Neizskaidrojamas parādības un postoši spēki ir tie, kas satricina Gīlinoras iemītnieku mierīgo ikdienu. Pār zemi klīst drūmas domas, gaisu pāršķeļ stindzinoši kliedzieni, bet ēnās milst naids un atriebība.
Šur tur krodziņos uzklīst arī pa kādam izslāpušam dēkainim, kura mēle nakts gaitā atraisās, un tādās reizēs ciematu iemītnieki kāri ķer katru vārdu par nedienām citviet. Kā rādās, pēc asinīm izslāpuši nezvēri, prasmīgi šamaņi un varaskāri dēmoni nav vienīgā nelaime. Vēl jau eksistē arī tie nešķīsteņi, kas uzglūn domās un sapņos...

Alfred Grimhand Bar Crawl @ 11.02.2014 no Mahjarrat

Labsirdīgie rūķi nav vienīgās radības, kas labprāt mīl iedzert. Bāru apmeklēšana ir iecienīta visā Gielinorā, un dažviet iedzeršanu ikvienā bārā uzskata par neizbēgamu rituālu. Citur tā pat ir tādā cieņā, ka var noderēt arī kā ieejas biļete.

Balloon Transport System

Pārvietošanās pa Gielinoru ir vienkārša, tomēr vēl ātrāku to padara arī gaisa balonu satiksme. Enlightened Journey kvestā tā ļauj pārvietoties starp divām vietām, tomēr atslēdzamu galamērķu ir vēl daudz vairāk!

Barbarian Training

Barbaru karavīrs Otto Godblessed, kuru sevišķi interesē savu tautiešu kultūras vēsture, piedzīvojumu meklētājiem piedāvā apgūt īpašās barbaru prasmes un labākajiem iedāvās noderīgas grāmatas.

Capers

Šī ir vairāku minikvestu sērija pēc Buyers and Cellars kvesta izpildīšanas. Tā ļauj uzlabot Thieves' Guild un atalgojumā saņemt dažādas balvas.

Curse of Zaros/Ghostly robes

Šis ir īss minikvests, kas turpina Desert Treasure kvesta notikumus, ļaujot spēlētājam iegūt savā īpašumā spokainās drānas. Tomēr, lai tās iegūtu, spēlētājam jābūt bezbailīgam, jo tā pienākumos ietilpst sastapšanās ar visā zemē mītošajiem rēgiem.

Desert Slayer dungeon

Aiz smacīgajiem dūmiem mīt dažādi nešķīsteņi, kas tā vien glūn, lai nemanīti uzbruktu. Piesargies, stājies tiem pretī un tiec dāsni atalgots!

Doric and Boric tasks

Pēc What's Mine is Yours kvesta izpildīšanas Doric un Boric piedāvā tiem palīdzēt, izpildot dažādus uzdevumus saistībā ar kalēja prasmi. Izpildi vienu un atgriezies pēc nākamā.

Enchanted Key

Noburtā atslēga ļauj atrast dārgumus, kas apslēpti viscaur Gielinorai. Atrodi tos visus un kļūsti pasakaini bagāts!

General's Shadow/Shadow sword

Vai esi gatavas sniegt palīdzīgu roku agrākajam ienaidniekam tā meklējumos pēc mirušajiem? Šis ir īss minikvests, kas turpina Curse of Zaros minikvestā iesākto, kā arī Fight Arena kvesta notikumus.

Hopespear's Will

Yu'biusk glabā daudz vairāk noslēpumu, nekā vienkāršs ceļinieks spētu iedomāties. Izmanto visas savas spējas un reizi par reizēm nosūti reliģiskos priesterus to beidzamajā nāvē.

Hunt for Surok, the

Nezināmu apstākļu dēļ Surok ir izmucis no tā ieslodzījuma vietas. Kā par nelaimi, tā atradās tieši blakus nebeidzamiem tuneļu labirintiem un ejām, pilnām ar RuneScape briesmoņiem. Kāds prasmīgs varonis ir nepieciešams, lai to atrastu un notvertu.

Ivandis Flail upgrade

Šis ierocis ir spēcīgs cīņā ar Morytanias nešķīsteņiem, tomēr to ir iespējams uzlabot vēl vairāk. Sadedzini to miesas, un saņemsi papildu bonusus.

Knight Waves Training Grounds

Pazīstama arī kā Camelotas treniņu zāle, tā atrodas pils augšējā stāvā. Pieredzējušiem spēlētājiem tiek dota iespēja izmēģināt savu roku pret astoņiem Apaļā galda bruņiniekiem.

