The Loner miniblogs

  • The Loner
    0

    Klau vīri, palīdziet nūbam.
    Neesmu RS vēris vaļā vairākus gadus, izdomāju apskatīties kas labs. Izrādās, tagad jāvelk nost klients. Novilku, uzinstalēju. Palaižot piedāvā iespēju Auto setup, uzspiežu, klients aizveras un nekas nenotiek. Ko nu?

    • Kambyz
      0

      Var spēlēt arī no browsera.

      • The Loner
        0

        Nu tur tas pats fokuss, uzspiežu uz auto setup, paliek balts ekrāns un stāsta beigas.

        • Kambyz
          0

          Pamēģini no cita browsera, vai kā jau liktenisss teica - pamēģini atjaunināt Javu.

        • The Loner
          0

          Javu jau atjaunoju...

    • The 37
      0

      Kad lādējās spaidi S burtu.
      Daudziem ir tāda problēma.
      Varbūt aizies.

    • krabz
      0

      Pierakstīšu to, ko man neviens nepateica. OSRS F2P var spēlēt tikai 2 nedēļas cray_mini2.gif

      • The Loner
        0

        Kas tas par osrs?

        • krabz
          0

          Ir jaunais EOC, kas man galīgi nepatīk un ir vecais 2007 gada variants.

        • The Loner
          0

          biggrin_mini2.gif
          Kas ir EOC? biggrin_mini2.gif

        • krabz
          0

The Loner

The Loner

cake-15 cake-14 cake-13 cake-12 (55)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Līdz 2011. gada martam viena no bagātākajām RuneScape spēlētājam bija meitene. Viņas RuneScape niks ir Chessy018 un visu savu RuneScape naudu viņa ir sakrājusi ar Merchanting palīdzību. Viņai pat ir liels RuneScape Merchanting clanchat, kurā apspriež visu par Merchanting. 2011. gada martā Chessy018 tika apzagta, un kopš tā brīža spēli ir pametusi. Naudu Jagex izsekoja un izņēma no spēles.