• RS3 modesskate #1

  Čau! Gan jau daudzi atcerās kādreiz Ridiculus rīkototās Runescape modesskates, vai ne? Subiks deva šo ideju skaipā un piedāvāja man organizēšanā. Tātad, gari nerakstīšu, bet ķeršos pie lietas. Konkurss gan būs priekš Runescape 3 spēlētājiem, bet ja kāds vēlas, droši aicinu rīkot konkursu arī priekš Runescape 07 spēlētājiem. Konkursu centīsimies rīkot katru... Lasīt tālāk »
 • Svētku aura un ziemas nedēļas nogales

  Ziemassvētku brīvdienu sezonai tuvojoties, mēs stājamies pretī ledainiem vējiem un saliem, lai nodrošinātu superīgu gada nobeigumu kopā ar Festive Aura. Šī aura izskatās tikpat forši kā ledus; aktivizējot to, tā dod pārsteidzošu bonusu katru decembra dienu: 30 minūtes, lai savāktu pēc iespējas vairāk XP ar masīvu 50% boost! Iesāc decembri kā maksājošs spēlētājs, un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Trakais maijs un mežonīgās nedēļas nogales

  Viscaur maijam mēs piedāvāsim trakus bonusus Runescape maksājošajiem spēlētājiem. Katru maija dienu Runescape maksājošie spēlētāji saņems vēl vienu papildu Squel of Fortune griezienu. Ja tavs maksājošā spēlētāja termiņš nebeigsies martā, tad tu bonusā saņemsi arī: • 5000 Loyality Points • Priekšmetu, kurš dubulto saņemto pieredzes daudzumu līdz pat 250000... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Treileri un troļļi!

  Mēs ar lepnumu varam parādīt mūsu jaunāko veikumu kinemateogrāfisko treileri, kurā ir parādīta jaunā maksājošo spēlētāju sākumvieta: the Troll Warzone. Šis nepārspējamais treileris sākas 5. gadsimta 169. gadā, druīdu pilsētā Taverley. Nepaiet ilgs laiks, pirms mūsu piedzīvojumu meklētājs jau atrodas adrenalīna pilno notikumu epicentrā, izmantojot savas prasmes, lai... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] More Loot = More W00t!

  Lai svinētu vēl jo projām turpinošos veiksmi botu apkarošanā, mēs jums piešķirsim pārsteiguma maksājošo spēlētāju bonusu brīvdienas. Šajas brīvdienās jūs tiksiet atalgoti ar dubultu guvumu no briesmoņiem lielākajā daļā pazemes zonu, kā arī ar dubultu Dungeoneering pieredzi un biļeteniem (tokens). Šīs brīvdienas ilgs no Sestdienas (12. novembra) 00:00 GMT līdz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Novembra aizkulisēs

  Kamēr atgūstamies no RuneFesta un no dažām episkām Helovīnu ballītēm, ir jauki apzināties, ka ir gaidāmi patīkami atjauninājumi, kas palīdzēs man atgūties. Atjauninājumi ir manu prātu novirzījuši no saldumiem un no ķirbja pīrāga, ko es tā arī nenotiesāju. Godīgi! 2011. gada pateicības diena Mēs vēl šķietami neesam beiguši ballēties, kaut gan RuneScape tītariem ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Dominion Tower

  Dominion tornis dos iespēju pieredzējušiem cīnītājiem stāties pretī spēcīgiem RuneScape briesmoņiem no jauna. Tas viss notiks iedvesmojošā jaunā vidē ar stimulējošiem izaicinājumiem, jaunu scenāriju un lieliskām balvām. -Kāpēja režīms (Climber mode) atļaus kāpt cauri visiem torņa līmeņiem, sastopoties ar dažādiem nejauši izvēlētiem briesmoņiem katrā stāvā.... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Oktobra aizkulisēs

  Es bieži vien atminos un domāju par tiem monstriem, ar kuriem vēl cīnījos, kad biju maza līmeņa dēkainis, kam nebija nekā izņemot Mithril apbruņojumu un dažu tūkstošu siļķu. Toreiz, nogalinot Delrith vai arī dodoties cīņā pret ļauno vistu, bija liels sasniegums. Es būtu gandarīts cīnīties ar viņiem vēlreiz un ar maniem spožajiem līmeņiem un manu inventāru...tikai... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Mahjarrat rituāls

  "Viņi ziņo par savu ierašanos ar spalgu kliedzienu un atstāj aiz sevis vien pelnus, liesmas un iznīcību. Visi sāk trīcēt tiklīdz viņi ierodas zemes rīboņas pavadījumā." Ir zināms par postošu uzbrukumu Mos Le'Harmless. Sir Tiffy tev lūgs palīdzību. Baumas liek nojaust par senu ļaunumu, kas agrāk tika uzskatīts tikai par mītu. Tā atdzīvošanās sekas varētu izraisīt... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jaunas augsta līmeņa Prayer dziras

  Augsta līmeņa dziru taisītāji tagad var izgatavot jaunas, Prayer atjaunojušas dziras. Šī dzira piecu minūšu garumā atjauno iespaidīgu Prayer punktu daudzumu. Šīs dziras ir lieliskas, ja tev ir maz Prayer punktu un tuvumā nav neviena altāra. Protams, jums vēl joprojām paliek jūsu Super Prayer pudelītes, kuras jūs varat izmantot, lai atjaunotu Prayer punktus cīņas karstumā,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Augusta aizkulisēs

  Augustā līdz RuneScape saulainajiem krastiem nokļūs pārpārēm jauni uzlabojumi, lai arī saule daudziem, ar šiem uzlabojumiem saistītajiem tēliem būs pēdējais, ko tie vēlēsies ieraudzīt! Pirmais gaismā nokļūs dramatiska spēlējamības un pilnīga Temple Trekking grafiskā pārstrāde, kā arī Branches of Darkmeyer, jauns asinskārs papildinājums vampīru/ Myreque sižeta... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneFest biļetes pārdošanā jau tagad!

