• [RuneScape] A Christmas Warble (Christmas 2009)

  Ziemassvētku laiks atkal ir pienācis un Sniega karaliene ir ielūgusi viesus, uz savu karaļvalsti, lai svinētu kārtējos Ziemassvētkus, un iespējams, ka būs arī sniega cīņa vai arī veselas divas. Lec iekšā vienā no Ziemassvētku skapjiem Varrokā, Faladorā vai Dranorā, lai pievienotos svētku svinēšanā ar Santa Klausu, Džeku Frostu un viesiem no visa Runescape. Lai cik tas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Dziras, burvestības un rūnas

  Mēs vēlreiz esam pārskatījuši visu par Extreme Potions, kuri spēlē parādījās pirms pāris nedēļām un izlēmuši tās tomēr atļaut lietot minispēlēs, kuras satur PvP elementus - Castle Wars, Soul Wars, safe Clan Wars, TzHaar Fight Pit un Duel Arena. Kā daļu no šī, mēs esam nedaudz izmainījuši veidu, kā magic potion strādā - tas nu palielinās tavu magic līmeni par 7 uz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Golden Joystick Awards – Thank You

  Beidzot, paģiras kuras ir radušās tādēļ, ka tikām pasludināti par labāko gada spēļu kompāniju Apvienotajā Karalistē(kopš piektdienas), pamazām atiet :) Tas nebūtu pareizi lai svinētu šo neticamo, pazemojošo sasniegumu bez steidzamas, sirsnīgas pateicības Jagex kopienai par to, ka viņi palīdzēja mums to realizēt. Mēs nekad nebijām redzējuši tik daudz cilvēku, kuri... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Potential Downtime

  Kā jau iepriekš minēts Moda Toma blogā, vēl tālajā Jūnijā, mēs pārvietojam visas mūsu galvenās sistēmas, tādas kā login un Draugu sistēmas uz jaunu hostēšanas iekārtu. Jaunā iekārta piedāvā lielāku ātrumu un efektivitāti. Mēs jau gandrīz pabeidzām pārvietošanu un palika tikai dažas sistēmas, kuras ir jāpārvieto. Kā jau apspriests blogā, jaunā hostēšanas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Golden Joystick Awards Result

  Šogad notika sīva cīņa starp daudzām kompānijām: Jagex, Lionhead Studios, Rockstar North u.c Beigās kompānija Jagex tika atzīta par labāko UK spēļu ražotāju. Mēs vēlētos pateikties visiem, kuri balsoja par mums. Mēs to nebūtu sasnieguši bez jūsu atbalsta. Mēs turpināsim sūri un grūti strādāt, lai varētu attaisnot šo apbalvojumu. Liels jums paldies! Mod MMG and Andrew Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Web of Shadows (Halloween 2009)

  Faladorā atkal ir parādījies tumšās mājas portāls. Šis portāls ved uz Grim Reaper māju, Nāves māju! Šajā Halloween event, Nāvei ir problēma ar neaicinātu viesi. Izvēlaties palīdzēt un jūsu piedzīvojums varēs sākties. Pabeidzot šo event, par atlīdzību jūs saņemsiet divas valkājamas lietas – vienai no tām ir pašai savs prāts. Par godu šim event, mēs esam... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Augsta līmeņa herblore dziras

  Šonedēl spēlētāji ar augstu herblore beidzot varēs pagatavot dažas ļoti spēcīgas un netirgojamas1 dziras. Izmantojot savas augsti attīstītās herblore zināšanas, nu jums būs iespēja pievienot arī trešo sastāvdaļu jūsu brūvējumiem, lai padarītu tos vēl efektīgākus. Šīs dziras nav aprobežotas vien ar to, ka paaugstinās jūsu līmeņus uz kādu laiku. Esi kādreiz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Foto telts un Avatari forumos

  BurvisIconis ir uzstādījis dīvaina paskata telti vienā no klusajiem laukiem, netālu no Faladoras, ne pārāk tālu no sava kolēģa Makeover Mage. Viņš tur reklamē un izrāda cilvēkiem savu jauno fotogrāfiju-radīšanas burvestību, kas nosūta jebkura spēlētāja foto uzņēmumu uz pavisam citu eksistences plakni: Runescape forumu. Ļaujies Iconis'a nebēdnīgā biznesa partnera... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Display Names

  RuneScape maksājošajiem spēlētājiem [memberiem] nu ir iespēja nomainīt savu "Display Name", kas var atšķirties no tava lietotājvārda. Šo vārdu citi cilvēki redzēs visās pārējās JaGeX spēlēs un arī mājaslapā - hiscores, forumā utt. Tavs lietotājvārds [tas, ar ko tu ielogojies spēlē] vienmēr paliks tāds pats neatkarīgi no tā, kāds būs tavs Display Name. Tavs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PayBySms tagad arī Singapūrā

  Tagad RuneScape spēlētāji no singapūras var izmantot PayBySms lai kļūtu par maksājošie spēlētājiem. Tas nozīmē ka ar mobilā tālruņa palīdzību- nosūtot īsziņu tu varēsu kļūt par maksājošu spēlētāju. Ja tu esi nemaksājošs spēlētājs un gribi noskaidrot vairāk par maksājošo spēlētāju iespējām - spied šeit. Sekojošie operatori atbalsta PayBySms Singapūrā:... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Mobilising armies

