Gaidāmie uzlabojumi (Plānoti augusta)

Ir grūti iedomaties pirmās Runescape dienas. Pašā sākuma tur nebija ne briesmoņu, Zamoraka, un Dievu kara pazemes (god wars dungeon), kas norādija, ka Runescape bija kā iesaldēta. Protams tu varētu vienkārsi pamosties, iedzert krūzīti tējas ar Guthix un nodoties nelielam farming. Vienkārši vai ne?

Emm, nē! Pirmais mēneša uzdevums būs Meeting History, tas atklās pirmās cīņas un pirmos Runescape iedzīvotājus. Šis uzdevums būs turpinājums Making History uzdevumam, tas iedrošinās tevi vairāk pievērsties pagātnei, dodot ieskatus par pasaules klusākājam butnem un skarbo realitāti. Tas pat izpaudīs Maģijas aizsācejus un dīvainus priekšmetus ar Nosaukumu "Runes"

Cilvēku zināšanas par Maģiju un rūnām (runes) ir parlēkušas daudziem ierobežojumiem no Meeting History laikiem. Uzmetiet aci nākamajam uzlabojumam! Runecrafting guild!

Šaja ģildē, burvji pētis grāmatas, izmisīgi cenšoties atklāt Runecrafting noslēpumus. Kā rūnas tiek pagatavotas? Kapēc dzeltenās un zaļās lodes parādas kad notiek reakcija? Runecrafting skolniekiem, šie jautājumi nobāl salīdzinājumā ar nākamo : Kuras lodes ir svarīgākas - Zaļie vai dzeltenie? Daudzus gadus šis jautājums nomācis, divi burvji izveidos ko tādu, kas pa visam izbeigs šo strīdu - The Great Orb Project!

The Great Orb Project būs izklaidējoša Minispēle priekš divām komandām, būs uzdots viens vienkāršs uzdevums: savākt vairāk Lodes kā otra komanda, Vienīgā problēma ka pretinieki traucēs jums uzvarēt kā vien spēs: grūdis prom jums vajadzīgās lodes pirms jūs tos pagūstiet paņemt! Šī atrā minispēle piedāvas lielisku alternatīvu Runecrafting trenēšanai, ar minimāliem uztraukumiem, Pamācībam vai Noteikumiem.

Bet tā nebūs vienīgā prasme ko mēs šomēnes uzlabosim, mēs esam nolēmuši pārveidot Firemaking. Varrokas karalis Roalds sācis uztraukties par ļaunajam acīm kas met draudīgus skatienus viņa pilsētai. Tādēļ viņš pieņems piesardzības pasākumus: 14 signālugunis, Sākot no Salve upes līdz Wilderness rietumu galam. Problēma ir ka neviens nevar pārbaudīt šo sistēmu, Tādēļ pārsteigums - iespējams tieši tu varēsi kļūt par piemērotu kandidātu šim uzdevumam.

Un tā sākas visus iekarsējošs, jauns Uzdevums kas ir kā vienkārša pamacība ar nelielu ievadu par šīm signālugunīm. Tu prasisi- ko gan var darīt ar lielu katlu kurš pilns ar žagariem? Tavs uzdevums, ja vien piekritīsi to pieņemt būs aizdedzināt cik vien daudz vari vienā piegājienā, piedāvājot alternatīvu Firemaking trenēšanai.

Behind The Scenes of Behind of Scenes:

Turpmāko mēnešu laikā mēs veiksim izmaiņas Behind the Scenes, piedāvajot aizraujošāku izskatu un labākas idejas par jaunajiem uzlabojumiem.

Pirmā izmaiņa būs bildes. Tā vietā lai stāstītu par uzlabojumiem mēs liksim bildes ar tiem ar Tehnicolor - un protams Runescape HD.

Mēs arī plānojam paziņot par uzlabojumiem, ārpus šī mēneša. Glimpse of The Future, sadaļa būs iekļauti lieliski uzlabojumi kas visus aizraus sev līdz, un jūs būsiet par tiem sajūsmā. Tādēļ šī sadaļa būs labāka kā šī Behind the Scenes veidošanās.

Glimpse of The Future (uzlabjumi kas plānoti vēlāk ka augustā)

Viens no uzlabojumiem būs tas ko nespējam pagūt šomenes Clan Wars uzlabojums. Šī būs mūsu prioritāte un mēs to laidīsim klajā uzreiz kā būsim to pabeiguši. Būs jaunas arēnas, iespējas, plus divas arēnas arī nemaksājošajiem spēlētājiem. apskatiet Clan Wars izvēlnes attēlu.

Minispēļu uzlabojumi nebeidzas ar šo Clan wars Uzlabojumu. Fani priecāsies par ziņu ka mēs gatavojam Trīs PvP minispēles, tās visas iznāks pāris pēdējos šī gada mēnešos. Ja tevi vairāk interesē viena speletaja sadaļas tad, vari gaidīt daudz uzlabojumu kuri neļaus sēdēt mierā. Vienu var pat pieminēt tagad tā būs Spirit of Summer uzdevuma otrā daļa tā tiks izlaista vasaras beigās.

Šeit ir vieta jūsu ieteikumiem par Behind the Scenes uzlabojumiem, tādēļ jūtieties brīvi un rakstiet ieteikumus forumos, ja jūsu idejas būs labas mēs tās pat iekļausiem Behind the Scenes uzlabojumos.