Meža rūķiem draud briesmas. Ģenerāļa Khazarda spēki tiem uzbrūk. Atrodiet ceļu cauri labirintam, lai nokļūtu rūķu noslēptajā ciematā. Tad palīdziet rūķiem cīņā pret Khazardu un atgūstiet aizsardzības lodes.

Sarežģītības pakāpe: Viduvējs.
Ilguma pakāpe: Vidējs.
Nepieciešamās mantas: 6 koka pagales (logs).
Ieteicamie līmeņi: Jābūt gatavam uzveikt Khazard Warlord (Level 112). 
Ieteicamās mantas: 43. Prayer līmenis, Boots of Lightness, ēdiens un labas bruņas.
Kvestu punktu atalgojums: 2 Quest Points.
Kvesta atalgojums: 11'450 Attack EXP, Gnome Amulet, spēja izmantot Spirit Trees.
Sākumpunkts: Parunā ar Karali Bolren, kurš atrodas Tree Gnome Village.


Pirmā daļa: Koordinātes.

Sekojiet kartē norādītajam ceļam (sarkanajam), līdz nokļūsiet pie žoga. Izspraucieties tam cauri un dodieties pie Bolrena. Parunājiet ar viņu, izvēloties opcijas "Can I help you at all?" un "I would be glad to help". Tad jūs automātiski tiksiet ekskortēts cauri labirintam.

Piezīme: No šī brīža, parunājot ar Elkoy, jums nevajadzēs iet visu lielo ceļu cauri labirintam. Jūs automātiski nokļūsiet pie žoga.


Tagad dodieties uz Ziemeļiem un runājiet ar komandieri Montai (skat. kartē). Viņš jums palūgs savākt malku. Iedodiet viņam 6 logs un runājiet ar viņu vēlreiz. Tagad jums būs jāsameklē rūķi, kuri zin koordinātes, lai varētu ar ballistu sašaut Khazard cietoksni.

Dodieties pāri upei, līdz satiksiet pirmo rūķi - Tracker 3.

Viņš būs, maigi sakot, sajucis prātā un neko jēdzīgu jums nepateiks. Viņam būtu jādod jums "X koordinātes", bet min tikai to, ka tās ir no 0001 līdz 0004.

Tad dodieties mazliet tālāk uz Ziemeļiem, līdz sasniegsiet rūķi - Tracker 1.

Šis rūķis jums sniegs atbildi par to, kāds ir ballistas augstums.

Tad dodieties uz Khazard nometnes cietumu (skat. kartē). Tur atradīsies pēdējais rūķis - Tracker 2. Viņš jums pateiks "Y koordināšu" pareizo skaitli.

Otrā daļa: Ballista.

Dodieties atpakaļ pie komandiera Montai. Netālu no viņa atradīsies ballista, ar kuru jums būs jātrāpa Khazard cietoksnī. Jums būs jāizvēlas viens skaitlis no 0001 līdz 0004. Katram tas ir cits.

Ja jūs uzminat skaitli, jums pateiks, ka trāpījāt Khazard cietoksnī. Dodieties uz turieni, līdz sasniegsiet sienu, kurai varat pārkāpt pāri.

Kad pārkāpsiet pāri, jums uzbruks sargs. Jūs varat viņu noignorēt un ātri aizskriet uz blakus istabu, kur ir kāpnes. Kāpiet augšā, kur sastapsiet vēl vienu sargu. Pieskrieniet klāt lādei, lai iegūtu Aizsardzības Lodi. Jums tai jāparādās jūsu somā (inventory). Arī šorei varat ignorēt sargu.

Nokāpiet lejā un dodieties uz ārā pa durvīm. Atgriezieties pie Elkoy, kurš jūs aizvedīs līdz Karalim Bolren'am. Parunājiet ar viņu. Izrādīsies, ka pagājušajā naktī pārējās divas lodes tika nozagtas. Jums tās būs jāatgūst.

Trešā daļa: Aizsardzības Lodes.

Ejiet ārā no labirinta un dodieties aiz Khazard nometnes. Ejiet uz ziemeļrietumiem, garām Wolfs un Khazard Troopers.

Jums būs jānonāk līdz Khazard Warlord (112. līmenis). Uzbrūciet viņam. Ieteicams lietot Protect from Meelee. Tad jums nebūs nekādu grūtību.

Kad viņš nomirs, abas lodes parādīsies jūsu somā. Tad atgriezieties pie Elkoy, kurš jūs atkal aizvedīs līdz ciematam. Parunājiet ar Karali Bolrenu, kurš jūs apsveiks.

Rakstu atjaunoja un pārrakstīja Ugunsputns @ 26.02.11.

Laboja Ridiculus, labots 8x