• [RuneScape] A Christmas Warble (Christmas 2009)

  Ziemassvētku laiks atkal ir pienācis un Sniega karaliene ir ielūgusi viesus, uz savu karaļvalsti, lai svinētu kārtējos Ziemassvētkus, un iespējams, ka būs arī sniega cīņa vai arī veselas divas. Lec iekšā vienā no Ziemassvētku skapjiem Varrokā, Faladorā vai Dranorā, lai pievienotos svētku svinēšanā ar Santa Klausu, Džeku Frostu un viesiem no visa Runescape. Lai cik tas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Dziras, burvestības un rūnas

  Mēs vēlreiz esam pārskatījuši visu par Extreme Potions, kuri spēlē parādījās pirms pāris nedēļām un izlēmuši tās tomēr atļaut lietot minispēlēs, kuras satur PvP elementus - Castle Wars, Soul Wars, safe Clan Wars, TzHaar Fight Pit un Duel Arena. Kā daļu no šī, mēs esam nedaudz izmainījuši veidu, kā magic potion strādā - tas nu palielinās tavu magic līmeni par 7 uz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Golden Joystick Awards – Thank You

  Beidzot, paģiras kuras ir radušās tādēļ, ka tikām pasludināti par labāko gada spēļu kompāniju Apvienotajā Karalistē(kopš piektdienas), pamazām atiet :) Tas nebūtu pareizi lai svinētu šo neticamo, pazemojošo sasniegumu bez steidzamas, sirsnīgas pateicības Jagex kopienai par to, ka viņi palīdzēja mums to realizēt. Mēs nekad nebijām redzējuši tik daudz cilvēku, kuri... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Potential Downtime

  Kā jau iepriekš minēts Moda Toma blogā, vēl tālajā Jūnijā, mēs pārvietojam visas mūsu galvenās sistēmas, tādas kā login un Draugu sistēmas uz jaunu hostēšanas iekārtu. Jaunā iekārta piedāvā lielāku ātrumu un efektivitāti. Mēs jau gandrīz pabeidzām pārvietošanu un palika tikai dažas sistēmas, kuras ir jāpārvieto. Kā jau apspriests blogā, jaunā hostēšanas... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Golden Joystick Awards Result

  Šogad notika sīva cīņa starp daudzām kompānijām: Jagex, Lionhead Studios, Rockstar North u.c Beigās kompānija Jagex tika atzīta par labāko UK spēļu ražotāju. Mēs vēlētos pateikties visiem, kuri balsoja par mums. Mēs to nebūtu sasnieguši bez jūsu atbalsta. Mēs turpināsim sūri un grūti strādāt, lai varētu attaisnot šo apbalvojumu. Liels jums paldies! Mod MMG and Andrew Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Web of Shadows (Halloween 2009)

  Faladorā atkal ir parādījies tumšās mājas portāls. Šis portāls ved uz Grim Reaper māju, Nāves māju! Šajā Halloween event, Nāvei ir problēma ar neaicinātu viesi. Izvēlaties palīdzēt un jūsu piedzīvojums varēs sākties. Pabeidzot šo event, par atlīdzību jūs saņemsiet divas valkājamas lietas – vienai no tām ir pašai savs prāts. Par godu šim event, mēs esam... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Augsta līmeņa herblore dziras

  Šonedēl spēlētāji ar augstu herblore beidzot varēs pagatavot dažas ļoti spēcīgas un netirgojamas1 dziras. Izmantojot savas augsti attīstītās herblore zināšanas, nu jums būs iespēja pievienot arī trešo sastāvdaļu jūsu brūvējumiem, lai padarītu tos vēl efektīgākus. Šīs dziras nav aprobežotas vien ar to, ka paaugstinās jūsu līmeņus uz kādu laiku. Esi kādreiz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Foto telts un Avatari forumos

  BurvisIconis ir uzstādījis dīvaina paskata telti vienā no klusajiem laukiem, netālu no Faladoras, ne pārāk tālu no sava kolēģa Makeover Mage. Viņš tur reklamē un izrāda cilvēkiem savu jauno fotogrāfiju-radīšanas burvestību, kas nosūta jebkura spēlētāja foto uzņēmumu uz pavisam citu eksistences plakni: Runescape forumu. Ļaujies Iconis'a nebēdnīgā biznesa partnera... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Display Names

  RuneScape maksājošajiem spēlētājiem [memberiem] nu ir iespēja nomainīt savu "Display Name", kas var atšķirties no tava lietotājvārda. Šo vārdu citi cilvēki redzēs visās pārējās JaGeX spēlēs un arī mājaslapā - hiscores, forumā utt. Tavs lietotājvārds [tas, ar ko tu ielogojies spēlē] vienmēr paliks tāds pats neatkarīgi no tā, kāds būs tavs Display Name. Tavs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Animation Pack 1

  Nesenie pieraksti un izmaiņas Runescape Engine, mums ir ļāvušas izmainīt dažas šīs spēles animācijas. Kā jūs redzat, šis uzlabojums tiek saukts par 'Animation Pack 1'. Tas ir tāpēc, ka mēs nevaram tik ātri visu izveidot, kā bijām iecerējuši. Tā nu mēs Animation izmaiņas sagrupējām pa atsevišķām pakām un katra paka tiks izlaista ik pēc neliela laika posma. Konkrēti... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runescape tagad portugāliski

