iztīrīšu banku, pateikšu, ka kāds ir ticis iekšā acc un viņu apskamojis un nomiris pie jad. kad es ielogojos, acc bija bankā bez nekā vērtīga. (just kidding, es nefailošu)
Nekad nav eksistējusi tāda lieta kā melna partyhat. Baumas par tās esamību, iespējams, radušās no tā, ka red partyhat uz mazāko gaišumu izskatās ļoti tumša, pat melna. Taču daži tomēr uzskata, ka tās ir pastāvējušas, bet tad Jagex pasludināja, ka melnā krāsa neatbilst Ziemassvētku noskaņai un visas black partyhats ir tikušas nomainītas uz citām krāsām, kas šobrīd ir spēlē.