  Mobilising Armies ir jauna daudzspēlētāju cīņas minispēle, bet tā vietā, lai Jūs kontrolētu tikai savu personāžu jums būs jākontrolē vesela armija, lietojot dažādas taktikas, kas varētu pārspēt jūsu pretinieku. Ir četri dažādi scenāriji: Konflikts (Conflict), aplenkums (siege), uzkrāšana (hoard) un glābšana (rescue). Katrā scenārijā ir iekļauti dažādi uzdevumi,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Sūdzību forums atgriežas

  Šodien mēs atkal pievienojām sūdzību foruma sadaļu. Es atvainojos, ka mēs neļāvām spēlētājiem paust savu nepatiku pret kaut ko. Neraizējieties par jebkādu problēmu ko jūs tur ierakstat, tieši tam tas ir domāts. Tu tur to droši vien ieraksti jo tu ar to netiec galā, mēs tev palīdzēsim! Mūsu spēlētāji mums ir svarīgi, tāpēc mums vajag zināt kas viņiem nepatīk. Mēs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pirms pērc, pārliecinies!

  Tā kā RuneScape pasaulē ir milzums ieroču un bruņu mēs esam ieviesuši šo uzlabojumu! Kad jūs vēlēsēties iegādāties kādu ekipējumu, jūs varēsiet apsktīties šī ieroča vai bruņu plusus un mīnusus. Kā arī varēsiet redzēt kāds līmenis vai kvesti ir vajadzīgi, lai to uzvilktu. Vēl mēs esam uzlabojuši uzvilkto mantu** ekrānu. Tagad jūs arī redzēsiet ranged strength... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju Galerija

  Ziemassvētkos Postie Pete ir ļoti maz brīvā laika. Tieši tāpēc viņam patīk spēlētāju galerija, kur viss grūtais ir tieši Jūsu darbs. Šajā mēnesī viņam mīļākie zīmējumi ir svētku Grim Reaper un Guthan, kurš nopelnījis sodu par Hitpoint zagšanu. Spiediet šeit un apskatiet visus savus darbus! Slinkākiem lietotājiem parādīšu Postie Pete mīļākos darbus. Grim... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ziemassvētku kartiņas

  Šis gadalaiks ir ļoti priecīgs laiks, kāpēc gan neiepriecināt arī citus, aizsūtot RuneScape Ziemassvētku kartiņas? Šogad mums ir sagatavotas četras svinīgas Ziemassvētku kartiņas, ko ir iespējams aizsūtīt Jums svarīgiem cilvēkiem. Divas no šīm kartiņām izvēlējāties Jūs mūsu aptaujā, tāpēc mēs ceram, ka Jūs priecāsieties tās redzēt realitātē. Divas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PvP uzlabojumi

  Šonedēļ Mēs izveidojām dažus uzlabojumus, lai Jūs gūtu labāku „dropu" cīnoties ar citiem spēlētājiem PvP pasaulēs. Mēs esam novērojuši to, ka daudzi spēlētāji PvP pasaulēs nepaceļ savu guvumu, jo tam ir pārāk maza vērtība. Tas ir tāpēc, ka visbiežāk „dropi" ir pārāk nevērtīgi, lai no tiem gūtu vērā ņemamu peļņu. Tādēļ Mēs esam ieviesuši divu jaunus,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ziemassvētku dāvanas Jagex veikalā!

  Ziemassvētkiem tuvojoties, mēs piedāvājam RuneScape-Tēmas pakas pieejamas Jagex veikalā, ar iespēju iekļaut 12 mēnešu MemberShip kartiņu. Ziemassvētku pakas nāk ar lielu RuneScape labumu izvēli, un dažas pat iekļauj jauno, ierobežota izdevuma ‘dragon armour T-shirt'! Ir tikai 2, 000 šadi T-shirts pieejami visā pasaulē, un noteikti tie tiks ātri izķerti. Piekš tiešām... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Aptauja-Ziemassvētku kartiņas rezultāti

  Divas nedēļas atpakaļ, mēs izlaidām Garantētā satura aptauju uz RuneScape Ziemassvētku kartiņām. Tajā tu varēji balsot par kartiņām kas tev labāk patiktu. Izvēle tika ņemta no foruma, takā paldies tiem kas sadarbojās. Aptauja tagat ir beigusies, tātad mēs varam atklāt divas vinnējušo kartiņu dizainus, kuras izvēlējušies esat jūs: Faladora ziemā, kas ir apsnigusi ar... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Clan Wars uzlabojumi

  Populārā Wilderness Mini-Game, Clan Wars, ir ieguvusi jaunu update šonedēļ. Kad tu izaicini spēlētāju uz Clan Wars, tu redzēsi jaunas iespējas, uzstādot spēles noteikumus, piemēram: • Cik ilgi ilgs cīņa, • Cik spēlētāju uzveikšanas vajadzīgas līdz uzvarai • Var pat izvēlēties kādiem combat stiliem jācinas. Tu vari izvēlēties beigt cīņu, ja abām komandām ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Barrows brāļi

  Pavisam nesen ir bijušas daudzas tēmas par Barrows brāļiem. Ja jums patīk viduslaiku karotāji un to spocīgie ieroči, šīs bildes jums noteikti ies pie sirds! Lūk dažas bildes par sešiem Barrows brāļiem no mūsu spēļetāju galerijām: 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) Raksts un bildes angliski: šeit. Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 -