Nē, bet kādu mēnesi jau esmu atsācis RS3 spēlēt. Šodien vienkārši satiku wild latviešus, bet nebija no exsa, tāpēc iedomājos pajautāt, varbūt kāds no šejienes vēl spēlē.
Sākumā vienīgais runescape serveris atradās izstrādātāju vecāku mājas Notingemā, bet 2001. gada decembrī abi brāļi un Konstants Teders nodibināja firmu Jagex.