tukumnieks miniblogs

  • tukumnieks
    0

    Kautgan esmu RuneScape noquitojis ļoti sen man šodien bija sapnis ka manai purei pa nakti bots ir uzkačājis 2 def crazy.gif sick RuneScape mind

    • vampyre124
      0

      Lol man liekas man par hex sapnis ir bijis, ari par divine un pernix.

    • Kristiāns S
      0

      Vienreiz sapnī dabūju elly sigil

tukumnieks

tukumnieks

cake-19 cake-18 cake-17 cake-16 (55)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

2011. gada 25. oktobrī Jagex palaida spēles uzlabojumu ar segvārdu "ClusterFlutterer", kas padarīja RS botus darboties nespējīgus. Šī diena pazīstama kā "Bot Nuking Day" un Runefest laikā tika atklāts, ka turpmāko piecu dienu laikā nobanoti boti, kas ir apmēram 40% no visiem RuneScape spēlētājiem.