• [RuneScape] Ziemassvētku notikums visiem

  Beidzot tas ir noticis - 2007. gada Ziemassvētku pasākums nu ir klāt! Notikums (2008)" width="480" height="287" /> Eventa sākšanas vieta Faladorā pie ''air altar'' Parunā ar impu, viņš tev pastāstīs par šo sniega valstiņu! Biņš tev pastāstīs arī to, ka tev no sniega pikām jābūvē sniegavīrs, bet lai līdz galam viņu uzbūvētu, tev būs vajadzīga cepure. Uzprasi viņam... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Goblinu zeme

  Mūsu jaunākais Kvests sākas ar mazu goblinu un lielu sapni. Grubfūts, ģenerāļa 'darbarūķis' no goblinu ciemata ir ieradies uz alu goblinu raktuvēm un vēlas runāt ar Zaniku par viņa iecerēto sapni. Ieceļo slepenā goblinu reliģijas sirdī, cīnies ar maģiju pārvaldošiem skeletu mūkiem, un iegūsti jaunu identitāti izceļojot no leģendārās Goblinu zemes. Šis kvests novērš... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] 22.10.2007 Helovīnu ikgadējais notikums

  Šī gada spocīgais Notikums (2008) (event) ir ieradies. Dažus mēnešu atpakaļ mēs publicējām Garantēto satura aptauju (guaranted content poll) weblapā ļaujot tev izvēlēties šī gada Helovīnu notikuma dabu un iegūstamās balvas. Darbojoties, kamēr mūsu pirksti pārvēršas kaulos mēs izveidojām kaut ko tādu kas spēs izdabāt jūsu visu vēlmēm. Nežēlīgais kapracis (grim... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Atpakaļ pie manām Saknēm uzdevums

  Horacio ir atdevis lielu piepūli un mīlestību savam jau savam īpašajam dārzam šonedēļ, lai piepildītu ar puķēm un augiem. Horacijs ir pēc viena no viss retāk sastopajamiem augiem. Pie šī auga tu vari trenēt kokciršanu un izveicību. Šis augs tev var iekost un viņu apsargā dzirkles. Palīdzot Horācijam ar šo augu tevi sagaida liels atalgojums. Bet vispirms Horācijam... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Griežot Edž (villu)

  Kā daļu no mūsu turpmākās piepūles uzlabot "vecākās" RuneScape vietas, mūsu grafiskā komanda bija aizņemta uzlabojot un uzfrišinot Edžvillu. Pilsētnieki, mājas, tilti un pat Oziača būda ir apciemota no jauna, un uzposta, ieskaitot visu pārējo Edžvillas apkārtni. No Edžvillas apakšzemes cietuma ieejas un baismīgās kapsētas līdz savvaļas grāvim; no tilta pāri upei līdz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Karaļa izpirkšanas maksa

  Intriga, slepkavības un nodevīgas sazvērtestības! Viss iet uz pilnu klapi "sinclair" pilī. Ģimene kas šeit dzīvoja ir bazudusi bez pēdām. Taču nevieni no viņu kaimiņiem neizsaka ne mazāko līdzjūtību ģimenes pazaušanā, bet aizdomas sāk rasties kad pamana to, ka karalis artūrs (kind arthur) un viņa kareivji arī ir pazuduši... Mums atkal vaig tavu palīdzību, lai varētu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pest control minispēles update

  Mēs esam veikuši dažus uzlabojumus "pest control" minispēlē. Lielākais un svarīgākais uzlabojums ir 3 dažādas pest control laivas. 1)"novice" ir prieks 40-69 combata cilvēkiem. 2)"intermediate" 70-100 combata cilvēkiem un 3)"pro" ir prieks 100+ combata cilvēkiem! Tātad, šis uzlabojums sper lielu soli minispēles spēlēšanas komfortā. Nācās smagi strādāt lai uzlabotu visu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz aizkulisēm - jūlijs

  Šomēnes mēs izsitamies uz priekšu ar pāris interesantiem uzlabojumiem. Kopš "Barbarian assault" minispēles radīšanas, baxtorialas barbari ir sākuši izmeklēt visu tālāko apkārtni cerībā saviem brāļiem atrast kādu spēcīgāku pārbaudījumu... Un mājās viņi nav atgriezušies ar tukšām rokām! Dziļi pazemē, viņi ir atraduši guļvietu kādam ļoti senam, gandrīz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Helovīnu balsojuma rezultāti

  Helovīnu balsojums ir beidzies un mēs esam izdarijuši savu izvēli! Paldies visiem kas balsoja! Tadad šādi ir rezūltāti: Helovīnu events: The Grim Reaper owns a spooky House of Horror, in which he has placed you. Can you pass the traps and scares? Helovīnu atlīdzības: A Grim Reaper hood[Grima kapuce (wooho :D)] Helovīnu emote: A zombie hand coming out of the ground Liels paldies visiem... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Sparīgais impulss

