Worst miniblogs

  • Worst
    0

    Kas pa sūdiem?
    Ar swiftkitu rāda ka interneta lappuse nepastāv.
    runescape ielogojos iekšā, gaidu @ lobby kaut divas dienas bet neiet iekšā world.
    RUNESCAPE IS GOIN' DOWN BIČĒZ!

    • Worst
      0

      Otrais variants ir caur mājas lapu.

    • Valters.
      0

      Kā tu zini, ka 2 dienas, ja tu max 3 min. gaidīji?

    • Le Mambo.
      0

      Eh, negribu lai rūnskeips nogrimst tik ātri, @ Da var labu rl cash nopelnīt. :/

    • Hidden driver
      0

      Es tikko iegāju, man viss iet laigan es vinu reti speleju.

    • Worst
      0

      Beidzot a bit aizgāja.

Worst

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Kādreiz vislabākais 3. līmeņa skillers bija Magnus agrāk zināms, kā Pure Kq Pax, kuram no necīņas prasmēm visur ir maksimālie līmeņi. Bet viņš savu personāžu sabojāja, dabūnot līmeni kādā no combat prasmēm.