  Esiet sveicināti Runefestieši! Nu tad beidzot mēs esam sagaidījuši dienu, kad mēs ar lielāko prieku varam paziņot, ka RuneFest 2011 biļetes tagad ir pārdošānā! Jau no šodienas, Ceturtdienas, 13. Jūlija, 5:00 no rīta (Pēc Latvijas laika), tu vari savās rokās iegūt Nedēļa nogales, Sestdienas, Svētdienas, Visu svēto dienas jeb Helovīna biļetes, kā arī VIP biļetes. Visas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jadinko midzenis

  Karamja, kāds druīds ar viedu mirdzumu acīs un dēkainis, kurš to visu ir pieredzējis pats savām acīm, kopīgi pēta jaunu, vardarbīgu un mutējušos jadinko atzaru. Pazemē Jadinko karaliene cīnās par savu pēcnācēju nākotni. Tās mītnes dzīvā vide, kura līdz šim ir dzīvojusi saskaņā ar karalieni un kalpojusi tai, gan aizsardzībai gan lai vairotos, ir sākusi mutēties un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runescape aptauja: Daemonheim Asunder

  Pagājušo nedēļu mēs izsludinājām konkursu, lai atrastu piemērotāko vārdu vienam no galvenākākajam personāžam stāstā: Daemonheim Asunder. Mums tika iesūtīti vairāki tūkstoši ieteikumu, lai atrastu Geomancer personāžam vārdu. Ieteikumi tika iesūtīti gan forumā, gan Facebook vietnē, un pēc vairāku stundu vārdu izskatīšanas Mod Scorpion izvēlējās labākos vārdus un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju galerijas

  Jau kārtējo reizi mēs saņēmām daudz izcilus mākslas darbus, tāpēc mums bija grūti izvēlēties labāko. Šos darbus jūs varat aplūkot dodoties uz spēlētāju galeriju. Tomēr grūtākā izvēle tika izdarīta un mūsu atbalsts aizceļoja pie Chrishankhah ar viņa darbu "Hero of Rellekka". Chrishankhah – Neatkarīgi no citiem spēlētājiem, viņš saņems īpašu balvu, t.i: Jagex... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Klanu citadeles: Izstrādātāju blogs & treileris

  Klanu citadeles ir ieplānotas kā šī gada lielākais jauninājums, tāpēc tas ir tikai piemēroti, ka arī Klanu citadeļu izstrādes blogs ir mūsu visu laiku informatīvākais. Apciemo visas vietas pēc kārtas, uzzinot svarīgāko un interesantāko no katra izstrādātāja, gaidot to mirkli - 26. jūliju, kad spēlētājiem beidzot būs pieejamas citadeles. Mod Chihiro, Mod Edam, Mod Maz,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runescape teiku nedēļa

  Runescape mājaslapas Lores sadaļā tiek izklāstīts jauns un elpu aizraujošs stāsts, kuru jūs varat droši doties izlasīt spiežot šeit. Stāstā plašāk lasāms par Daemonheimas vēsturi un tas ir cieši saistīts ar jaunajām Fremenniku sāgām, lai jūs vairāk uzzinātu par Runescape un gūtu aizraujošu ieskatu dažās no mūsu populārākākajām apskates vietām un tēliem. Lai... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Salt in the Wound

  “Lai arī daži tam neticēja, šīs piekrastes apmetnes nedabīgais glumums man šķita kā ļauni vēstoša zīme. Nekad savā mūža es nebiju piedzīvojis neko tik mokošu, pat šeit Witchaven, kurai blakus atrodās nevienu nežēlojošā jūra.” Tempļa bruņinieki jau ilgu laiku karo ar Mother Mallum un viņas smadzeņu izskalotajiem pakalpiņiem, taču nesen ir ticis atklāts iespējams... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jūlija aizkulisēs

  Klanu citadeles, kas šomēnes planēs pie debesu apvāršņiem. Veiciet portālu rituālu, lai iegūtu pieeju milzīgai un personalizētai teritorijai jūsu klanam, kura ir aprīkota ar tādām lietām kā Battlefield Editor, lai jūs varētu izstrādāt paši savas kaujas un minispēles! Pirms tam, jūlijā jūs gaidīs divas karalienes: Gliemju karaliene, kura vēlēsies tikt iekšā jūsu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runescape vajag tevi!

  Aptaujas ir lieliska iespēja, kā palīdzēt mums izlemt uz kurieni RuneScape tiks virzīts, uz kā tas tiks balstīts un arī palīdzēt izlemt dažādus lēmumus iesaistot tajā jūs un ļaujot izlemt to, ko jūs atbalstāt un kas jums tīk visvairāk. Ejot šim laikam un daudzajām aizritētajām aptaujām mēs esam tikai jautājuši visu par un ap spēli, bet neesam nekad interesējušies,... Lasīt tālāk »

1 - 2 - 3 - ... - 12 - 13 - 14 -