Koschei's Troubles

Pirms daudziem gadiem Fremennikas iedzīvotāji krastā izkalotu atrada kādu ceļinieku, kas zaudējis atmiņu. Uzzini sīkākas detaļas, un varbūt gūsi ieskatu senākā pagātnē.

Lair of Tarn Razorlor

Sen, sen, meklējot kādu spēcīgu ieroci, Tarn Razorlor nonāca Haunted Mine. Viņa sekotāji atrada galu nāvīgajā Mort Myre purvā, un tos viņš izmantoja kā savus nemirstīgos pakalpiņus. Diemžēl raktuvēs jau pirms viņa mita kāds spēcīgāks radījums.

Mahjarrat Memories

Kharshai ir izdomājis veidu, kā atgūt viņa cilts indivīdu atmiņas fragmentus. Izpalīdzi un atklāj, ko plāno iesākt citi Mahjarrats.

Mogre mini-quest @ 02.03.2014 no lemonwave🍋

Skippy ir manāmi iedzēris un nespēj saprotami izteikties, tomēr no nesakarīgajām un saraustītajām frāzēm ir noprotams, ka viņam uzbrucis Mogre un tikai par mata tiesu viņam izdevies izmukt no nezvēra ķetnām. Izārstē viņu, un uzzināsi par detaļām sīkāk!

Purple Cat

Vai Gielinorā maz ir kāds iemītnieks, kam sirds neizkustu, ieraugot mazu, pūkainu kaķēnu? Bet vai vēl jaukāk nebūtu, ja tas būtu violetā krāsā? Atrisini nelielus uzdevumus, un kas zina, varbūt Wendy nokrāsos arī Tavu kaķi?

Returning Clarence @ 20.01.2009 no Susuris

Pirms notikumiem leģendārajā Hand in the Sand kvestā burvis vārdā Clarence tika noslepkavots. Vienīgais, kas no viņa tika atrasts, bija roka un galva. Vai būsi tik drosmīgs, lai vēlreiz dotos iekšā labirintos un atrastu viņa atlikušās daļas?

Rogue Trader

Atrisini vairākus āķīgus uzdevumus, un, iespējams, Ali Morrisane tev ļaus no sava veikala iegādāties aizvien jaunas preces.

Scabarites Notes

Turpini cīnīties ar plakankalnē mītošajiem nezvēriem, savāc to nomestās piezīmes, un, iespējams, iegūsi kādu vērtīgu informāciju par skarabejiem.

Sheep Shearer @ 12.09.2008 no sysadmin

Dzīvnieki var izrādīties labs peļņas avots daudziem RuneScape iemītniekiem. Palīdzi apcirpt aitas, un varbūt uzzināsi ko vairāk par aitu ganīšanas pūkainajiem priekiem.

Stronghold of Player Safety

Sensenos laikos zem zemes tika izbūvēts cietums bīstamām radībām. Modernākos laikos tā virspusē uzceltas jaunākas būves, tomēr dēkaiņi vēl šad tad ieklīst vecajos kambaros, kur tos gaida liela atlīdzība par to drosmi.

Stronghold of Security

Vai par sava RuneScape profila drošību zini pietiekami daudz? Izej caur šo pazemi, tiec līdz tās galam, un savas zināšanas būsi pārbaudījis pilnībā!

Thalassus

Laivotājus terorizē kāds negants ūdens nezvērs! Notver to 10 reizes, un tiksi dāsni atalgots!

Varrock Museum

Ceļo caur RuneScape vēsturi, novēro apakšstāvā atrodamās radības un palīdzi arheologiem notīrīt paraugus. Izpildi visus muzejā atrodamos uzdevumus un uzzini daudz kā jauna!

Wandering Ga'al

Palīdzi TzHaar-Ga'al-Kot noņemt neveiksmīgu burvestību un atkal kļūt redzamam. Par to Tu uzzināsi daudz jauna saistībā ar Elder Gods.

Witch's Potion

Hetty burvju prasmes ir iespaidīgas, tomēr arī spējīgiem tēliem reizi pa reizei noder palīdzīga roka. Bet kā gan tāds vienkāršs ceļinieks varētu palīdzēt šai neparastajai burvei?

Zamorak Mage

Vai kādreiz esi brīnījies, kur Zamorak Mage ņēmis savus rūnu krājumus? Parunā ar viņu, nedaudz izpalīdzi, un arī pats uzzināsi par kādu svētu, tomēr bīstamu vietu citā dimensijā.