  Šonedēļ mēs laižam klajā jaunās dragon arrows un darts. Jā, ta ir tiesa, jauns dragon apbruņojums! Tās iegūt nemaz nebūs tik viegli, tātad: tev vajadzēs ķert implings jaunajā Hunter Mini-Game, Impetuous Impulses. Viņi ir kā IMP brālēni, Viņi ir nerātni un ir atrodami vis dīvainakajās vietās. Implings patīk savākt citu cilvēku lietas. Tu arī varēsi sastapties ar... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Tumsas loks

  Runescape ir ieradies jauns loks no ēnu dimensijas kurā dzivo tumsas radijumi. Tumsas loki ir dīvaini, bet ļoti stipri un bīstami! Tie it gatavoti lai šautu 2 būltas reizē, pat visspecīgākas bultas. Tā mistiskais speciālais uzbrukums sit ar ļoti lielu spēku, Tas sit vēl neiedomājami stiprāk ja tu izmanto Dragon Būltas. Tumsas lokus var iegūt tikai no tumsas radijumiem kas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Suņa jaunais izskats

  Grrr....Growl....Woof! Pārvērtību burvis ir smagi pastrādajis(dažreiz ne tik smagi)lai cilvēka labākajam draugam sunim piešķirtu jaunu izskatu. Pārvērtību burvis arī apciemoja Canifis un piešķīra vilkačiem jaunu frizūru un manikīru. Tad viņš devās uz cold mountain lai uzlabotu vilku izskatu. Taču viņš tur neapstājas viņš ceļoja pa visu RuneScape zemi un piešķīra... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz aizkulisēm - jūnijs

  Šomēnes mēs redzēsim pirmo partiju no mūsu mīļi dēvētā projekta „kodienu un gabali” Pamatu pamatos mēs esam iztērējuši ļoti daudz laika ceļojot caur ieteikumu forumiem un spēles iekšējiem komentāriem, un tad to visu apvienojām vienā gigantiskā, lūgumu pēc nelielām izmaiņām spēlē sarakstā, daži pirmie lūgumi tiks laisti klajā šomēnes. Izmaņas svārstīsies... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] WEB lapas ielogošanās uzlabojums

  Šodien mēs uzlabojam veidu, kā WEB lapas ielogošanās darbojas. Balstotis uz mūsu pilnveidojumiem, vakar mēs esam pabeiguši mūsu jaunā izskata ielogošanās lapu, kas iekļauj sevī jauna tipa ielogošanās formu, kura ir daudz drošāka. Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Marta Aizkulises

  Pirmais jaunums martā būs jauns, aizraujušs mūzikas uzlabojums. Drīzumā tu varēsi dzirdēt "Visu Iemīļotā Feja un karš", "Romancing the Crone" un citas dziesmas tieši tā kā mūziķi iecerējuši. (Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu) Harmonijas salas mūki ir pazaudējuši saprātu, kad nelietīgie pirāti pierunāti pārņemt harmonijas salu. Brālis Tranquility ir spējis aizmukt,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Medīšanas prasme

  Jagex ir uztaisījis jauno prasmi - medīšanu! Medīšanas veikali atrodas yanille un nardahā. Ir gan jauni dzivnieki, gan priekšmeti medīšanai, kā drēbes, šaujamie priekšmeti kastes utt. Ir arī jauna potion hunter potion. Dabūjama, ja sajauc awatoe un keebit teeth dust. Tur kur var medīt, ir uzrādīta jauna zīme: dzivnieka ķepa. Jaunie dzivnieki ir skāruši arī nememberu pasaules... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Izbanoti ap 15000 spēlētāji!

  Jagex sodien izbanoja pāri par 15000 accountiem no Runescape par 7. noteikuma pārkāpsanu, mēģinot lietot programmatūru, kas spēlētu spēli automātiski viņu vietā. Mēs varam atklāt sāda veida krāpsanos ļoti viegli. Ir pārsteidzosi, ka cilvēki domā, ka viņi var tikt cauri sveikā, bet mēs daram visu, lai neviens netiktu cauri nesodīts. Vēl bez jaunās sistēmas, kura palīdz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Čempioni, Wyverns un Granite

  Pēc vairāku gadu pārtraukuma Champions’ Guild ieksiene ir izdekorēta, palikusi pievilcīgāka, arī daudz interesantāka un populārāka.Ja tev paveiksies, (Tu varbūt atklāsi, kad sitot vājas radības tevi izaicinās uz cīņu varenais čempions). Pieveicot čempionu, tev var paveikties un tu vari iegūt daudz pieredzes, kā arī balvas un arī lielākas cīņas citu reizi! Sie čempioni... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9