Minispēles (savulaik sauktas par Aktivitātēm) ir spēles, kurās viens vai vairāki spēlētāji kopīgiem spēkiem cenšas sasniegt kādu mērķi. Dažreiz šajās minispēlēs spēlētājs var saņemt atalgojumu par paveikto - vai nu XP punktus, vai arī kādu priekšmetu.

Tās RuneScape kartē ir atzīmētas ar sarkanu zvaigzni, kas ievilkta aplī. Atšķirībā no kvestiem un minikvestiem, šīs spēles var atkārtot daudz reižu.

  Aktivitātes apraksts Vieta

Artisans Workshop Faladoras dienvidaustrumi

Šī darbnīca piedāvā ātru veidu Smithing prasmes trenēšanai bez jebkāda materiāla atalgojuma.

Barbarian Assault Barbarian Outpost

Dziļi zem Barbarian Outpost pārdabiskas radības vairojas neparastos ķermeņos. Barbari tic, ka dievs tos tur ieslodzījis par visu RuneScape iedzīvotāju grēkiem. Vai esi gana drošsirdīgs, lai stātos pretī Penance?

Barrows Uz austrumiem no Mort'ton

Paķer lāpstu, apjoz zobenu un gatavojies kapeņu aplaupīšanai! Uz austrumiem no Mort'tonas slejas Barrows jeb senu karavīru kurgāni. Bez šaubām, tie glabā tikpat senus dārgumus, tomēr uzmanies, jo mirušajiem nepatīk tikt traucētiem...

Beacon Network Wilderness robeža

Varrokas karalis Roald viscaur Wilderness robežai izbūvējis signālugunis trauksmes izziņošanai. Palīdzi viņam tās pārbaudīt un tiec atalgots gan ar pieredzi, gan dāsniem priekšmetiem Firemaking prasmei.

Blast Furnace Keldagrim East

Keldagrimas Mining Consortium ir pabeidzis darbu pie Blasted Furnace, rūķu inženierijas dižākā sasnieguma. Tomēr Consortium cieš no darbinieku trūkuma, tāpēc laipni aicina ikvienu apmeklētāju, kurš vēlas sasmērēt savas rokas.

Brimhaven Agility Arena Brimhaven

Cap'n Izzy No-Beard ielūdz Tevi uz savu jauno Agility arēnu par tikai nieka 200gp! Ielūdz savus draugus, un sacentieties, kurš pirmais nonāks galamērķī un savāks visvairāk biļešu.

Burthorpe Games Room Burthorpe pils

Šo galda spēļu istabu Princis Anlaf plašākai publikai atvēra Piektā laikmeta 169. gadā, lai Burthorpe pilsētai piesaistītu pēc iespējas vairāk apmeklētāju, par spīti nemitīgajiem troļļu uzbrukumiem.

Cabbage Facepunch Bonanza Lumbridge ziemeļdaļā, uz dienvidiem no dzirnavām

Šajā visiem spēlētājiem pieejamajā minispēlē ir jāsavāc pēc iespējas vairāk kāpostu, tajā pašā laikā izvairoties no bīstamām gorillām. Tomēr kas zina, kas notiek brīdī, kad tās Tevi notver...

Castle Wars Uz rietumiem no Yanille

Uz dienvidiem no Ardougne pilsētas atvērusies jauna cīņu arēna. Gan Saradomin, gan Zamorak jau sākuši aktīvi rīkoties un bariem vien sūta savus karapūļus pretī uzvarai. Kura pusē tu nostāsies? Vai arī sekosi Guthix un centīsies ieviest līdzsvaru?

Clan Wars Gamers' Grotto

Gielinora vienmēr bijusi mājvieta daudziem klaniem. Kur gan vēl izvicināt zobenus, ja ne bīstamajā un tam paredzētajā Clan Wars arēnā?

Conquest Void Outpost

Vēlies ar draugiem izspēlēt šaha partiju? Void Knights ir izveidojuši aizraujošu šaha spēlei līdzīgu arēnu stratēģiskām cīņām pret saviem ienaidniekiem un aicina tajā piedalīties arī Tevi!

Creature Creation Tower of Life, uz dienvidiem no Ardougne

Šajā aktivitātē spēlētājiem jārada unikālas radības, kuras pēc tam var tikt uzveiktas, lai saņemtu atalgojumu. Vairāki no šiem briesmoņiem aiz sevis nomet vairākus priekšmetus, kurus citādi ir grūti iegūt vai kuri maksā dārgi, piemēram, Unicorn horns.

