• [RuneScape] Atlīdzības mednieki un "Vinesweeper"

  Meklējamā atrasšanas burvestība: Ir kļuvis skaidrs ka Meklējamā atrasšanas burvestība* tika izmantota lai aizbēgtu no cīņas atlīdzības mednieku arēnā. Tas nebija mūsu nodoms un tas padarīja sarežģītāku iespēju gūt atalgojumu no šīs mini-spēle, tādēļ mēs šo burvestību esam pārveidojuši. Ja tu cīnīsies tad tu pie sava mērķa tiksi nevis aizteleportēts, bet gan... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēles stāvoklis

  Ja tu paskaties uz pēdejajiem dažiem mēnešiem, tad tev varētu rasties tāda dalītu jūtu sajūta par visiem uzlabojumiem un izmaiņām. Nesabalancētās tirgošanās noņemšana, Atlīdzības mednieki* un Klanu kari*, Guvuma dalīšana*, Asistēšanas sistēma un Lielā tirgošanās*: tās visas bija milzīgas pārmaiņas, kuras skāra vēl milzīgākas spēlētāju grupas. Pārmaiņas bija... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Bounty hunter combat izmaiņas un apbalvojumi

  Kad mēs jums iepazīstinājām ar Bounty Hunter* (turpmāk tekstā: BH) 2007. gada decembrī, mēs iecerējām to, kopā ar Clan Wars*, kā pirmo no baudāmām Spēlētājs-pret-Spēlētāju (turpmāk tekstā: PvP) tipa minispēļu sērijas. Trīs mēneši ir pagājuši, mums bija iespēja palūkoties uz jūsu atsauksmēm un viedokļiem par BH, un nākuši klajā ar izmaiņām, kas to ievērojami... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Mini-spēle "vinesweeper" un Dārzniecības amulets

  Rūķis Vinkins ir aiznesis savu ražu uz tirgu, un tā fermeris Blinkins ir palicis viens pats uzraudzībā. Ir atstāta gaužām vienkārša instrukcija :apstrādāta labības laukus kamēr Vinkins ir prom. Diemžēl izsalkušu trušu ģimenīte ir ievākusies kaimiņos, un apēd visu iestādītu pirms Blinkins spēj noteikt :"ārā no manas zemes!" Un ja tā nebija pietiekami liela nasta, tad... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju Galerijas

  Ne tikai RuneScape ir pēkšņi satraukts pateicoties summoning nezvēriem. Pasta Pītam ir bijuši savi dzīvnieki kuri ir viņu pametuši ši mēneša spēlētāju albūmā! Vai tie bija vilki no balto vilku kalna, kaķu šķirnes mājdzīvnieki, vai pat abbsija dēmons, tev būs iespējas atrast daudz dažādību starp izsaucamajamiem briesmoņiem šī mēneša lieliskajā izvēlē. Pīts arī... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Postbag over Hadge-Spēlētāju Pārņemšana

  Pasta Pītam ir dažas vēstules no RuneScape profiliem, un šoreiz viņi grib lai jūs atbildat viņām! Izlasi šīs vēsules, un tad atbildi un mēs un mēs izvēlēsimies labākās šī mēneša vēstules. Vai tu vari palīdzēt Reldo ar viņa pārskati vecajās tēmās? Vai tev ir labāka ideja priekš goblinu izvēlēta komandiera? Vai tev ir piecas minūtes laika lai noklausītos Balendas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Katapultas būvēšana

  Sekojot tavam graujošajam negadījumam Tyras apmetnē¹, katapultas sargam nepavisam neklājas labi. Ar saviem draugiem būdams jau nepopulārs pēc dažiem drošības misēkļiem, viņs tagd ir bezrūpīgi apgājies ar katapultu un ļāvis mitrumam izplatīties un izpūdēt katapultas karkasam. Ģenerālis Hinnings ir saniknots, katapultas rezerves detaļas nav piegādātas un jauniesaucamais... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz Februāra Aizkulisēm

  Šis mēnesis sāksies ar fanfaru skaņām. Februāris spelēs vadītāja lomu Audio nedēļai - melodijas, uzsitiesni, izmaiņas un uzlabojumi kas paspilgtinās tavu klausīšanās pieredzi un padarīs mūzikas sistēmu ērtāk lietojamu. Tu vari būt drošs ka dzirdēsi dziesmas no sākuma līdz beigām nebaidoties no tā, ka tās vidū pēkšņi pārtrūks un sāksies kāda cita dziesma ieejot... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pasta soma no žoga otras puses

  Pastnieks Pīts* ir atguvies no Jaunā gada ballītes tieši laikā lai apgādātu RuneScape iedzīvotājus ar jūsu vēstulēm. Šomēnes Reldo* mūs apgaismos ar zināšanām par dažiem mistiskajiem simboliem visapkārt RuneScape, Piļu karu* meistars mums stāsta par modi, un mēs visbeidzot uzzināsim ko Chinchompas* dara savā brīvajā laikā. Pīts grib jums darīt zināmu ka Taverlijas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pasakas un stāsti

  Tie zinātkārie Postbag from the hedge un Lores and Histoires lasītāji zinās ka Reldo nekad nepārtrauc medīt klasisko literatūru, informatīvos tekstus un apbrīnojamas pasakas. Un tagad viņš ir pabeidzis pilnu, unikāla teksta restaurāciju par pēdējām ceturtā gadsimta dienām. Semjuela Skourduela izcilais Ceļojumu un Likstu žurnāls* ir kāda bezbailīga pētnieka dienasgrāmata... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Kā pirmais kūrorts

