The Loner miniblogs

  • The Loner
    +5

    Ironman luck. Ar šo tad arī pabeidzu gwd setu.

    • Mr Myst1c
      0

      Well done! wink_mini.gif Grtz...!

    • postotajs
      0

      Beidzot! Sveicu!

    • Louth
      0

      Sen jau bija laiks, apsveicu!

    • mailija
      0

      Kāpēc cilvēki spēlē ar pm off?

      • zingikis
        +3

        Jo vins ir Ze Vientulnieks

    • rinaldsl
      +1

      Apsveicu, respect

    • The Loner
      0

      Nu lol, rigged game.

      • kislila
        0

        Vismaz ātri dabūji placeholder! oh.. wait...

The Loner

The Loner

cake-15 cake-14 cake-13 cake-12 (55)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Nu jau vairs spēlē neesošajam Sergeant Damien no Drill Demon random event uz krūtīm bija attēlota pentagramma, kādu izmanto sātanisti. Pirms grafiskā uzlabojuma arī Nechryaels sev uz vēdera nēsāja šo pašu simbolu.