Pēdējo pāris nedēļu laikā spēlētāji izmanto Aizodšanas sistēmu lai aizdotu savas mantas pret naudu. Tas nav tas ko mēs vēlējāmies lai ši sistēma darītu. ši bija domāta iespēja kura ļautu dalīties ar saviem draugiem. Bet daudzi savsu dārgos priekšmetus īrē nevis aizdod, tāpēc mēs šo sistēmu padarījām drošu.

Tagad lai aizdotu priekšmetu jums nevajadzēs izmantot šo priekšmetu uz otra spēlētāja. Jums tas būs jaieliek trade logā un ar labo peles klikšķi jāizvēlas iespēja aizdot.

Kadbūsi piedāvajis šo priekšmetu aizdošanai, tad abi spēlētāji šo priekšmetu redzēs Kopā ar aizdošanas kasti (loan box) apakšā parādīsies poga kurā aizdevējs varēs izvēlēties laiku un citus aizdošanas noteikumus. Tad tavs partneris varēs piedāvāt samaksu par šī priekšmeta aizdošanu vai aizdot pretī citu priekšmetu, protams tu vari aizdot priekšmetus arī par velti.

Citas ziņas:

Atkal bijām aizņemti labojot dažādas grafikas kļūdas kuras daudzi ir pamanījuši.

Ir pievienotas pāris izmaiņas bankai, tiek pietāvāta iespēja paņemt visu izņemot 1 (Withdraw All-But-1) arī bankas ritjoslas ātrums ir palielināts, tā arī paātrinās iespēja atrak atrast kādu mantu.

tagad savas aizdotās mantas var atgūt arī no Interesantajiem banķieriem kurus var atrast Bounth Hunter, Fist of Guthix un citu minispēļu tuvumā.

Tagad ejot Bounty Hunter līdzi var ņemt arī Summoning Skillcape, iepriekš to izdarīt nevarēja

Spēlējot HD versiju ir iespēja paslēpt čata Logu, apakšējā daļa nepazudīs bet mirgos kā parasti tādēļ tu nepalaidīsi garām jaunās ienākošās ziņas