xunks2 miniblogs

  • xunks2
    0

    Sapratu kāpēc RS3 combat sistēma ir ar ability bar, nevis kāda cita veida iespēju kontrolēt sitienus, utt, ideja laikam paņemta no Dragon age: origins

    • Twitch
      0

      Es nesen intereses pēc iegāju RS3 (nebiju spēlējis kopš ~2011).

      Ouč. Sajutos kā pilnīgs ambīlis, un pēc dažām minūtēm piekāpos, ka neesmu spējīgs/gatavs to apgūt.

      • xunks2
        0

        Man patīk jaunā sistēma, PVM ir foršs, skilling arī, ir nedaudz vieglāk, bet nu ir labi, tikai viena lieta pietrūkst pvp, bet tam ir 07.

        • Rubļiks.
          0

          Tu tak pirmīt tik traki fanoji par rs3.

        • lemonwave🍋
          0

          "Jaunā sistēma" pastāv jau vairāk kā gadu. biggrin_mini2.gif

        • xunks2
          0

          Rs3 nepastāv gadu..

        • Subs
          0

          Xunks, It was released on 22 July 2013.

        • Rubļiks.
          0

          Nav gads.

        • lemonwave🍋
          0

          Es to par EoC biju domājis. RS3 no EoC nemaz tik "daudz" izmaiņu nav. Un, starpcitu, tāda Runescape 3 arī vairs nav.

xunks2

xunks2

cake-17 cake-16 cake-15 cake-14 (48)

n

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Viens no retākajiem RuneScape priekšmetiem ir “War Ship“, ko varēja iegūt kādas ēkas Gnome Stronghold augšējā stāvā, Runescape Classic. Jagex vienu dienu šo kuģi izņēma no spēles, bet spēlētājiem, kuri to bija paņēmuši, tas palika. Tas ir netirgojams.