Crucible Blakus Grand Exchange tiltiņam

Šī minispēle ietver arēnu divu spēlētāju savstarpējām cīņām ar mērķi pārbaudīt to spēku samērus un noskaidrot spēcīgāko. Tā ir kādreizējās Bounty Hunter minispēles aizstājēja.

Dominion Tower Shantay Pass, Kharidian Desert

Smilšu vērpetēm appūsto torni tuksneša vidū apvij daudzi seni nostāsti par tā rašanos un eksistenci, tomēr viens ir skaidrs: tas tika būvēts sīkstiem un izturīgiem cīnītājiem, lai pārbaudītu to spējas pret baismīgām radībām.

Duel Arena Uz ziemeļiem no Al-Kharid

Dueļi spēlētāju savstarpējo konfliktu risināšanai vienmēr bijusi neatņemama Gielinoras sastāvdaļa. Šī arēna ļauj izvēlēties savu pretinieku, noteikt cīņas likmes un galu galā pierādīt savas spējas citu spēlētāju priekšā.

Fishing Trawler Port Khazard

Šajā spēlē dodies kuģot ar mērķi nozvejot pašas negantākās jūras zivis! Tomēr tas nebūt nebūs tik vienkārši - arī kuģis jāuztur kārtībā -, tāpēc noteikti ielūdz arī izpalīdzīgus draugus!

Fist of Guthix Gamers' Grotto

Šajā minispēlē spēlētājs nokļūs kādā druīdu apmetnē, sauktā par Fist of Guthix. Šeit divos raundos spēlētājam jāiejūtas vispirms medījuma, bet pēc tam - mednieka lomā. Tos, kas ataisnos savu vārdu un pierādīs sevi, gaida dāsns atalgojums.

Flash Powder Factory The Rogues' Den

Brīdī, kad karaliskā gvarde atklāja veco Rogues' Den, Brian O'Richard slēdza savu labirintu un tā vietā atvēra durvis uz pavisam jaunu Flash Powder Factory. Tās iekšienē spēlētāji, izvairoties no šķēršļiem un citu spēlētāju nagiem, var pielikt pirkstu rūpnīcas darbināšanā.

Gnome Ball Gnome Stronghold

Šajā jautrajā spēlē viens vai vairāki spēlētāji cenšas iegūt vairāk punktu par gnomiem, metot grozā īpašas bumbas, dēvētas par gnomeball.

Gnome Restaurant Gnome Stronghold

Gnome Restaurant ir minispēle, kurā Tev jāgatavo dažādi Gnome rasei specifiski ēdieni. Tomēr, lai savāktu šo ēdienu sastāvdaļas, veicami vēl daudzi citi sīki uzdevumi!

Great Orb Project 50/50 RC Guild, Wizards' Tower

Torņa burvji veikuši nozīmīgus pētījumus maģijas zinībās un nodibinājuši divas pētījumu grupas - zaļo un dzelteno. Pārvietojies pa rūnu altāru vietām un spēlējies ar noslēpumainām enerģijām, kas sniedzas tālu aiz mirstīgo saprašanas robežas, atklāj maģijas būtību un izcīni brīnumainas balvas.

Heist Mūris starp Falador un Taverley

Šajā spēlē viena pret otru spēlē divas komandas - laupītāji mēģina nosargāt laupījumu, kamēr sargi to cenšas atgūt un pašus laupītājus arestēt. Atalgojumā spēlētāji var saņemt Hunter un Thieving pieredzi.

Herblore Habitat Kharazi Jungle austrumpusē

Herblore Habitat ir slēgta teritorija Kharazi džungļu austrumdaļā, kur Papa Mambo ļauj spēlētājiem attīstīt savas Herblore, Farming un Hunter prasmes. No dažādām kombinācijām izaudzē stādus, lai piesaistītu nadzīgos jadinkos, tad notver tos un izmanto materiālus juju dziru pagatavošanā.

Impetuous Impulses Puro-Puro, Zanaris

Kā zināms, velnēni, kas skraidelē apkārt, darot nedarbus un zogot krelles, ir tīrākās galvassāpēs. Implings, velnēniem līdzīga suga, ir vēl kaitinošāka! Tie zog Tavas mantas un aiznes tās uz Puro-Puro valstību. Par laimi, portāli paliek atvērti pietiekami ilgi, lai Tu spētu tajos iekļūt un atgūt nozagto.

Jadinko Lair Uz ziemeļiem no Herblore Habitat, Karamja

Palīdzi Jadinko Queen atbrīvot viņas midzeni no mutantu jadinkos, izmantojot no nefrīta vīteņaugiem veidotus ieročus.

