Sveiki. Tieši pirms mēneša sāku spēlēt ironman, un tik jautri man runescape nekad iepriekš nav gājis. Nolēmu izveidot progresa blogu, kurā ievietošu accounta izaugsmi ik pēc p2p mēneša. 

Stati:

 

Quest points: 84

Daži ievērojamākie questi: Monkey madness, Fremmy trials, Shilo village, Dragon Slayer

Pirmajā mēnesī pārsvarā fokusējos uz pamatquestiem un slayer + treassure trails. Nospraudu mērķi nenodropot nevienu clue līdz neesmu to izgājis.

Nākamo progresa blogu postošu pēc mēneša. Pagaidām mērķi nākamajam mēnesim ir slayer + slayer gear.

OTRĀ P2P MĒNEŠA PROGRESS:

Stati:

Quest points: 124

Šo mēnesi uzsāku ar slayer + slayer helm. Dabuju mask @ ~400 kills. Kaut kur pa vidu arī sakasīju dragon defender. Pēc tam nospraudu mēŗki mory hards. Sāku ar 70 agility(zinu ka vajag 71, bet pie 70 apnika. Vienkārši boostošos, kad vajadzēs), pēc tam 70 prayer. Izvēlējos lēnāko blue drags + range metodi. Nācās mazliet vēl paslayot lai dabūtu broad bolts. Gāju grindot crazy arch priekš rune crossbow. Fedora pirmajā kill un rune c bows devītajā kill. Pēc 70 prayer dabuju 50 con. Pēdējo nedēļu nebija daudz laika spēlēt, tapēc progress nav tik liels kā gribētos, bet pagaidām esmu apmierināts. Bank value uz 17M. 

Mērķi nākamajam mēnesim būtu mory hards pabeigšana. Trūkst vēl 53 farming un 50 firemaking. Tam nevajadzētu prasīt daudz laika. Tad kvestošu priekš barrows gloves. Vēl jāpiebeidz torso, palikusi laikam tikai healer loma neizpildīta. Cepuri vākšu vēlāk kad vajadzēs. Kad tikšu ar šo galā, sākšu grindot barrows un slayer un some occasional skilling. 

Stay tuned!

 

TREŠĀ P2P MĒNEŠA PROGRESS:

Stati:

Quest points: 178

Ko izdarīju pa šo mēnesi? Pabeidzu mory hards, dabūju barrows gloves, dabūju torso, dabūts 75 crafting priekš glories, iziets pirmais elite clue. Sāku arī iet Barrows, lai gan luck ir pilnīgs sūds. Pēc ~280 chestiem barrows tabs izskatās šādi:

Mēģināju arī iet Firecape, diemžēl bez sekmēm. Nebiju nekad iepriekš to darījis, tapēc pirmie 3 mēģinājumi nesekmīgi. Otrajā gan nomiru wave 62 dēļ server lagg.

 

Mērķi nākamajam mēnesim ir turpināt barrows, dabūt beidzot fire cape, slayot un varbūt sākt grindot DKS.

Stay tuned!

 CETURTAIS UPDATE!

Kādu laiku neko nebiju darījis, jo paņēmu ~8 mēnešu pauzi no RS. Atsāku pirms 3 dienām.

Lūk stati:

99627a553f652eeecc228692f2d1ec3f.png

Pagaidām mēŗķis ir dabūt 59 RC(vajag priekš master clue). Izdarot to man būs arī pietiekami cosmics priekš 85 crafting, sākšu palēnām chargot orbs. Paralēli gribas vēl šo to dabūt. Skatos uz 69 herby, lai var normāli metals sākt slayot, 80 slayer.

 

 

Laboja Hyacinth, labots 8x