-Kk miniblogs

  • -Kk
    0

    Doma uzsākt spēlēt OSRS,bet poņas nekādas par to kā bija agrāk,varbūt kāds varētu palīdzēt ar basics kur gps izraut utml. ?

     

    Vēlos tjipa skileri taisīt,jo man runscape combat nekad nav paticis.

    • 4fun
      0

      Tā, protams, ir tava izvēle, kuru rs spēlet.. Bet es domāju, ka OSRS nav īstā vieta kur skillot, ja gribi skillot, tad spēlē RS3- vairākas trennēšanas metodes katrā skillā un lielāki xp rates.

    • -Kk
      0

      Hmm,07rs gildes,klani bija?

    • -Kk
      0

      Dfs @ 07scape ir?

-Kk

-Kk

cake-9 cake-8 cake-7 cake-6 (37)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Kādreiz vislabākais 3. līmeņa skillers bija Magnus agrāk zināms, kā Pure Kq Pax, kuram no necīņas prasmēm visur ir maksimālie līmeņi. Bet viņš savu personāžu sabojāja, dabūnot līmeni kādā no combat prasmēm.