• RS3 modesskate #1

  Čau! Gan jau daudzi atcerās kādreiz Ridiculus rīkototās Runescape modesskates, vai ne? Subiks deva šo ideju skaipā un piedāvāja man organizēšanā. Tātad, gari nerakstīšu, bet ķeršos pie lietas. Konkurss gan būs priekš Runescape 3 spēlētājiem, bet ja kāds vēlas, droši aicinu rīkot konkursu arī priekš Runescape 07 spēlētājiem. Konkursu centīsimies rīkot katru... Lasīt tālāk »
 • Svētku aura un ziemas nedēļas nogales

  Ziemassvētku brīvdienu sezonai tuvojoties, mēs stājamies pretī ledainiem vējiem un saliem, lai nodrošinātu superīgu gada nobeigumu kopā ar Festive Aura. Šī aura izskatās tikpat forši kā ledus; aktivizējot to, tā dod pārsteidzošu bonusu katru decembra dienu: 30 minūtes, lai savāktu pēc iespējas vairāk XP ar masīvu 50% boost! Iesāc decembri kā maksājošs spēlētājs, un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Trakais maijs un mežonīgās nedēļas nogales

  Viscaur maijam mēs piedāvāsim trakus bonusus Runescape maksājošajiem spēlētājiem. Katru maija dienu Runescape maksājošie spēlētāji saņems vēl vienu papildu Squel of Fortune griezienu. Ja tavs maksājošā spēlētāja termiņš nebeigsies martā, tad tu bonusā saņemsi arī: • 5000 Loyality Points • Priekšmetu, kurš dubulto saņemto pieredzes daudzumu līdz pat 250000... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Treileri un troļļi!

  Mēs ar lepnumu varam parādīt mūsu jaunāko veikumu kinemateogrāfisko treileri, kurā ir parādīta jaunā maksājošo spēlētāju sākumvieta: the Troll Warzone. Šis nepārspējamais treileris sākas 5. gadsimta 169. gadā, druīdu pilsētā Taverley. Nepaiet ilgs laiks, pirms mūsu piedzīvojumu meklētājs jau atrodas adrenalīna pilno notikumu epicentrā, izmantojot savas prasmes, lai... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Janvāra aizkulisēs

  Visas dāvanas jau ir atvērtas, dekorācijas tiek savāktas un ieliktas atpakaļ pazemes cietoksnī, arī pārāk daudz tītara ir apēsts, bet nu tas viss ir aiz muguras. Pēc visiem sapņiem, ka Christmas crackeri un Partyhati labāk būtu digitāli, nevis tikai mūsu galvā, mēs esam gatavi sākt jaunu gadus, kas būs pilns ar daudziem RuneScape updeitiem.. Un jau atkal mēs jūsu priekšā... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Christmas 2011: A Towering Feast

  Lai arī daži no burvjiem vēlētos, kaut Ziemassvētki tiktu atzīmēti katru dienu, Sedridors nav starp tiem. Tieši viņam šogad ir uzdots noorganizēt Wizards` Christmas Banquet: Maģijas ģildes rīkoto, RuneScape maģijas lietpratēju gadskārtējo satikšanos. Cenšoties pārspēt ikvienu, Sedridors kopā ar citiem torņa burvjiem ir ķēries pie ambicioza plāna izveidot ekstra-milzīgu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Mod Timbo Ziemassvētku Kaujas lauks

  Lai arī labestības laiks strauji tuvojas, tā vien šķiet, ka neviens par to nav iedomājies painformēt Mod Timbo. Ziema drīz vien sasniegs arī Clan Battlefields, un, lai to nosvinētu, Timbo ir izveidojis īpašu, sezonālu kaujas lauku, lai pārbaudītu pat visziņkārīgākos medniekus. Neraizējies, viņš nav skopulis - dāvanas ir atstātas arī tiem varoņiem, kuri to dēļ ir gatavi... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] More Loot = More W00t!

  Lai svinētu vēl jo projām turpinošos veiksmi botu apkarošanā, mēs jums piešķirsim pārsteiguma maksājošo spēlētāju bonusu brīvdienas. Šajas brīvdienās jūs tiksiet atalgoti ar dubultu guvumu no briesmoņiem lielākajā daļā pazemes zonu, kā arī ar dubultu Dungeoneering pieredzi un biļeteniem (tokens). Šīs brīvdienas ilgs no Sestdienas (12. novembra) 00:00 GMT līdz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Novembra aizkulisēs

  Kamēr atgūstamies no RuneFesta un no dažām episkām Helovīnu ballītēm, ir jauki apzināties, ka ir gaidāmi patīkami atjauninājumi, kas palīdzēs man atgūties. Atjauninājumi ir manu prātu novirzījuši no saldumiem un no ķirbja pīrāga, ko es tā arī nenotiesāju. Godīgi! 2011. gada pateicības diena Mēs vēl šķietami neesam beiguši ballēties, kaut gan RuneScape tītariem ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Dominion Tower

  Dominion tornis dos iespēju pieredzējušiem cīnītājiem stāties pretī spēcīgiem RuneScape briesmoņiem no jauna. Tas viss notiks iedvesmojošā jaunā vidē ar stimulējošiem izaicinājumiem, jaunu scenāriju un lieliskām balvām. -Kāpēja režīms (Climber mode) atļaus kāpt cauri visiem torņa līmeņiem, sastopoties ar dažādiem nejauši izvēlētiem briesmoņiem katrā stāvā.... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Oktobra aizkulisēs

