lamatām grīdā. Spiediet uz trepēm rietumu sienā.


11.
Jūs parādīsieties austrumu pusē T veida alejā. Ejiet uz ziemeļiem un spiediet uz trepēm rietumu sienā.


12.
Izslēdziet Prayer šajā istabā. Šī ir otrā un pēdējā baļķu lamatu istaba. Jūs parādīsieties austrumu pusē. Ar kreiso peles taustiņu klikšķiniet uz balstiem istabas vidū un dodieties uz rietumu pusi šajai istabai.


13.
Tieši rietumos ir pārmeklējama grīdas daļa. Kad jūs pārmeklēsiet, jūs izslēgsiet lamtas uz noteiktu laiku. Ātri spiediet uz balstiem un leciet 2 soļus uz austrumiem un pēc tam taisni pāri baļķu lamatām.


14.
Ieslēdziet atpakaļ Protect From Melee, kad pārejiet pāri lamatām. Jūs redzēsiet šauru aleju, kas ved uz austrumiem. Šeit arī ir pāris Sienu lamatas ziemeļu un dienvidu pusē, kā arī skelets. Spiediet uz sienu lamatām lai izslēgtu viņas. Kad esat atslēguši visas Sienu lamatas, tad dodieties uz austrumiem garām kustošām sienu lamatām. Vienkārši ieslēdziet Run un skrieniet garām visām lamatām. Kad esat sanieguši beigas, tad spiediet uz trepēm austrumu sienā.


15.
Jūs atradīsieties istabā, kurā jums vajadzēs lekt no viena balsta uz otru. Dodieties uz priekšu, bet pārslēdziet uz Protect From Magic, jo uz jums šaus pāris maģijas skeleti. Dodieties pa balstiem un ātri kāpiet lejā pa trepēm, kas atrodas istabas vidū. Uzmanieties no lamatām, kas atrodas grīdā.


16.
Šī ir pēdējā istaba pirms Tarna. Šeit nav ne ienaidnieku ne lamatas. Izmanto šo istabu lai atjaunotu Prayer un Hitpoints pirms ejiet pie Tarn.


Tarn Nogalināšana

Tagad jums jacīnās ar Tarn. Viņam ir 2 formas kuras ir janogalina. Abas formas ir 69 levela. Pirmā forma ir mutants, bet otra spoks. Jums nevajadzētu būt nekādām grūtībām nogalināt viņu.


Kad būsiet nogalinājuši Tarn, jūs dabūsiet 5, 000 Slayer Xp. Dodieties uz kambari ziemeļos un paņemiet Tarn's Diary. Izmantojot šo Diary uz Salve ammy, viņš Salve Ammy pārvērtīs par Salve Ammy (e), kas dod 20% Attack un Strength kaujoties pret nemirstīgajiem. (Spoki, Skeleti, Zombiji).

Enchanting Salve Amulet:

Enchanting Salve Amulet

Tagad jūs varat teleportēties laukā vai cīnīties ar Terror dogs (Level - 100 un 110), kuri tev var būt iedoti kā Slayer Task. Terror Dogs arī dropo Granite Helm.
Bildes:
Zybez.net
Pamācība: Zybez.net


Paldes ka lasīji!
~Marshalz