• Lielākais Latviešu klans RuneScape

  Sveiki! Piedāvāju pievienoties mūsu klanā, vairāk info spiežot (Šeit) Lai pievienotos sazinieties ar mani exā vai RuneScape - HAYAGRUTO Lasīt tālāk »
 • RS3 modesskate #1

  Čau! Gan jau daudzi atcerās kādreiz Ridiculus rīkototās Runescape modesskates, vai ne? Subiks deva šo ideju skaipā un piedāvāja man organizēšanā. Tātad, gari nerakstīšu, bet ķeršos pie lietas. Konkurss gan būs priekš Runescape 3 spēlētājiem, bet ja kāds vēlas, droši aicinu rīkot konkursu arī priekš Runescape 07 spēlētājiem. Konkursu centīsimies rīkot katru... Lasīt tālāk »
 • Svētku aura un ziemas nedēļas nogales

  Ziemassvētku brīvdienu sezonai tuvojoties, mēs stājamies pretī ledainiem vējiem un saliem, lai nodrošinātu superīgu gada nobeigumu kopā ar Festive Aura. Šī aura izskatās tikpat forši kā ledus; aktivizējot to, tā dod pārsteidzošu bonusu katru decembra dienu: 30 minūtes, lai savāktu pēc iespējas vairāk XP ar masīvu 50% boost! Iesāc decembri kā maksājošs spēlētājs, un... Lasīt tālāk »
 • Community Round-Up: 29/09/2012

  Live Streams Mēs tuvojamies nedēļas beigām, kas nozīmē ka ir laiks jaunam Live Stream J&A - 9pm (BST) svētdien (23) septembrī. Šonedēļ mēs apspriedīsim Evolution of Combat un atbildēsim uz jūsu jautājumiem, Mod MMG un Mod Mark izvēlētiem. Mēs atlasīsim jautājumus no forumiem, Facebook, Twitter, Reddit un Google+ Fanu pasākumi RuneSlayer organizē Free Stuff Friday, lai... Lasīt tālāk »
 • Daily Challenges & Noticeboard

  Daily Challenges Burthorpe Imperial Guard vajag tavu palīdzību! Maksājošie biedri neatkarīgi no viņu līmeņa var iegūt Daily Challenges - dažādus uzdevumus, par kuru izpildīšanu tie iegūs pienācīgu XP daudzumu sevis izvēlētā prasmē. Katru dienu tev tiks piešķirti jauni Daily Challenge, kurus varēs apskatīt iekš Noticeboard. Tas var būt, piemēram, uzdevums nogalināt... Lasīt tālāk »
 • Combat Beta Pasākumi - Pagarināts Grafiks

  Tagad, pārkāpjot noteiktus sliekšņus, jūsu adrealīns tiks samazināts. Tas mainīts tādēļ, lai veicinātu taktisku prasmju izmantošanu. Mēs ar prieku uzzinātu jūsu domas par šīm izmaiņām, tādēļ apmeklējiet Combat Beta jau tagad un izmēģiniet jauno sistēmu. Visi maksājošie spēlētāji ir laipni gaidīti! Visi maksājošie spēlētāji, kuri pabeidza noteiktus uzdevumus... Lasīt tālāk »
 • Spēlētāju Galerijas 36: Sizzling Summer

  Spēlētāju Galerijas ir tikušas papildinātas ar jauno 36. izlaidumu - Sizzling Summer - un ir pieejamas publiskai apskatei. Tajā ir tiešām īsti mākslas darbi no mierīgas makšķerēšana līdz ballītei Oasis reģionā. Jo īpaši mūsu acīs iekrita Marco darbs Purple World! Tā tik turpināt! Mūsu nākamā tēma ir Outlandish Skills. Redzot jauno Skill Fu atjauninājumu, kādas ir... Lasīt tālāk »
 • Community Round-Up-13 Septembris 2012

  Live Streams Šajā nedēļas nogalē norisināsies otrais no četriem Jagex live stream kur izstradātāji atbildēs uz jūsu jautājumiem. Katru nedēļu mūsu community komanda dara ko var lai ievāktu jūsu jautājumus no official forums, Facebook un Twitter. Šonedēļ uz jūsu jautājumiem par botiem un gaidāmo Botany Bay atbildēs Mod Mark un Mod Cloughie. Pievienojieties viņiem 9pm (BST)... Lasīt tālāk »
 • Jagex Profila Sargs

  Jagex Account Guardian (JAG), jauns veids kā pasargāt jūsu profilu. Mēs zinām, cik ļoti jums rūp jūsu profili un cik daudz laika jūs esat tajos ieguldījuši. Par nožēlu tīmeklī ir simtiem cilvēku, kas pavada visu savu laiku, domājot, kā iegūt jūsu profilus. Tas var būt sirdi plosoš brīdis, uzzinot, ka jūsu profils ir nokļuvis kāda cita rokās. Lai izsargātos no šādiem... Lasīt tālāk »
 • Community Round-Up #5

  Kā jau zināms ceturtdiena ir Community Round-Up diena. Un kā parasti mēs piedāvājam jaunumus par pasākumiem, YouTube video, sacensībām un spēlētāju projektiem! RuneScape YouTube Live Stream sesijas Pirmais, mūsu jaunākais live stream notiks svētdien (9 septembrī) 9pm BST. Jagex CEO Mark Gerhard un RuneScape VP Daniel Clough atbildēs un spēlētāju uzdotajiem jautājumiem par... Lasīt tālāk »
 • Squeal of Fortune: Alchemist's Amulet

