The 37 miniblogs

  • The 37
    0

    Sveiki, tā kā man gribās uzspēlēt RuneScape nedaudz, bet man lago pilnībā RS.
    Kā lai saitaisa, lai nelagotu?Fps: 5-9~

    • Castiel
      0

      5-9fps ir daudz salidzinot ar manu veco PC biggrin_mini2.gif 3-4fps crazy.gif nekā. parinstale PC, varu deret tev vinsh sen nav parinstalets.

    • The 37
      0

      Es nemāku parinstalēt ;D

    • Castiel
      0

      Nu tad uz servisu biggrin_mini2.gif

    • The 37
      0

      Vienas spēles, dēļ vest PC uz servisu negribu!
      Tad jau labāk nespēlēju. ;D

    • Castiel
      0

      Nu ja tev ta spele lago tatad ar PC kaut kas nav kartiba. Vai arī tu esi mazliet padzēsis registry keys ar tiem visiem cleaneriem

The 37

The 37

cake-15 cake-14 cake-13 cake-12 (61)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Agrāk, kad tu nometi savu spinning plate zemē, tas saplīsa trīs gabalos. Spēlētāji sāka sūdzēties, un Jagex izveidoja neplīstošos šķīvjus. Tagad vēl dažiem ir tāda lieta kā ''Broken spinning plate', taču tie ir netirgojami.