Tvinky miniblogs

  • Tvinky
    0

    Noskatījos video par rs2008 un sapratu, kā man trūkst osrs, protams, izņemot trade limitus un wildy. Tas pats summoning, HD grafika u.c. lietas. Kāds Jums viedoklis?

    • Arnis
      0

      Vislabākais bija 2012 gads pre-eoc.
      vai ne @Bodnieks

      • Bodnieks
        +1

        Teiktu, ka labākais bija 2010 ar Dungeoneering. Man vnk 2012.gads bija ļoti fun.
        Man vairāk pietrūkst HD un Dungeoneering.

      • Tvinky
        0

        Pirms eoc parādījās visādas nevajadzīgas lietas, piemēram, wheel of fortune vai kā viņu tur sauc. Tikko atcerējos, kas riktīgi pietrūkst- soul wars minigame

    • Puma
      0

      Piekritīšu Bodniekam

    • kislila
      0

      Gribētu tikai HD

    • vw scirro
      0

      Man patika laiks bez GE, spamošanai varrockā ir kaut kāds šarms.

    • RolX
      0

      Tbh būtu hd, spēlētu.

Tvinky

Tvinky

cake-17 cake-16 cake-15 cake-14 (49)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Runescape Classic versijā arī Varrokā bija tas sauktais ''Fancy clothes store'', kur pārdeva dīvainās drēbes. Reiz tur parādījās arī red partyhat. To gan nevarēja nopirkt, jo to daudzums visu laiku stāvēja uz 0. Spēlētāji gaidīja stundām ilgi, lai to nopirktu, bet tā arī tā tur neparādījās. Vēlāk to no veikala klāsta tā arī noņēma.