Neizskaidrojamas parādības un postoši spēki ir tie, kas satricina Gīlinoras iemītnieku mierīgo ikdienu. Pār zemi klīst drūmas domas, gaisu pāršķeļ stindzinoši kliedzieni, bet ēnās milst naids un atriebība.
Šur tur krodziņos uzklīst arī pa kādam izslāpušam dēkainim, kura mēle nakts gaitā atraisās, un tādās reizēs ciematu iemītnieki kāri ķer katru vārdu par nedienām citviet. Kā rādās, pēc asinīm izslāpuši nezvēri, prasmīgi šamaņi un varaskāri dēmoni nav vienīgā nelaime. Vēl jau eksistē arī tie nešķīsteņi, kas uzglūn domās un sapņos...

Beneath Cursed Tides

Blood Pact, The

Lumbridžas kapsētā notiek šausminošas lietas! Kaps guļ apgānīts, apkārt klīst baumas par drūmām kultīm un zaimojoši rituāli pārņēmuši pilsētu. Vai dosies līdzi varonei Xenia līdzi atmodināt kapenēs snaudošu ļaunumu?

Cook's Assistant

Lumbridžas pils pavārs ir noraizējies - tuvojas Lumbridžas hercoga dzimšanas diena, bet kūka vēl nav izcepta! Viņam trūkst daudz sastāvdaļu un izšķirīgais brīdis strauji tuvojas!

Death of Chivalry

Sir Owen gatavojas kārtējai Templiešu bruņinieku misijai, tomēr nezina, ka to vada pats Saradomin. Kinshra ir tikusi klāt kādam varenam ierocim, un Saradomin vēlas, lai jūs tos apturētu.

Death Plateau

No blakus plakankalnes virsū mācas troļļi, kas tur izveidojuši apmetni. No tās tie sāk uzbrukumus Burthorpe pilsētai! Karaliskā gvarde cieš lielus zaudējumus, tāpēc tiem nepieciešama Tava palīdzība!

Demon Slayer

Varrokai uzglūn neiedomājami spēcīgs dēmons, kurš grasās pilsētu sagraut līdz ar pamatiem. Pilsēta meklē kādu drošsirdīgu varoni, kurš būtu gatavs ļaunumu aizkavēt.

Dragon Slayer

Pierādi, ka esi īsts varonis! Uzveic vareno Crandoras pūķi Elvargu un nopelni tiesības pirkt un valkāt izturīgo Rune platebody.

Druidic Ritual

Troļļi sacēluši īstu haosu, tāpēc Kaqemeex vēlas piesaistīt Guthix uzmanību. Palīdzi viņam savākt materiālus kādai īpašai dzirai.

Ernest the Chicken

Veronika ir noraizējusies - viņas līgavainis devās iekšā lielajā, spokainajā namā, lai iegūtu ceļa norādes. Pagājusi stunda, bet viņš vēl nav atgriezies!

Goblin Diplomacy

Goblinu ciematā jūtams nemiers. Palīdzi tiem atrisināt savstarpējās nesaskaņas, lai visai pārējai pasaulei nebūtu jāuztraucas par protestējošiem gobliniem! Uzdevums - palīdzēt izlemt, kādas krāsas drānas gobliniem piestāv labāk.

Gunnar's Ground

Sabēdājies rūķis vientuļi sēž vienatnē, visu aizmirsts un mīlestības sagrauzts. Vai palīdzēsi viņam nokļūt uz zvaigznēs ierakstītā ceļa un iegūt viņa mūža mīlestību?

Imp catcher

Burvis Grayzag ir izsaucis simtiem mazu velnēnu, kuri nu klīst apkārt pa pasauli. Tie zog visu, kam piekļūst klāt, un burvis Mizgog ir pazaudējis vienu otru vērtīgu lietu, ieskaitot viņa burvju krelles. Burvji lūdz Tavu palīdzību atgūt nočiepto.

Knights Sword, the @ 06.08.2011 no Kurbads

Sera Vyvina ieroču nesējs ir nokļuvis nelaimē - viņš pavisam nejauši nozaudējis sava pavēlnieka zobenu. Palīdzi viņam izkļūt no nepatikšanām un atrast to, pirms Sers Vyvins par to izdzird!

