Lumbridge Sage

Gīlinora ir neparasta zeme pat vienkāršiem iemītniekiem, kurus neinteresē nekas cits kā vien savu piemājas dobīšu uzaršana un izravēšana, kas neprasa daudz pūļu. Tomēr lielākiem dēkaiņiem, kas ceļo tālu un meklē piedzīvojumus, cīnās ar asinskāriem nezvēriem vai attīsta savu veiklību, papildu iemaņas ir ļoti būtiskas.

No vienkāršas ugunskura iekuršanas un ēdmaņas zvejošanas līdz nesalaužamu slēdzeņu atdarīšanai un nāvīgi maģisku virumu brūvēšanai. Un tas ir tikai sākums!

Līdz ar Invention izlaišanu spēlē pavisam pieejamas 27 prasmes (max xp: 5,400,000,000).

Prasme pieejama tikai maksājošajiem spēlētājiem

!Melee

Melee ir sadalīts trijās prasmēs: Attack, Strength un Defence. Attack ļauj iesist biežāk, Strength noteiks, cik spēcīgs ir sitiens, turpretī Defence rūpējas par to, lai spēlētājs pret uzbrukumiem būtu izturīgāks.

Agility

Agility ir veiklības prasme, un tās augstam līmenim ir daudz priekšrocību, to skaitā Tev būs pieeja jaunām vietām un jauniem shortcuts, tiks uzlabotas Tavas spējas citās prasmēs, kā arī spēsi skriet tālāk un atjaunot enerģiju veiklāk.

Construction

Construction ir ļoti elastīga maksājošo spēlētāju prasme: izmanto to, lai būvētu māju sev pašam vai arī izgatavotu priekšmetus, kurus pārdot citiem spēlētājiem. Būvēšana ir ne tikai jautra un vienkārša, bet noder arī daudz kam citam.

Cooking

Šī prasme noder, jo ēdiena apēšana atjauno spēlētāja dzīvību. Jauni pavāri atklās, ka ēdienu piededzina diezgan bieži, tomēr, jo augstāka ir šī prasme, jo lielāka iespēja ēdienu neapdedzināt. Lielāks līmenis ļauj gatavot labākus ēdienus.

Crafting

Ar šo prasmi spēlētājs var izgatavot dažādus objektus, no kuriem liela daļa ir visai pieprasīti un var sagādāt prāvu summu, izvēloties tos pārdot. Crafting ir ļoti elastīga prasme, kas nozīmē, ka var lieti noderēt arī citās prasmēs.

Divination

Līdz ar Guthix nāvi un jauna laikmeta iestāšanos zemē atvērušās enerģijas plaisas, pa kurām izplūst dzīvības spēks. Vāc izkliedēto enerģiju un nogādā to atpakaļ avotos vai izmanto dažādu noderīgu priekšmetu radīšanā.

Dungeoneering

Daemonheima ir milzīgs pazemju labirints, kur trenēt šo prasmi. Augsts prasmes līmenis ļaus doties tajā arvien dziļāk un dziļāk, aizvedot spēlētāju daudz tuvāk dzīlēs mītošajiem nezvēriem un to sargātajiem noslēpumiem.

Farming

Farming prasme ļauj spēlētājiem iejusties dārznieka lomā, jo ar tās palīdzību iespējams lauciņos iesēt dažnedažādus stādus. Prasme noder arī citur, piemēram, trenējot Herblore vai Cooking. Prasmīgi dārznieki tiks atalgoti ar saldiem augļiem no iestādītajiem augļu kokiem!

Firemaking

Kopš civilizācijas rašanās cilvēkiem ir bijusi spēja iekurt uguni, un RuneScape zeme nav izņēmums. Firemaking ir viena no RuneScape pamata prasmēm, kuru ātri apgūst ikviens. Iekurot uguni, spēlētājs uz tās var cept ēdienu, kad plītij nav piekļuves.

Fishing

Zvejošana ir visai populāra ēdiena iegūšanas metode daudzo zvejošanas vietu un zivju variāciju dēļ. Tomēr šai prasmei nepieciešams arī atbilstošs ekipējums, kas atkarīgs no kārotā loma.

Fletching

Ar šo prasmi spēlētājs var sev pagatavot tālcīņā izmantojamus ieročus un munīciju. Tas ir arī jautrs un ātrs veids kā nopelnīt naudu! Uzlabojoties prasmei, spēlētājs var izgatavot aizvien lielāku rīku klāstu no dažādiem materiāliem.