  Es bieži vien atminos un domāju par tiem monstriem, ar kuriem vēl cīnījos, kad biju maza līmeņa dēkainis, kam nebija nekā izņemot Mithril apbruņojumu un dažu tūkstošu siļķu. Toreiz, nogalinot Delrith vai arī dodoties cīņā pret ļauno vistu, bija liels sasniegums. Es būtu gandarīts cīnīties ar viņiem vēlreiz un ar maniem spožajiem līmeņiem un manu inventāru...tikai... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Mahjarrat rituāls

  "Viņi ziņo par savu ierašanos ar spalgu kliedzienu un atstāj aiz sevis vien pelnus, liesmas un iznīcību. Visi sāk trīcēt tiklīdz viņi ierodas zemes rīboņas pavadījumā." Ir zināms par postošu uzbrukumu Mos Le'Harmless. Sir Tiffy tev lūgs palīdzību. Baumas liek nojaust par senu ļaunumu, kas agrāk tika uzskatīts tikai par mītu. Tā atdzīvošanās sekas varētu izraisīt... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jaunas augsta līmeņa Prayer dziras

  Augsta līmeņa dziru taisītāji tagad var izgatavot jaunas, Prayer atjaunojušas dziras. Šī dzira piecu minūšu garumā atjauno iespaidīgu Prayer punktu daudzumu. Šīs dziras ir lieliskas, ja tev ir maz Prayer punktu un tuvumā nav neviena altāra. Protams, jums vēl joprojām paliek jūsu Super Prayer pudelītes, kuras jūs varat izmantot, lai atjaunotu Prayer punktus cīņas karstumā,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Maksājošo spēlētāju kvestošanas nedēļas nogale

  Te nu tas ir! Mežonīgi populārā maksājošo spēlētāju kvestošanas nedēļas nogale atkal ir ieradusies, tāpēc mēs aicinām visus maksājošos spēlētājus paskatīties uz savu neizieto kvestu sarakstu un sagatavoties tos izpildīt! Šis ir ideāls veids kā atrast kādu komandas biedru, ar kuru varētu iziet kādu kvestu, kuru iepriekš nebiji varējis iziet, vai arī saņemt... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ielūdz draugu, lai saņemtu XP bonusu

  RuneScape ir daudz ko darīt kopā ar citiem spēlētājiem, vienalga vai izveido klanu, centies sasniegt kādas prasmes augstāko punktu (99. līmeni) vai arī nolikt kādu no lielajiem bosiem pie vietas. Tātad lai Tev būtu kāds, ar ko to kopā darīt, Tu tagad vari ielūgt savus draugus sēlēt RuneScape, un mēs viņiem piedāvāsim dažādas mantas un papildu pieredzi, ar iespēju arī Tev... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] "Golden Joystic" balvas

  Jau atkal ir laiks "The Golden Joystic Awards" balvas pasniegšanai, un mēs esam lepni paziņot, ka jau trešo gadu pēc kārtas mēs esam nominēti šai balvai. Šogad RuneScape ir nominēts kategorijā "Labākā Bezmaksas Spēle", un lai arī ceļā uz šo balvu mēs sacenšamies ar dažām citām labām spēlēm, mēs zinam, ka ar jūsu palīdzēbu mēs varam šo balvu iegūt jau trešo reizi... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Augusta aizkulisēs

  Augustā līdz RuneScape saulainajiem krastiem nokļūs pārpārēm jauni uzlabojumi, lai arī saule daudziem, ar šiem uzlabojumiem saistītajiem tēliem būs pēdējais, ko tie vēlēsies ieraudzīt! Pirmais gaismā nokļūs dramatiska spēlējamības un pilnīga Temple Trekking grafiskā pārstrāde, kā arī Branches of Darkmeyer, jauns asinskārs papildinājums vampīru/ Myreque sižeta... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneFest biļetes pārdošanā jau tagad!

  Esiet sveicināti Runefestieši! Nu tad beidzot mēs esam sagaidījuši dienu, kad mēs ar lielāko prieku varam paziņot, ka RuneFest 2011 biļetes tagad ir pārdošānā! Jau no šodienas, Ceturtdienas, 13. Jūlija, 5:00 no rīta (Pēc Latvijas laika), tu vari savās rokās iegūt Nedēļa nogales, Sestdienas, Svētdienas, Visu svēto dienas jeb Helovīna biļetes, kā arī VIP biļetes. Visas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jadinko midzenis

  Karamja, kāds druīds ar viedu mirdzumu acīs un dēkainis, kurš to visu ir pieredzējis pats savām acīm, kopīgi pēta jaunu, vardarbīgu un mutējušos jadinko atzaru. Pazemē Jadinko karaliene cīnās par savu pēcnācēju nākotni. Tās mītnes dzīvā vide, kura līdz šim ir dzīvojusi saskaņā ar karalieni un kalpojusi tai, gan aizsardzībai gan lai vairotos, ir sākusi mutēties un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runescape aptauja: Daemonheim Asunder

  Pagājušo nedēļu mēs izsludinājām konkursu, lai atrastu piemērotāko vārdu vienam no galvenākākajam personāžam stāstā: Daemonheim Asunder. Mums tika iesūtīti vairāki tūkstoši ieteikumu, lai atrastu Geomancer personāžam vārdu. Ieteikumi tika iesūtīti gan forumā, gan Facebook vietnē, un pēc vairāku stundu vārdu izskatīšanas Mod Scorpion izvēlējās labākos vārdus un... Lasīt tālāk »

1 - 2 - 3 - ... - 14 - 15 - 16 -