Šīs aktivitātes, dažkārt apzīmētas ar D&D, ir nelielu notikumu sērija, kas no spēlē ieviestajām minispēlēm atšķiras ar to, ka tās vai nu pārvietojas apkārt pa Gīlinoru, vai tām ir ierobežots laiks, kad un cik ilgi tās var pildīt, vai arī tās vieno abi faktori.

Meteorīta ietriekšanās zemē bankas apmeklējuma laikā, spiegojoši pingvīni, kas noslēpušies ziedošajos krūmos, vai apņēmīgas koka saknes, kas saķer nejaušu garāmgājēju aiz pēdām un nelaiž vaļā, ir tieši tas, kas ietilpst tajās!

  Aktivitātes apraksts Vieta

Ancient Effigies Briesmoņu drops

Uzveicot briesmoņus, tie mēdz nomest Ancient effigies. Tās barojas no tavām zināšanām dažādās prasmēs. Vai apmierināsi tās, tādējādi saņemot papildu pieredzi?

Balthazar Beauregard's Big Top Bonanza Katru nedēļu mainās

Cirks ir ieradies RuneScape pasaulē ar grezniem tērpiem, prasmīgu personālu un labāko gredzenu meistaru visā zemē! Diemžēl tajā trūkst jaunu, talantīgu aktieru un skatītāju pūlis kļuvis nemierīgs... Vai esi gatavas riskēt ar savu dzīvību, lai iejūsminātu to?

Big Chinchompa Tree Gnome Stronghold

Šī medību prasmes D&D spēlējama divreiz dienā. Tās mērķis ir saķert tauriņus un ar tiem pabarot Plutonial Chinchompa.

Champions' Challenge Briesmoņu drops

Cīnoties ar vienas no 13 rasu radībām, tās var nomest Champion's scroll, tādējādi izaicinot Tevi uz formālu dueli ar rases čempionu. Vai spēsi uzveikt tos visus?

Court Cases Court House, Camelot

Gielinora vienmēr bijusi bīstama vieta arī bez krāpnieciskiem noziedzniekiem. Apliecini savas zināšanas un spējas tiesas sēdēs, tos apsūdzot un ieliekot aiz restēm vai tieši pretēji - aizstāvot.

Demon Raids Mainās

Zamorak un Zaros sūta izlūkos savus spēkus, lai pārbaudītu zemes robežas. Mūks Celerity redzējis vīziju, kā šie spēki iznīcina pasauli, tāpēc meklē drosminiekus, kas palīdzētu aizstāvēt Gielinoru no iznīcības.

Evil Tree Katru nedēļu mainās

Laiku pa laikam uzrodas ļaunu nodomu pilni koki un pārveido augsni, kurā tie aug. Rūķīši parasti neievēro, ka to koptie koki ir kļuvuši ļauni, līdz jau ir par vēlu, un tie nav spējīgi tikt galā ar šiem kaitēkļiem, jo to mazās rociņas nespēj satvert pienācīgu cirvi un sērkociņu kastītes tos mulsina. Varbūt Tu spētu izpalīdzēt?

Familiarisation

Šajā Summoning prasmes D&D Tev būs jāpārvietojas pa Spirit plane, vācot pēc iespējas vairāk shards. Tomēr uz papēžiem strauji mīs radības, kas darbu apgrūtinās. Cik daudz shards atvēlētajā laikā spēsi savākt?

Fish Flingers Isla Anglerine

Padari zvejošanu jautrāku, iesaistoties sacīkstē ar citiem zvejniekiem par to, kurš būs prasmīgāks un spēs notvert sešu dažādu veidu zivis visīsākajā laika posmā.

Goblin Raids Mainās

Nekrietnie goblini Hollowtoof vadībā laupa un posta fermas un raktuves. Uzveic tos un atbrīvo zemi no ļaunuma, atalgojumā saņemot to, ko tie nolaupījuši.

God Statues Dažādās vietās

Reizi mēnesī spēlētājam ļauts četrās dažādās vietās uzcelt četras statujas par godu vairākiem Gielinoras dieviem. Darbs, protams, nepaliks neatalgots, jo par tēlnieka prasmes apliecināšanu spēlētājs saņems dāsnu Construction pieredzi.

Penguin Hide and Seek Dažādās vietās

Ardougne Zoo kopēja Larry pārraudzībā ir pingvīnu būris. Viņš zina, ka pingvīni ir bīstama suga, kas vēlas pakļaut visu RuneScape. Tagad ir Tava iespēja palīdzēt viņam.

