WYM? miniblogs

  • WYM?
    -1

    Nav nekāds bait, smiešanās vai vēl kaut kas tamlīdzīgs ,bet nopietns jautājums: Ko Jūs domājat par Raid ieviešanu iekš OldSchool RuneScape?
    Personīgi es, mazliet biju apjucis un nodomāju ,ka kļūdas dēļ sajauca RuneScape 3 ,jo RuneFest laikā nebija nekas teikts ,ka tie būs gaidāmi šogad. Un vispārībā pat nebiju redzējis balsojumu par to ieviešanu.

    • Brushie
      0

      Dev blogs par pašiem raidiem jau ir bijis? Polled jau?

      • HenrihsT!
        0

        Nešķiet, nekas baigi op.
        Taka man visticamāk būs poh.

      • vampyre124
        0

        Nee, personigi besi group content spelēs, jo vienmēr jamekle kautkādi cilveki un uz to ljoti daudz laika aiziet. Ganjau muļķi arī uztaisis tikai vienu difficulty, bez scaling, un tad bus ta pati problēma kas @ rs3, ka krutie ies savaa starpaa, un mid-level guys vares katraa reseta pisties meklejot cilvēkus.

        • Rubļiks.
          +2

          Lika sirsniņai sasāpēties ieraugot jaunos prayers, šķiet, ka paliek jau pārak viegli.

        WYM?

        Miniblogi

        AptaujaJaunākās grupas

        RuneScape fakts

        Līdz 2011. gada martam viena no bagātākajām RuneScape spēlētājam bija meitene. Viņas RuneScape niks ir Chessy018 un visu savu RuneScape naudu viņa ir sakrājusi ar Merchanting palīdzību. Viņai pat ir liels RuneScape Merchanting clanchat, kurā apspriež visu par Merchanting. 2011. gada martā Chessy018 tika apzagta, un kopš tā brīža spēli ir pametusi. Naudu Jagex izsekoja un izņēma no spēles.