Lava Flow Mine

Šī ir viena no svarīgākajām Keldagrimas vietām, jo tā ir galvenais rūķu pilsētas enerģijas avots. Piedalies resursu vākšanā, tā trenējot savu Mining prasmi, un iegūsti savā īpašumā Golden mining suit!

Livid Farm Lunar Isle

Šī ferma nelīdzinās citām. Stādi ir nikni, izsmieti un maģiski samezgloti neglītās formās, tā ka tikai to māte Jade Vine tos vēl spēj mīlēt. Tiem ir nepieciešama kārtīgāka aprūpe un lielāka uzmanība. Palīdzi Pauline Polaris pārvaldīt viņas fermu, kura jebkurā brīdī draud iziet ārpus rāmjiem.

Living Rock Caverns Falador raktuves

Nolaidies rūķu raktuvju dzīlēs zem Ice Mountain un sastopies ar bīstamajiem dzīļu iemītniekiem. Šeit Tu varēsi attīstīt savu Fishing un Mining prasmi, vācot nekur citu neatrodamus resursus.

Mage Arena Wilderness ziemeļos

Nav šaubu par Tavām tuvcīņas prasmēm, tomēr vai maģija spēj tām turēt līdzi? Noskaidro to Mage Arena, vairākos cīņas piegājienos uzveicot maģijas kaujas meistaru Kolodion.

Mage Training Arena Uz ziemeļiem no Duel Arena, Al-Kharid

Šajā arēnā, izmantojot visdažādākās burvestības un veicot neparastas aktivitātes, nopelni pizazz punktus. Par tiem no blakus veikala pieejami kļūs dažādi maģiski priekšmeti un jaunas spējas.

Mobilising Armies Pie Feldip Hills

Lai algotņu armija cīnītos ar maksimālu atdevi, nepieciešams stingrs komandieris, kurš tos izdresētu tā, lai tie vienmēr būtu formā un nebēgtu uz kalniem pie pirmā briesmu signāla. Tieši Tu vari būt šis komandieris; pierādi savu taktisko domāšanu pret trim pretiniekiem un vēro, kā tavs vārds virzās uz rezultātu augšieni.

Nexus, the Lumbridge Swamp

Šajā Prayer prasmes trenēšanas aktivitātē zema līmeņa spēlētājiem dodies uz Lumbridžas purvu un palīdzi Ysondria pasargāties no uzglūnošajiem Grotesque.

Pest Control Void Knights' Outpost

Void Knights ir militāra vienība, kas jau kopš sendienām kalpojusi Guthix. Viņu uzdevums ir pieraudzīt, lai ikdienas ļaunuma un labuma deva, kas ienāk Gielinorā, saglabājas nemainīga, tomēr atsevišķi nezvēri ir pārāk grūti valdāmi un viņiem nepieciešama Tava palīdzība, lai ļaunos portālus bloķētu.

Player Owned Port Port Sarim portāls

Iejūties ostas pārvaldnieka lomā, pērkot kuģus, aicinot komandā pieredzējušus jūrniekus un vācot no tālām zemēm atvestus dārgumus. Izpēti un kartē vēl neizzinātās Wushanko Isles, kas atrodamas mītisko Eastern Lands pašā rietumdaļā, kā arī izspēlē 9 dažādu dēkaiņu piedzīvojumu sērijas.

Pyramid Plunder Sophanem

Sardzes mūmija ir nogurusi cīnīties ar kapeņu laupītājiem un izveidojusi īpašu arēnu, kur tiem uzdarboties, tā novēršot to uzmanību no pavēlnieka kapa īstās atrašanās vietas meklējumiem. Tomēr liec aiz auss - mūmija ir paslēpusi daudz slazdu, kuros nepieredzējušiem zagļiem iekrist!

Ranging minigame Ranging Guild, Hemenster

Šī Ranging ģildē atrodamā minispēle paredzēta savu lokšāvēja prasmju attīstīšanai un trenēšanai. Tāpat šeit atrodamas arī citas ar lokšaušanu noderīgas vietas, kas var noderēt Tavām RuneScape gaitām.

Rat Pits Varrock, Keldagrim, Port Sarim, Ardougne

Varbūt Tev ir kāds mazs kaķēns, ar kuru Tu neproti apieties? Nāc uz Rat Pits un pārbaudi tā spējas pret citiem kaķiem!

Runespan Runecrafting Guild

Nesenie ģildes burvju pētījumi vedinājuši domāt, ka rūnu altāri ar laiku var izzust, bet nepieciešamo enerģiju iespējams iegūt arī no pašas Gīlinoras pasaules. Diemžēl tai bijis pārāk ilgs laiks iekļauties vidē un to iegūt ir teju neiespējami, tāpēc plānos ir to iegūt citā dimensijā.