Phoenix Lair Phoenix Lair, Piscatoris

Fēniksi ir sena un nemirstīga dzimta, un viens šīs dzimtas indivīds ir atrasts kādā no daudzajām Gielinoras alām. Tas vēlas, lai drosmīgi dēkaiņi regulāri ierodas uz cīņu, tādējādi palīdzot tam atkārtot tā nāves un atdzimšanas ciklu.

Rune Goldberg Machine Wizards' Guild

Shattered Heart

Trenējot savas prasmes, spēlētāji var saņemt savā īpašumā dīvainus akmeņus. Varrokas muzejā tie tiek kārtīgi apjūsmoti un no tiem atjaunota sen sen akmenī pārvērsta burvja Dahmaroc statuja. Sakrāj tos visus, atjauno statuju, un varēsi tādu uzbūvēt arī savā mājā.

Shooting Star

Ik pēc pāris stundām no debesīm nokrīt zvaigzne. Atrodi un izrocies tai cauri, sakrājot līdz pat 200 zvaigžņu putekļu, ko apmainīt pie Star Sprite, kas atrodama zvaigznes iekšienē. Nākamās zvaigznes koordinātas var mēģināt noskaidrot, ieskatoties savas mājas teleskopā.

Sinkholes Mainās

Šajā Dungeoneering D&D spēlētāji grupās pa pieci dodas iekšā tam īpaši paredzētās pazemes istabās, laupot un vācot, cik vien atvēlētajā laikā iespējams. Tomēr sazagtais nebūt neliecina par uzvaru - tas vienā brīdī var nonākt arī cita spēlētāja rokās.

Tears of Guthix Lumbrige Southern Cave

Dziļajās un tumšajās Lumbridžas pazemēs mīt kāda mūžsena čūska vārdā Juna. Tā ir ļoti kāra uz jauniem stāstiem un par tiem bezbailīgiem dēkaiņiem blakus alā ļaus pasmelt Guthix asaras. Zini, tās ir ļoti vērtīgas un atalgos Tevi Tavā visvājākajā prasmē.

The Pit

Agility prasme mēdz būt nogurdinoša, tomēr reizumis pie Tevis var ierasties arī kāds skauts, kas meklē jaunus talantus. Dodies tam līdzi un piedalies jaunos izaicinājumos!

Treasure Trails [1] Gīlinora

Kādai Gielinoras radībai mirstot, pastāv iespēja no tās iegūt pavedienu, kas var aizvest gan līdz kādai personai spēlē, gan vietai ar apslēptām un visu aizmirstām bagātībām. Paķer līdzi lāpstu, uzvelc visērtākos zābakus un dodies meklējumos!

Treasure Trails [2] Gīlinora

Kādai Gielinoras radībai mirstot, pastāv iespēja no tās iegūt pavedienu, kas var aizvest gan līdz kādai personai spēlē, gan vietai ar apslēptām un visu aizmirstām bagātībām. Paķer līdzi lāpstu, uzvelc visērtākos zābakus un dodies meklējumos!

Treasure Trails [Apbalvojumi] Gīlinora

Kādai Gielinoras radībai mirstot, pastāv iespēja no tās iegūt pavedienu, kas var aizvest gan līdz kādai personai spēlē, gan vietai ar apslēptām un visu aizmirstām bagātībām. Paķer līdzi lāpstu, uzvelc visērtākos zābakus un dodies meklējumos!

Triskelion Treasures

Spēcīgākās Gielinoras radības mēdz aiz sevis atstāt vērtīgas lietas, tai skaitā Crystal triskelion daļas. Savāc tās vienkopus un izmanto, lai atrastu dārgumu slēptuves.

Troll Invasion

Troļļu uzbrukumi Burthorpe pilsētai kļūst aizvien sīvāki. Palīdzi armijai neielaist tos pilsētā, iesaistoties cīņās, uzturot iekārtas un atjaunojot barikādes.

Wilderness Warbands Wilderness Camps

Atsevišķu dievu sekotāju grupējumi sākuši pulcēties Wilderness klajumos. Apvienojies ar citiem spēlētājiem un dodies cīņā pret šīm spēcīgajām grupām, pie reizes aplaupot to apmetnes un tiekot atalgots ar bagātīgu pieredzi.