Saturs
________________________________


1.0 Ievads.
2.0 Spirit of Summer portāli.
3.0 Summer’s End protāli.
4.0 Biežāk uzdotie jautājumi.
________________________________


1.0 Ievads

Pabeidzot kvestu ‘Spirit Of Summer’ dodoties Wildernessa, tu vari pamanīt portālus. Šie portāli aizraus tevi uz Spirit Realm un piedāvās tev dažādas balvas. Pabeidzot kvestu ‘Summer’s End’ spēlētāji var arī aktivizēt portālus viscaur Wilderness. Lai aktivizētu tos portālus tev jāizmanto ‘Operate’ opcija uz Jennica’s gredzena (ring) kad esi iegājis portālā. Kad ieiesi portālā tu būsi apbalvots ar pieredzi noteiktās prasmēs un atradīsi tur dažus labumus. Zemāk būs portālu saraksts un balvu saraksts, ko tu vari dabūt ieejot tajos:


Ņemts no zybez.net
_______________________________

 

2.0 - Spirit of Summer portāli.

Axe Hut

Axe Hut atrodas austrumos no Mage Arena. Ie ejot portālā tu iegūsi 7.500 Attack pieredzes, ja tavs Attack līmenis ir augstāks par 50. Iekšpusē tu vari nogalitnāt Ghostly Warriors (42 līmenis)
Ņemts no zybez.netKartē
Tur ir laba trenēšanas vieta, jo viņi ir agresīvi (paši uzbrūk) un uz turieni gandrīz neviens neiet. Ja tev nesanāk atvert durvis tev vajadzēs lockpick.

Ruins uz rietumiem no Bounty hunter

Kad tu ieej šajā portālā tev jautās vai tu gribi pieredzi Farming prasmē. Izvēlies ‘Yes’ opciju un tad tu tiksi apbalvots ar 10, 000 Farming pieredzes, ja tavs Farming līmenis ir augstāks par 50. Tur arī atrodas cursed magic trees, kurus tu vari nocirst šajā zonā. Kad cursed magic tree ir nocirsts iekš Spirit Realm, tas atjaunosies kā magic tree īstajā pasaulē (runescape).Nocērtot koku tu atjaunoji divus magic trees.

Ņemts no zybez.netKartē

Forgotten Cemetary
Forgotten Cemetary var atrast uz ziemeļiem no Ruins, kas ir uz rietumiem no Bounty Hunter. Ieejot portālā tu tiksi apbalvots ar 10, 000 Prayer pieredzes, ja tavs Prayer līmenis ir augstāks par 50. Kamēr tu esi tur, aizver visus coffins blakus ēkā, tas atvers tos Reālajā pasaulē (RuneScape).
Ņemts no zybez.net
Kartē
Tad parādīsies pāris Ghost (79 līmenis) kas met dažādus priekšmetus.
________________________________

3.0 – Summer’s End portāli

Ruins uz austrumiem no Bounty Hunter (Summer End’s ferma)

Ja tavs farming līmenis ir 50 vai augstāks, ieejot portālā tev piedāvās pieredzi in Farming,   spied agree lai saņemtu pieredzi un tevi apbalvos ar 5, 000 farming pieredzes. Šis portāls ir tas kuru izmanto lai piekļūtu fermai kvestā ‘The Summe’s End’.

Kartē

Ruins uz austrumiem no Demonic Ruins

Kartē

Ieejot šajā portālā tev prasīs vai tu gribi saņemt pieredzi Smithing prasmē, ievērojot to ka tavs Smithing līmenis ir augstāks par 50. Izvēlies ‘Yes’ opciju un tad tevi apbalvos ar 5, 000 Smithing pieredzes. Te vairs nekas nav pieejams.

Dark Warriors’ Fortress

Kartē

Kad tu ieej portālā tev prasīs vai tu vēlies saņem pieredzi Defence prasmē, ievērojot ka tavs Defence līmenis ir augstāks par 80. Izvēlies ‘Yes’ opciju un tevi apbalvos ar 10, 000 Defence pieredzes. Torneted Wraith (monstrs) te atrodas; ar to var cīnīties tikai ja tev ir black helmet, platebody vai chain, black platelegs un ierocis ar vairogu vai 2handed ierocis. Wraith met Spirit Shields un Holy Elixirs.

Chaos Temple, Level 13 Wilderness

Kartē

Ja tava prayer prasme ir augstāka par 50 tu vari ieiet šajā protālā, tev prasīs vai gribi saņemt pieredzi prayer prasmē. Piekrīti un tu saņemsi 5, 000 prayer pieredzes. Tu arī vari runāt ar Spirit present, kas tev stāstīs par God Wars (ja tu viņu saprotīsi).

Rogue’s Castle

Kad tu ieej šajā portālā tev prasīs vai tu gribi saņemt Thieving pieredzi, tavam thieving līmenim ir jābūt 65 vai augstākam. Izvēlies opciju ‘Yes’ un tu tiksi apbalvots ar 10, 000 thieving pieredzes. Šis portāls ir neredzams; tos atrodas forta ārpusē, bet iekšā sienās, netālu no baltā skeleta uz ziemeļ-austrumiem.
Ņemts no zybez.netKartē
Tu vari aizvert cietuma durvis (esot spirit realm) lai atbrīvotu rogue īstajā pasaulē; pēc tam viņš var tikt atra
st aiz Varrock Archery Store. Viņš pirks unenchanted dārglietas no tevīm. Tu arī vari atvert lādes pils otrajā stāvā īstajā pasaulē (RuneScape) un savākt visu no tām spirit pasaulē.

________________________________

4.0 Biežāk uzdotie jautājumi

Q: Kā es varu dabūt Jennica’s gredzenu ja man tā vairs nav?

A: Ej uz Ruins uz austrumiem no Bounty Hunter zonas un tad pārmeklē (search) Rubble ēkā kurā ir portāls.

Es rakstu neveidoju, es to tikai tulkoju. Dažus vārdus atstāju angliski lai tos var saprast.
Bilžu un informācijas avots: http://zybez.net/, kartes ar atzīmētām portālu atrašanās vietām gan nav no ybez.