Lv aldaris

Runescape apvienība, kuriem garšo dzert, garšo meitenes ar lieliem pupiem un lielu pakaļu, kā arī garšo spēlēt Runescape.

 

Lai iekļūtu šajā elitārajā apvienībā tev ir jābūt.. ā vispār tu te nevari iekļūt, ja vien es tevi nepazīstu, un tu man liecies normāls.

 

Ar cieņu, Maarchus.(Divlitru ordeņa kavalieris, 0,7 bruņinieks un Pvm draugs).

 

 

Apvienības himna: https://youtu.be/k3GUe4B6MDY

 

                      Teika, kā radās Lv aldaris.

 

Cilvēki runā, ka Lv aldaris radies, kad Dievs, spēlējot Runescape, nav atradis nevienu normālu čatu, kurā varētu kā cilvēks papļāpāt, kačājot Hunter levels un tāpēc izveidojis šo čatu. Tak tā nav taisnība. Patiesībā viss notika tā.

Kādā lietainā rītā, Maarchss atkal bija piedzēries un spēlēja Runescape. Pēkšņi viņam iezvanījās telefons. Tur viņam zvanija Gatiish, kurš meklēja vietu, kur varētu zāli uzbliest ar savu brālēnu Martiinzs. Tā nu Maarchss sauca viņus pie sevis un pat neprasīja dalīties(tas viņiem nemaz jāsaka nebija, jo kad viņi ienāca, uzreiz atdeva pusi sava zaļā brīnuma). Nu hujņā, aizgāja Maarchss vēl uz veikalu, nopirkt Aldara Pilzenes dvuļu un turpināja buhāt. Bet kurš tev ļaus mierīgi buhāt un kurīt zāli?! Janz un Riihards, kamēr Maarchss bija veikalā, bija atjājuši uz bruņurupuča un, krietnā reibumā, dziedāja neķītras dziesmas. Maarchss nezināja, ko ar viņiem darīt, tāpēc atstāja pie sevis. Pofig par kaimiņiem, viņi latviski tāpat nesaprata, un noteikti nezināja, ko abi brašuļi domāja ar ''mans penijs tavā kasē''. Pēc stundas Maarchss dzīvoklī kļuva vēl šaurāk, jo ar savu armijas helikopteru bija atlidojis senais paziņa Blacker, līdzi vesdams kasti šņabja un arī xunks2, kurš nez kāpēc bija saskumis. Prasijām, kas par vainu, bet šis neatzinās. Maarcham bija sajūta, ka tur pie vainas varētu būt Blacker, bet nu viņš neko nepārmeta savam kolēģim. Visi baigi ballējās un uz maiņām spēlēja Runescape. Bijām tā iekarsuši, ka pat dažreiz pudeles lidoja pa gaisu! Tad pēkšņi dzīvoklī ienāca ļoti sen neredzētais Bebratons. Pirmie vārdi ko viņš teica bija: '' Bebratons has loged in,'' un pārējie viņu sagaidīja ar skaļiem OmFG@@#@# un WOOO0o0o0o0ooT saucieniem.

Kad alkohols bija beidzies, vajadzēja visiem iet mājās. Visi sarunāja, ka vajadzētu uzmeikot čatu, kurā varētu runāt par alu, šņabi,alu, pupiem, alu, dzīvi un arī nedaudz par Runescape.  Neviens nezināja, kā varētu saukt čatu. Riihards paskatījās uz galda, kur stāvēja dvuļa un iesaucās:''Eu gans, daj cigaretu! Ā un vispār mēs čatu varētu saukt par Lv aldari.'' Visi sāka apmierināti sačukstēties, kāds pat atkal paspēja iekliegties W0o0o0o0o0o0oT!@!@ Pēc balsojuma, kurā ar 7/1 uzvarēja Lv aldaris(martiinzs gribēja saukties par Seksīgajiem mincīšiem) tas oficiāli kļuva par šīs apvienības nosaukumu. Un tā viņi dzer joprojām.

Happy End.

Jaunākais sarunās

Biedri

Statistika

Biedri: 10
Posti: 1578
Admins: Riihards