Static miniblogs

  • Static
    0

    PSC. Nomiru bandosā. šis man pa 65 ievilka. lol_mini.gif

    • Lv RemBo
      0

      LoL, ko pakāsi? lol_mini.gif

    • Gek
      0

      Bandos mirstu katrā solo trip.

    • Gek
      0

      Sitot jad mēdzu rakstīt exā/skype

    • Gek
      0

      iztīrīšu banku, pateikšu, ka kāds ir ticis iekšā acc un viņu apskamojis un nomiris pie jad. kad es ielogojos, acc bija bankā bez nekā vērtīga. (just kidding, es nefailošu)

    • Gek
      0

      Tak nenotiks, es jad ar aizvērtām acīm nosistu (ja kāds manā vietā spiestu peli biggrin_mini2.gif )

    • Static
      0

      Es izdomāju nomainīt uz SS, kad šim 1hp palika. biggrin_mini2.gif

    • lemonwave🍋
      0

      Atsprāgt Bandos ir jāmāk. ;D

Static

Static

cake-13 cake-12 cake-11 cake-10 (99)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Nekad nav eksistējusi tāda lieta kā melna partyhat. Baumas par tās esamību, iespējams, radušās no tā, ka red partyhat uz mazāko gaišumu izskatās ļoti tumša, pat melna. Taču daži tomēr uzskata, ka tās ir pastāvējušas, bet tad Jagex pasludināja, ka melnā krāsa neatbilst Ziemassvētku noskaņai un visas black partyhats ir tikušas nomainītas uz citām krāsām, kas šobrīd ir spēlē.