  Ceļojot uz milžu pilsētu Oo'glogu'u Balnea nebija paredzējis tādu neatvairāmu biznesa izdevību, Lai gan pilsētā čum un mudž visādu kukaiņu un tā ir pilna īgnu milžu. Tai apt laikā tā ir mājvieta diezgan apbrīnojamiem baseiniem Izskatās ka šiem baseiniem piemīt spēja dot labumu veselībai un darbaspējai. Paturot to prātā Balnea uzsāka mērķtiecīgu ceļu pārveidot... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ekrāna tapete - Piļu kari

  Piļu karu* minispēle ir vieta kur parādīt citiem tavu drosmi, cīnīties priekš dievišķas slavas, un gozēties uzvaras saulītē. Mēs esam pievienojuši jaunu, notikumu pāpilnu ekrāna tapeti Downloads and wallpapers sekcijai, atēlojot Saradomina** un Zamoraka*** sekotāju cīņu Piļu karu* karalaukā. Novilkt var arī šeit [800x600][1024x768][1280x1024][1600x1200] * Castle wars, uz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pawya un Grenwall medību radījumi

  Isafdāras provinces priežu mežos ir uzradušies jauni medījumi priekš kastu-medniekiem*. Divi nesen atklātie dzīvnieki ir izdzīvojuši izvairoties no lamatām, bedrēm un Isafdāras vilkiem. Un ir diezgan nenotverami, pat priekš piedzīvojušiem un zinošiem medniekiem. Pawyas ir nedroši radījumi, kas skraida pa mežu meklējot ēdamus augļus un slēpjoties pazemē, pie vismazākā... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Grand Exchange pārmaiņas

  Dažas pārmainās ir skārušas Grand Exchange, tā vairāk pielāgojot cenas spēlētāju prasībām. Maksimālās cenas izmaiņas. Daudzi nekrājamie* priekšmeti Grand Exchange**, izrādās maksāja vairāk nekā tie bija nopērkami parastajos*** veikalos. Tas tādēļ ka var paiet ilgs laiks lai pārnestu šos priekšmetus no veikala līdz bankai. Grand Exchange tas ir pārskatīts un tagad... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Izsaukšanas Prasmes Izmaiņas

  Lasot jūsu atsauksmes forumā, mēs izmainijām cenas Izsaukšanas prasmes trennēšanai. Cenu Samazināšana: Lausku cena ir pazemināta uz pusi, no 50gp uz 25gp. Tu vari pirkt šīs lauskas no Pikkupstix'a Taverlijā. Lausku* atdošana: Tie spēlētāji, kuri pirka lauskas pa 50gp netiks pievilti. Nākamreiz, kad tu ielogosies spēlē, mēs sarēķināsim cik lauskas tu nopirki un izmantoji... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Izsaukšana ir klāt!

  Dīviaini obeliski ir manīti pazemē. no kurienes gan tie varētu būt? Kam gan viņi varētu būt domāti? Kas tos tur nolicis? Un kāds gan ir to sakars ar mūsu jauno tikai-memberiem domāto prasmi Izsaukšana viens no šiem obeliskiem ir radījis nepatikšanas Taverlijas vislabāk zināmajam izsaucējam-Pikkupstix'am. Kad kāda būtne to ir zimantojusi lai izlaustos no dvēseļu lidmašīnas.... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Jauna kontu atgūšanas sistēma

  Mēs esam pārbaudījuši un pamatīgi izmainījuši atgūšanas sistēmu lai padarītu pieprasījumu lapu vieglāku, un kontu atgūšanu ātrāku. Mēs ceram ka jūs saskatīsiet uzlabojumus kas padara šo sistēmu vieglāk izmantojamu, un palīdz mums vieglāk atgriezt jūsu kontus. Piekļuves links ir palicis nemainīgs, tiaki tagad tas pieprasīs jums ielogoties kā visās... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ielogošanās sistēmas remonts

  Mēs pašlaik ievedam svarīgas pārmaiņas priekš ieiešanas (ielogošanās) serveriem. Daži no jums varētu būt pieredzējuši ieiešanas (ielogošanās) grūtības šajā laika periodā. Mēs atvainojamies par jebkādām neērtībām kuras esam jums sagādājuši. Mēs mērķējam pabeigt šo remontu (uzlabošanu) pabeigt drīz. Ja jums ir pieredze ar problēmām kas saistītas ar ieiešanu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz janvāra aizkulisēm

  Šis mēnesis iesāksies ar ļoti svarīgām izmaiņām spēlē, no kurām jūs visi baidāties: tiks uzlikts 3k tradeošanās (mainīšanās) limits, kas tiks aktivizēts treštdien, otrajā janvārī. Kā jau jūs varbūt esat lasījuši Attīstības diensagrāmatā (Development diary): Runescape pret Īstās pasaules lietu mainīšanu, šis uzlabojums liks pazust botiem, scammeriem un zelta... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Nesabalancētās tirgošanās beigas

  No šī brīža, nekāda nesabalancētā tirgošanās nevar notikt. Vienalga kādā pasaulē tu esi un vai esi f2p vai members. Lai uzzināt ko vairāk lūdzu izlasi Development Diary: RuneScape vs Real-world Trading. Mēs gribētu atgādīnāt ka Grand exchenge ir lieliska vieta kur pirkt un pārdot lietas. tur jūs varat iegādāties lietas ar 5% atlaidi vai ari uzcenojumu virs tirgus cenas.... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 -