Herblore

Ar Herblore prasmi iespējams izveidot daudzas maģiskas dziras un indes. Zālītes, kuras tiek izmantotas, var iegūt ar Farming prasmi, no briesmoņiem vai vienkārši nopērkot veikalā. Palielinoties līmenim, pieejami kļūst daudz spēcīgāki brūvējumi, kas var noderēt pat cīņās.

Hunter

Lai apgūtu medību prasmi, vispirms jāiegūt zināšanas par lamatu un slazdu veidiem, kā arī izsekošanu pa pēdām. Šeit slēpjas īstais medību prieks - ir tik daudz veidu, kā kļūt par veiksmīgu mednieku un tik daudz ķeramo radību, kuru ķeršana to veicina!

Invention

Magic

Maģija ir viena no noderīgākajām un maģiskākajām prasmēm RuneScape pasaulē. Tiklīdz spēlētājs to apgūst pienācīgā līmenī, tas saprot, ka šī prasme kalpo ne vien kā spēcīgs cīņas ierocis, bet arī papildina daudzas citas prasmes.

Mining

Šī ir prasme, ar kuru spēlētāji no akmens bluķiem iegūst rūdas. Tās tālāk iespējams izkausēt attiecīgā metāla stieņos, no kuriem prasmīgi kalēji izkaļ izturīgas bruņas un ieročus. Tomēr, lai apgūtu šo prasmi, racējam nepieciešams kāds svarīgs rīks - cērte!

Prayer

Prayer ir prasme, kuru izmantot kopā ar citām cīņas prasmēm ir visefektīvāk un vieglāk. Ar lūgšanu palīdzību spēlētājs atklās, ka iespēj īslaicīgi palielināt tā spējas, samazināt pretinieku spēku un aizsargāt no postošiem uzbrukumiem.

Ranged

Lokšaušanas prasme ir noderīgs ierocis cīņā ar nezināmo. Tā ļauj uzbrukt ienaidniekam no lieliem attālumiem ar daudz dažādiem tālcīņas ieročiem, no kuriem visbiežāk lietotais ir loks ar bultām. Tomēr prasmi trenēt var arī ar tādiem ieročiem kā metamie naži vai šautriņas.

Runecrafting

Runecrafting prasmes trenēšana notiek pie rūnu altāriem, izmantojot rūnu esences. Rūnas ir galvenās sastāvdaļas, kas nepieciešamas prasmīgam burvim. Lietojot dažādus rūnu sajaukumus, spēlētājs sastapsies gan ar postošām, gan nāvīgām maģijām.

Slayer

Atsevišķi nezvēri ir ļoti izturīgi pret spēlētāju uzbrukumiem, ja nav apgūtas pienācīgas iemaņas. Šīs prasmes apgūšana pavērs iespējas uzveikt neskaitāmus mošķus un briesmoņus, kuri pret uzbrucēja sitieniem un belzieniem citkārt ir imūni.

Smithing

Šī prasme paver iespējas no rūdām un metāla stieņiem izkalt neskaitāmas apbruņojumu sastāvdaļas, kā arī spēcīgus ieročus. Lai iegūtu stieņus, kalējam vispirms ir jāapgūst rūdu kausēšanas prasme, lai jau vēlāk varētu vicināt āmuru un apbruņot biedrus.

Summoning

Kopš senseniem laikiem Taverley druīdi un daži no Gu'Tanoth mītošajiem cilvēkēdāju šamaņiem nodarbojušies ar garu izsaukšanu, lai tie palīdzētu visdažādākajās darbībās. Apgūstot šo prasmi, arī spēlētāji spēj izbaudīt tās pasakainās priekšrocības.

Thieving

Šādu prasmi ir viegli iesākt apgūt, tomēr pārtraukt - daudzkārt sarežģītāk. Iedziļinoties šajā prasmē, spēlētājam pavērsies daudz jaunu iespēju. Slēgtas durvis būs sīks šķērslis, lādes atvērsies pēc viegla pieskāriena, bet naudas maiss taps tikai pilnāks.

Woodcutting

Koku ciršanas māksla ir viena no vienkāršākajām prasmēm, kas Gīlinoras iemītniekiem ļauj nopelnīt sev iztiku. Tā var noderēt daudzos veidos, no kuriem daži ietver pagaļu pielietošanu Firemaking prasmē, bet citi ļauj prasmīgiem spēlētājiem no tām izgatavot lokus.