Visvairāk lūgtā lieta daudz pēdējo mēnešu laikā ir pievienot vairāk PvP minispēļu. Mēs gribam lai jūs zinātu, ka mēs uzklausam šos lūgumus, un esam veikuši daudz izpētes kā mēs varētu ievietot jaunus PvP mehānismus. Mērķis ir ielikt kautko labāku kā veco Wilderness bet tajā pašā laika neatjaunot RWT.

Drīz būs pieejams jaunais Clan Wars uzlabojums (vairāk varēs lasīt Behind the scenes - September) bet ir arī plāni priekš "Old School" PvP uzlabojuma mēs pat izdomājām radīt pāris īpašas PvP pasaules.

Kā daudzi Ilgtermiņa spēlētāji zin, Vecajā Runescape Classic tu varēji cīnīties ar citiem izejot uzreiz ārpus Lumbridžas vārtiem, pirms Dueļiem un Wilderness spēlētāji varēja izsekot un nogalināt viens otru Gandrīz pa visu Runescape.

Tādēļ 2008 Gadā, Mēs jums piedāvāsim speciālas PvP pasaules kur varēsi cīnīties pret citiem gandrīz visur! šis iekļaus sekojošas lietas:

  1. Jaunu Sign up - izvēlēties starp Pvp briesmām, vai parasto spēlēšanu.
  2. Lielas briesmas, zaudēt itemus mirstot.
  3. Augstas atlīdzības par Kills. Lai izvairītos no RWT atlīdzības par kills tiks ģenerētas spēlē līdzīgi kā nogalinot monstru. Mēs veidojam Drop galdus bāzētu uz faktoriem kā tavs Cmb līmenis un Kill iespaidīgums.
  4. šajos drop galdos varēs saņemt mantas kā Xp modificējošu apģērbu, lvl 70+ ekipējumu un jaunus lieliskus īstermiņa apbruņojumus, kuri veidos lielu Damage.
  5. Pvp pa 99% no visa runescape.
  6. Uzbrukt varēs jebkuram spēlētājam bet tas atkarīgs no tava un pretinieka līmeņa viss būs sadalīts pa līmeņiem kā vecajā Wilderness.
  7. Un visāda veida labumi... padomā par eispējām Pk pa visu Runescape.

Protams, mums ir ieplānots arī citi PvP uzlabojumi. Kā Stealing box Kur SKilleriem un Pkeriem kopīgi jāsadarbojas. Jāveido armijā (apmēram kā stratēģijas spēle)

Būs daudz jaunu Kvestu jau ieplānotais Spirit of Summer part 2 un citi.

Un samērā slepena ziņa no mums Tiek veidots Visgūtākais Runescape kvests daudz laikietilpīgāks kā viss Rfd kopā iespējams ats iznāks šogad bet nav kur steigties..