Sawmill Training Uz austrumiem no Varrock pilsētas

Šī kokzāģētava piedāvā vieglu un salīdzinoši ātru pieredzes gūšanu Woodcutting prasmē, tomēr no tās spēlētājs nesaņem nekādu atalgojumu.

Shades of Mort'ton Mort'ton, Morytania

Šī ir vairāku posmu minispēle, kurā spēlētājam jāveic dažādi uzdevumi, lai kremētu Shades. Spēles gaitā tiek vākti materiāli, lai sagatavotu dažāda veida pagales, bet pēcāk jādodas apakšzemes katakombās dārgumu lāžu meklējumos.

Sorceress's Garden Osman, Al-Kharid

Šajā minispēlē spēlētāji nonāk arēnā ar četrām telpām, kas raksturo katru gadalaiku. Šajos labirintos spēlētājam jāmēģina aizkļūt līdz centram, lai noplūktu Sq'irk fruit, ceļā izvairoties no dažādām radībām.

Soul Wars Edgeville portāls

Rietumos uz kādas izolētas salas vareni spēki sacenšas par spēcīgā obeliska kontroli, tomēr bez redzamiem rezultātiem. Cīņas lauks nu ir atvērts arī citiem gribētājiem, lai pārbaudītu savas spējas pret mazākām radībām, citiem spēlētājiem vai pat pašiem varenajiem Avatars.

Stealing Creation Gamers' Grotto

Nostāstiem apvītais portāls Gamers' Grotto Tevi aizvedīs uz neparastu vietu, kur it viss sastāv no svētā māla. Mistiķu grupa ir izveidojusi ceļu no vienas vietas uz otru, tomēr tiem ir nepieciešams arī kāds pārgalvīgs dēkainis, kas būtu gatavs šo vietu viņiem izcīnīt, lai to varētu pienācīgi apburt tiem vien zināmajām iecerēm...

Tai Bwo Wannai Cleanup Tai Bwo Wannai, Karamja

Saņem atbalstu no Tai Bwo Wannai ciematniekiem, palīdzot uzkopt ciematu un neļaujot džungļiem mākties virsū, par to saņemot tirgošanās kociņus.

Temple Trekking Burgh de Rott/Paterdomus

Iegriezies Paterdomus vai Burgh de Rott un palīdzi neaizsargātiem dēkaiņiem vai ciematniekiem pārceļot pār Morytanias purvu. Tomēr uzmanies, jo ceļā glūnēs daudz briesmu.

TokHaar Fight Cauldron TzHaar city

TokHaar slāpst pēc cīņas un vienmēr pilnveido savas cīņas prasmes viens pret otru, gatavojoties to seno meistaru atgriešanās brīdim. Pēc The Brink of Extinction kvesta tie vēlas atkārtoti pacīkstēties ar Tevi, tāpēc ir atvēruši tam īpašu kambari, dēvētu par Fight Cauldron.

TokHaar Fight Kiln TzHaar city

Šī ir brutāla un ļoti sarežģīta cīņas minispēle, kurā izdzīvo vien nedaudzi. Šeit spēlētājam jāiztur 37 uzbrukumi un jāuzveic kopumā 7 TokHaar-Jads, tāpēc apdomā kārtīgi, vai tas ir Tavos spēkos!

Trouble Brewing Mos Le'Harmless sala

ARRR! Pirāti izsenis bijuši slaveni ar pārmērīgo ruma dzeršanu. Nu tie aicina spēlētājus uz savu rūpnīcu palīdzēt to gatavot un iesaistīties sastāvdaļu vākšanā.

TzHaar Fight Cave TzHaar city

Šo arēnu cīņas praktizēšanai izveidoja TzHaar-Xil. Tomēr uz šo vietu ierodas arī daudzi JalYt. Vai vari izturēt spriedzi šajā alā un pierādīt sevi TzHaar pasaulē? Ieradīsies daudzi, bet tikai daži izdzīvos.

TzHaar Fight Pit TzHaar city

TzHaar pilsētas rietumdaļā atrodas liela arēna, dēvēta par Fight Pit. Šeit pulcējas spēcīgi spēlētāji, bet izdzīvo tikai viens.

Vinesweeper pie jebkura Leprechaun

Fermeris Blinkin ir satraucies - viņa dārzs pārvērties pūkainu astu murgā, neskaitāmiem trušiem lēkājot apkārt un košļājot viņa stādus. Viņš lūdz citu RuneScape fermeru palīdzību stādu atrašanā, pirms šie degunus raustošie nerātņi tiem nodara pārāk lielu kaitējumu.