  Olá! Mēs ar prieku paziņojam, ka mēs esam pievienojuši Runescape spēlei un mājas lapai ceturto valodu. Un tagad spēlētājiem Runescape ir pieejams portugāļu valodā. Lai mājaslapa un spēle tiktu pārtulkota kādā no šīm valodām, jums vienkārši ir jāuzspiež mājaslapas kreisajā augšējā malā uz attiecīgā karodziņa. Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Bounty worlds (+1 item)

  Ar nesenajām pārmaiņām PVP pasaulēs, ka nevienu mantu vairs nevarēs saglabāt, daudzi spēlētāji, bija samulsuši, jo nevarēs vairs paturēt vērtīgas mantas piemēram kā, Godswords, Dragon claws. Kamēr nekādas pārmaiņas netika ieviestas šiem ieročiem, bija ļoti liela iespēja, ka šos ieročus var pazaudēt. Mēs negribam, lai jūs domātu, ka PKing ir lieka laika izšķiešana.... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PVP pasauļu pārmaiņas

  No šā brīža spēlētāji kuri iees PVP pasaulēs tiks automātiski skulloti(skull) tas nozīmē, ka jūs neko nepaturēsiet un tas vēl nav viss arī tiks noņemts prayer - protect item(saglabāt vienu lietu) tas nozīmē, ka neviens spēlētājs nevarēs paturēt nevienu mantu. Tas pats ir BH - Bounty world. Skull uzreiz neparādīsies piemēram, kad spēlētājs nomirst. Memberu pasaulē... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] The Curse of Arrav

  Savos piedzīvojumos tu laikam esi dzirdējis par daudziem stipriem monstriem. Bet šoreiz tas ir Mahjarrat, kura spēks arvien pieaug. Ali the Wise ir saņēmusi ziņas, no viena viņas ziņneša, no tuneļa apakšdaļā, kur Mahjarrat savus spēkus arvien audzē. Tā nav dabiska ala. To kāds noteikti ir uzcēlis. Bet kurš? Kāda saistība viņiem ir ar Mahjarrat spēku? Vai viņi ir... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] PayBySms tagad arī Singapūrā

  Tagad RuneScape spēlētāji no singapūras var izmantot PayBySms lai kļūtu par maksājošie spēlētājiem. Tas nozīmē ka ar mobilā tālruņa palīdzību- nosūtot īsziņu tu varēsu kļūt par maksājošu spēlētāju. Ja tu esi nemaksājošs spēlētājs un gribi noskaidrot vairāk par maksājošo spēlētāju iespējām - spied šeit. Sekojošie operatori atbalsta PayBySms Singapūrā:... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Mobilising armies

  Mobilising Armies ir jauna daudzspēlētāju cīņas minispēle, bet tā vietā, lai Jūs kontrolētu tikai savu personāžu jums būs jākontrolē vesela armija, lietojot dažādas taktikas, kas varētu pārspēt jūsu pretinieku. Ir četri dažādi scenāriji: Konflikts (Conflict), aplenkums (siege), uzkrāšana (hoard) un glābšana (rescue). Katrā scenārijā ir iekļauti dažādi uzdevumi,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Sūdzību forums atgriežas

  Šodien mēs atkal pievienojām sūdzību foruma sadaļu. Es atvainojos, ka mēs neļāvām spēlētājiem paust savu nepatiku pret kaut ko. Neraizējieties par jebkādu problēmu ko jūs tur ierakstat, tieši tam tas ir domāts. Tu tur to droši vien ieraksti jo tu ar to netiec galā, mēs tev palīdzēsim! Mūsu spēlētāji mums ir svarīgi, tāpēc mums vajag zināt kas viņiem nepatīk. Mēs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pirms pērc, pārliecinies!

  Tā kā RuneScape pasaulē ir milzums ieroču un bruņu mēs esam ieviesuši šo uzlabojumu! Kad jūs vēlēsēties iegādāties kādu ekipējumu, jūs varēsiet apsktīties šī ieroča vai bruņu plusus un mīnusus. Kā arī varēsiet redzēt kāds līmenis vai kvesti ir vajadzīgi, lai to uzvilktu. Vēl mēs esam uzlabojuši uzvilkto mantu** ekrānu. Tagad jūs arī redzēsiet ranged strength... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RuneScape J&A – Turpmākās Atbildes

  Daudzi no jums būs lasījuši Marka Gerharda Jaunumus pagājušajā mēnesī, kurā viņš uzaicināja jūs uzdot mums jautājumus, gan par kompāniju, gan mūsu spēlēm. Atsaucība bija vienkārši fantastiska, tūkstošiem no jums iesūtīja mums savus jautājumus. Šodien Mēs ievietojām daudzus no jautājumiem, uz kuriem atbildēja Pauls Govers, Es un Mod's Roderiks. Liels paldies visiem,... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Evil Tree Wallpaper

  Piedzīvojumi liek mums nocirst ļauno koku mūsu jaunākajā Wallpaper. Ja jau tev patīk mūsu jaunākais pasākums, tad kāpēc neielādēt sev to datora kā Wallpaper? Evil tree wallpaper ir pieejams Downloads & Wallpapers sadaļā, Runescape majaslapā. Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 -