Man ir kaut kas līdzīgs, sanāk paspēlēt tikai 1-2h dienā, brīvdienās atkarīgs no gribēšanas, bet manuprāt ir baigi forši. Nav nekādu burnoutu un nav zajebalas darīt vienu un to pašu.
Runescape Classic tev, zvejojot, cērtot malku vai skaldot rūdu, piepildoties somai, nevajadzēja zivis, pagales vai rūdu pa vienai mest zemē. Tās pašas automātiski nometās zemē.