• [RuneScape] Aiz aizkulisēm - jūlijs

  Šomēnes mēs izsitamies uz priekšu ar pāris interesantiem uzlabojumiem. Kopš "Barbarian assault" minispēles radīšanas, baxtorialas barbari ir sākuši izmeklēt visu tālāko apkārtni cerībā saviem brāļiem atrast kādu spēcīgāku pārbaudījumu... Un mājās viņi nav atgriezušies ar tukšām rokām! Dziļi pazemē, viņi ir atraduši guļvietu kādam ļoti senam, gandrīz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aiz aizkulisēm - jūnijs

  Šomēnes mēs redzēsim pirmo partiju no mūsu mīļi dēvētā projekta „kodienu un gabali” Pamatu pamatos mēs esam iztērējuši ļoti daudz laika ceļojot caur ieteikumu forumiem un spēles iekšējiem komentāriem, un tad to visu apvienojām vienā gigantiskā, lūgumu pēc nelielām izmaiņām spēlē sarakstā, daži pirmie lūgumi tiks laisti klajā šomēnes. Izmaņas svārstīsies... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] WEB lapas ielogošanās uzlabojums

  Šodien mēs uzlabojam veidu, kā WEB lapas ielogošanās darbojas. Balstotis uz mūsu pilnveidojumiem, vakar mēs esam pabeiguši mūsu jaunā izskata ielogošanās lapu, kas iekļauj sevī jauna tipa ielogošanās formu, kura ir daudz drošāka. Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Marta Aizkulises

  Pirmais jaunums martā būs jauns, aizraujušs mūzikas uzlabojums. Drīzumā tu varēsi dzirdēt "Visu Iemīļotā Feja un karš", "Romancing the Crone" un citas dziesmas tieši tā kā mūziķi iecerējuši. (Pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu) Harmonijas salas mūki ir pazaudējuši saprātu, kad nelietīgie pirāti pierunāti pārņemt harmonijas salu. Brālis Tranquility ir spējis aizmukt,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Medīšanas prasme

  Jagex ir uztaisījis jauno prasmi - medīšanu! Medīšanas veikali atrodas yanille un nardahā. Ir gan jauni dzivnieki, gan priekšmeti medīšanai, kā drēbes, šaujamie priekšmeti kastes utt. Ir arī jauna potion hunter potion. Dabūjama, ja sajauc awatoe un keebit teeth dust. Tur kur var medīt, ir uzrādīta jauna zīme: dzivnieka ķepa. Jaunie dzivnieki ir skāruši arī nememberu pasaules... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Izbanoti ap 15000 spēlētāji!

  Jagex sodien izbanoja pāri par 15000 accountiem no Runescape par 7. noteikuma pārkāpsanu, mēģinot lietot programmatūru, kas spēlētu spēli automātiski viņu vietā. Mēs varam atklāt sāda veida krāpsanos ļoti viegli. Ir pārsteidzosi, ka cilvēki domā, ka viņi var tikt cauri sveikā, bet mēs daram visu, lai neviens netiktu cauri nesodīts. Vēl bez jaunās sistēmas, kura palīdz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Čempioni, Wyverns un Granite

  Pēc vairāku gadu pārtraukuma Champions’ Guild ieksiene ir izdekorēta, palikusi pievilcīgāka, arī daudz interesantāka un populārāka.Ja tev paveiksies, (Tu varbūt atklāsi, kad sitot vājas radības tevi izaicinās uz cīņu varenais čempions). Pieveicot čempionu, tev var paveikties un tu vari iegūt daudz pieredzes, kā arī balvas un arī lielākas cīņas citu reizi! Sie čempioni... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8