Lai sāktu: Izpēti pilsētu un tās noslēpumus

Kvesta garums: Īss

Kvesta grūtums: Vidējs

Atalgojums: 3 kvestu punkti, 2000 herblore xp un crafting Xp, iespēja nokāpt lejā uz templi Ziemeļos no galvenā veikala. Aiznesot dienasgrāmatu aptiekāram Varrokā var nopelnīt herblore xp (piemēram 335). Daži dabū arī crafting xp.

Prasības: 15 Līmeņa herblore, 20 Līmeņa crafting, Jāspēj nogalināt lvl 40 ienaidnieks,
Vajadzīga cilvēku komanda, bet jo lielāks crafting jo mazāk cilvēku vajag.

Nepieciešamās mantas: Tarromin, Axe (cirvis nevis axe dezodorants =D), Apmēram 2000 coini (10.000 coini ja gribi nopirkt flamtaer hammer, bet parastais hammer arī der tīri labi), 2 vials of water, Bruņas un ierocis, Pārējās mantas var nopirkt Mortonas veikalā (Galvenajā veikalā): Hammer, Olive oil, 5 limestone bricks, 5 limestone, 5 planks, tinderbox.

Sākuma vieta: Mort'ton pilsēta uz Dienvidiem no Filliman Tarlocks nometnes (Dienvidos no Mort Myre, šķērso tiltu netālu "Nature Spirit" Kvesta sākumvietai)

1. Iej Mort myre Purvā un ej uz dienvidiem.

Kad esi pārceļojis Nature spirit kvesta salu turpini doties uz dienvidiem un apkārt vējainajam ceļam (winding path)

Kad esi tikko iegājis Mortonā pārmeklē zīmi pie ieejas, tu atklāsi ka uz tās ir zobu pēdas.


2. Turpini doties uz dienidiem, dienvidaustrumiem un tu pamanīsi māju kurā ir salauzts galds
Pārmeklē šo galdu un plauktu. tu atradīsi 3 herbus un dienasgrāmatu. Uzspied uz herbiem lai tos identificētu. tu dabūsi
2 Tarrominus un 1 Rogue purse (rogue purse ir herbs kuru izmantoja jungle potion kvestā.3. Izlasi diensgrāmatu un tu sapratīsi ka cilvēki ir tempļa iespaidoti kurš atrodas nedaudz
uz ziemeļaustrumiem no mājas.

Tas arī izskaidro ka tarromi tiek izmantots "Temporary cure" kas padara nomocītos iedzīvotājus saprotamus uz īsu laika periodu.

4.Izmanto tarrominu ar vial of water!

5. Nocērt 3 kokus un uztaisi 2 ugunskurus (izmantojot 2 logs), pietaupi 3 log vēlākam laikam ļauj lai uguns izdeg un paņem ashes un izmanto tos ar tarromin filled vial lai iegūtu Serum 208!

(BRĪDINĀJUMS: Tev vajadzēs runāt ar galvenā veikala īpašnieku divreiz un ar priesteri arī divreiz. Tāpēc neizmanto serumu 208 ar citiem cilvēkiem ja vien tev nav varikāk kā 2 tarromini)

Izmanto savu otro vial lai uztaisītu vēlvienu serumu 208


6.Kad esi pabeidzis taisīt serumu ej uz Galveno veikalu un izmanto serumu uz Razimire Keelgan(izmantoji 1 paliks 5) kad viņš tev būs pateicis paprasi viņam pilnīgi visu tad tu zināsi kas notiek, tad viņš paprasīs lai tu aizej un nogalini 5 shades (shades obligāti jānogalina pašam) nogalinātie shades šajā questā skaitās automātiski tāpēc tev obligāti jānogalina 5!

7.Kad esi nogalinājis 5 shades aiznes viņu remains atpakaļ uz veikalu (jau izlietoti 2 dose seruma)


8.Viņš paņems atliekas un tās nopētīs to tad viņš apteiks lai tu atliekas aiznes pie Ulsquire Shauncy.

9.Ej uz māju kura radarā atzīmēta ar ūdens lāsi un tad izmanto 3 devu seruma ar Ulsquire Shauncy kad esi viņam parādijis atliekas parunā ar viņu vēlreiz kad esi noklausījies pilnīgi visu ko viņš var teikt ej atpakaļ uz veikalu atkal izmanto dziras devu uz Razimire (4 izlietoti 2 palika)


10.Tagad nopērc veikalā hammer, apmēram 10 swamp paste bet ats ir atkarīgs no cilvēku skaita tavā komandā, 5 planks, 5 limestone, 5 limestone bricks un 1 olive oil. Tad ej uz ziemeļaustrumiem no galvenā veikala uzspied uz sienas tad tavs acc sāks to labot, pagaidi kad viss ir 100% salabots un sanctity vismaz 10%.

11.Kad tas ir padarīts Tempļa vidū aizdedzini liesmu pēc tam pievieno tai olive oil un tu iegūsi sacred oil. Tad dabū savu sanctity 20% un šis ir labākais laiks lai izmantotu savu serumu 208 ar uguni tad tas kļūs par permanent cure (Serum 208(p)) . Tagad izmanto Sacred oil ar logs ko nocirti iepriekš un tu iegūsi pyre logs. Nogalini vēlvienu shade lai iegūtu tā atliekas un ej uz dienvidiem.


12.Pilsētas stūros ir izkaisīti svētie altāri kas tiek izmantoti kremēšanai.

Ej vienalga uz kuru no tiem altāriem, izmanto uz altāra savu pyre logs un tad aizdedzini altāri ar tinderbox un parādīsies atslēga, paņem to! (Atslēga der lai atslēgtu veikala ziemeļu durvis bet tas nav nepieciešams kvestam)

13.Un tagad kad esi sadedzinājis shade remains ej pie Ulsqire un izmanto uz viņa serumu lai atkal parunātu.

14.Viņš tevi apsveiks!

Laboja , labots 5x