Rubļiks. miniblogs

  • Rubļiks.
    0

    Ahh, man liekas ka es varesu RuneScape log in tikai pec kadam 2 dienam jo man PC ir baigi kruts iegaju eventa tur bija tik daudz cilveku kur nekad nebiju redzejis un man pc

    • Rubļiks.
      0

      Uzkaaraas un kad es censos log in man visulaiku c c lost met biggrin_mini2.gif

    • Riggins
      0

      Kruti, kruti.

Rubļiks.

Rubļiks.

cake-16 cake-15 cake-14 cake-13 (52)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Līdz 2011. gada martam viena no bagātākajām RuneScape spēlētājam bija meitene. Viņas RuneScape niks ir Chessy018 un visu savu RuneScape naudu viņa ir sakrājusi ar Merchanting palīdzību. Viņai pat ir liels RuneScape Merchanting clanchat, kurā apspriež visu par Merchanting. 2011. gada martā Chessy018 tika apzagta, un kopš tā brīža spēli ir pametusi. Naudu Jagex izsekoja un izņēma no spēles.