  Ekskluzīvi šonedēļ Yelps ir atvēris savu alķīmiķa laboratoriju, kurā ir pieejami alchemist's amulet fragmenti! No 00:00 (GMT) piektdien (7. septembra) līdz 23:59 (GMT) pirmdien (10. septembrim) alchemist's amulet fragmenti ir iegūstami no Common slots iekš Squeal of Fortune. Jebkurā brīdī jūs varat pārveidot savu fragmentu par alchemist's amulet. Pārveidojot vienu, jūs... Lasīt tālāk »
 • Aizkulises: Septembris

  God Wars Dungeon pārveidots (tikai maksājošiem spēlētājiem) Šo mēnesi mēs aizsāksim ar vērienu, jo piedāvājam pilnībā pārveidotu God Wars Dungeon reģionu. Iesākumā, tā vizuālais izskats tiks pilnībā izmainīts. Visa vide tiks pārveidota, lai atbilstu sākotnējam God Wars Dungeon plānam. Gandrīz katrs NPC, jo īpaši bosi, ir tikuši izmainīti. Kā arī mēs pārveidojam... Lasīt tālāk »
 • Community Round-Up #4

  Sveicināti šīs nedēļas Community Round Up! Haunting the Hunter XP! Vai jūs esat izmēģinājuši jauno Hunter Diversion and Diversion? Ja nēesat tad šis būs labs iemesls to darīt. Mēs rīkosim Hunter XP sacensības! Tās notiks no piektdienas līdz pirmdienai (GMT) (ieskaitot). Sacensību uzvarētāju lietotājvārdi tiks ierakstīti pasākumu rakstā. Dodieties šeit, lai uzzinātu... Lasīt tālāk »
 • Sizzling Summer - Promisorry Notes pieejamas jau tagad!

  Ja jūs visu augustu esiet pavadījuši kā maksājoši spēlētāji, šodien jūs savā somā pamanīsiet promisorry note. Ja tā ir bijusi pilna apciemojiet Diango. Ielogojoties jūs arī redzēsiet brīdinājumu par tās pieejamību. Atcerieties ka daži spēlētāji to var saņemt tikai vakarā, jo apbalvošana aizņems vairākas stundas! Uzklikšķiniet uz note savā somā lai atvērtu Bank... Lasīt tālāk »
 • Ejiet pēc sava Tropical Islander tērpa!

  Mēs esam jau pusceļā Sizzling Summer, un pagaidām visi 4 Tropical Islander tērpa gabali ir izlaisti. Tie ir pieejami visiem, kuri ir abonējuši spēli visu augustu. Tajā ieķļauti: tropical headdress, a tropical top (pušķi ap rokām vīriešiem un gliemežvāku bikini sievietēm), a grass skirt un unique barefoot look. Dodieties uz Solomon's General Store, lai to iegūtu! Piektā un... Lasīt tālāk »
 • Combat Beta nedēļas nogale: Barbarian Assault

  Mēs ar prieku paziņojam ka Combat Beta pasaules ir atkal pieejamas šajā nedēļas nogalē no 4pm (BST) piektdien (24) līdz 10am (BST) pirmdien (27). (no 6:00 vakarā piektdien (24) līdz 12:00 rītā pirmdien (27) - pēc Latvijas laika) Mūsu izstrādātāji būtu pateicīgi ja pēc dažiem izspēlētiem mačiem jūs padalītos ar savām domām un varbūt atrastajiem trūkumiem izmantojot... Lasīt tālāk »
 • Aizkulišu video 15: Al-Kharid - atjaunojot pilsētu!

  Tā kā ir piektdiena, pienācis jauns aizkulišu raksts. Šonedēļ: Al-Kharid Tapšanas stadijā. Al-Kharid ir atjaunošanas stadijā, un šonedēļ mēs apskatīsim, kā parasta ideja nonāk spēlē. Mēs satiksim māksliniekus, modelētājus un animātorus, kā arī apgādāsim jūs ar ieskatu jaunajā pilsētā. Viss šis un daudz kas cits drīzumā RuneScape! Video: RuneScape BTS 15: Al... Lasīt tālāk »
 • Vasaras ballīte DARBĪBĀ!

  Vasara vēl nav beigusies, un ballīte turpinās šo nedēļas nogali iekš Squeal of Fortune, jo Yelps ir pievienojis 4 jaunas vasarīgas mantas - ar palielinātu iespēju iegūt tās tagad! Šajā vasaras karstumā nav nekas labāks par bārbekjū, kas tagad ir pieejams arī mūsu pašu Gielinor! Tā ir kā pārvietojama plīts ko tu vari nolikt sev tīkamā vietā. Tā ir kā parasta plīts... Lasīt tālāk »
 • Community apkopojums #3

  Slayer XP pāru sacīkstes Ja jūs mīliet iegūt XP un cīnīties pret biedējošākajiem radījumiem šis ir domāts tieši jums. No Pektdienas (24) līdz otrdienai (28) norisināsies Slayer XP pāru sacīkstes. Jūsu uzdevums ir savākt pēc iespējas vairāk XP pa šīm 4 dienām, lai tiktu atdzīti par uzvarētājiem. Balvas saņems pirmās 3 vietas, lai noskaidrotu vairāk dodieties šeit.... Lasīt tālāk »
 • Solomon's General Store papildinājumi: Skill-Fu!

  Sveicināts, avantūrist! Ar lielāko prieku es jums paziņoju ka Solomon's General Store ir pieejamas 7 jaunas prasmju animācijas! Es jums piedavāju: Skill-Fu! Sāksim ar Roundhouse Woodcutting: populāru izstādi austrumu Eastern Lands reģionā. Ar lielu koncentrēšanos un disciplīnu tu vari nogāzt pat vislielāko koku. Tos kas piesaista pavārmāksla, apsveriet Samurai Cooking. Austrumu... Lasīt tālāk »

1 - 2 - 3 - ... - 22 - 23 - 24 -