Let Them Eat Pie

Nabadzīgie Burthorpe iedzīvotāji cieš ne tikai no troļļu uzbrukumiem, bet arī no ēdiena trūkuma. Lauciņos iestādītie dārzeņi izaug un plaukti ir pilni, taču tie nesaņem pelnīto tiesu. Palīdzi atrisināt problēmu un piepildīt iedzīvotāju vēderus.

Myths Of The White Lands

Kaut devies pensijā, pētnieks Jack nav aizmirsis savu hobiju. Mēģinājumi uzmeklēt senus dārgumus viņu aizveduši pie kāda sniega velnēna, kas pastāstījis par attālajām Sniega zemēm. Jack vēlas, lai Tu dotos velnēnam līdzi un noskaidrotu, vai stāsts ir patiess.

Pirate's Treasure

Pirāts Redbeard Frank zina, kur atrodas paslēpti kādi dārgumi. Tomēr tas var prasīt kādu laiku, lai viņu pārliecinātu šīs zinības nodot tālāk. Vai esi gana pacietīgs, lai izpildītu viņa iegribas un izvilinātu dārgumu atrašanās vietas koordinātas?

Restless Ghost, the @ 19.02.2013 no Īstā Lāpsta

Vientuļš spoks klīst pa Lumbridžas kapsētu. Baznīcas priesteris vēlas, lai Tu noskaidrotu tā vēlmes un palīdzētu tam tikt prom no šīs pasaules.

Rune Mysteries @ 15.02.2013 no Wanted

Ariane zina, ka viņas mīļo Torni gaida briesmas, tomēr neviens viņai netic. Palīdzi viņai to nosargāt un atklāt, no kurienes briesmas gaidāmas.

Shadow over Ashdale, a

Sūtītie kuģi atgriezušies ostā vēl neizkrauti, ziņojot, ka galamērķa sala izskatās pamesta. Gudrik vēlas atrisināt šo mistēriju, tomēr ir par vecu, lai ko iesāktu pats, - viņam nepieciešams kāds dēkainis, kas būtu gatavs doties uz salu un lietu atrisināt.

Shield Of Arrav

Varrockas iemītnieku literatūra stāsta par kādu senu un vērtīgu vairogu, kuru ļoti senā pagātnē nozaguši profesionāli zagļi. Izpēti, vai nevari uziet to pēdas un tādā veidā atrast sen zudušo vairogu, lai pēcāk atgrieztu to atpakaļ muzejam.

Stolen Hearts @ 26.09.2012 no Siamese

Ozans izspiego kādu paziņu, kurš nonācis nekrietnas kompānijas ķetnās. Šeit Tu pievienosies viņa plānam, iefiltrēsies Draynor noziedzības pasaulē un tiksi ierauts kādas karaliskas nolaupīšanas virpulī.

Swept Away

Ceļojošajai raganai Maggie, kura tieši šobrīd savā burvju katlā gatavo ko neizprotamu, ir nepieciešama neliela palīdzība. Ja Tu spēsi viņai nedaudz izlīdzēt un atrisināt vienu vai vairākus uzdevumus, iespējams, ragana Tevi pacienās ar daļu no gala produkta.

Vampyre Slayer

Draynoras iedzīvotāji dzīvo neizsakāmās bailēs - to skaits pamazām rūk kāda nešķīsta radījuma, dēvēta par vampīru, dēļ, kas klaiņo pa namu tālāk uz ziemeļiem.

What's Mine is Yours

Punduris Doriks ir nonācis bankrota grūtībās, un viņam nepieciešama Tava palīdzība. Tev būs jāceļo pāri Asgarnias plašumiem un jāiesaistās kādā pavisam nekrietnā shēmā, pierādot gan savu kalēja meistarību, gan spēju izvicināt zobenu.

Wolf Whistle

Pikkupstix nepieciešama palīdzība ar nelielu problēmu. Patiesībā ar lielu, dusmīgu un postošu problēmu! Saņem savu drosmi un sagatavojies uzzināt, cik liels izaug trusis, pirms tas kļūst pārāk liels.