Sarežģītības pakāpe: Vidējs.
Ilguma pakāpe: Vidējs.
Nepieciešamie līmeņi: 48. Hunter līmenis, 51. Firemaking līmenis, 58. Woodcutting līmenis.
Nepieciešamie kvesti: Zogre Flesh Eaters.
Nepieciešamās lietas: Box Trap, Bird Snare, 4 Wolf Bones, 8 Larupia fur (tatty vai parastās), Hatchet, Tinderbox, Knife, 4 Logs, 2 Raw Chompy Birds, 8 Achey logs, 10 Eucalyptus Logs, 4 Spears (jebkāda veida, izņemot Bone Spear un Poisoned Spear), 8 Stripy Feathers.
Ieteicamās mantas: Labas bruņas, jo tuvumā staigās Ogrienes ar 64.-99. līmeņiem.
Kvesta punktu apbalvojums: 1 Quest Point.
Kvesta atalgojums: 15000 Firemaking exp, 15000 Hunter exp, 15000 Woodcutting exp; pieeja Oo’glogas SPA, Oo’glogas medīšanas (Hunter) arēnai; varēsiet turēt pīļknābi (Platypus) kā mājdzīvnieku.
Sākumpunkts: Chief Tess, Oo’glog pilsētas centrā.

 


Sākumā.


Jums jānokļūst Oo’glog pilsētā. Jūs varat iet uz Dienvidiem no Yanille vai izmantojot Gnome Glider (Rūķu lidmašīnas), ja jums ir izpildīts kvests One Small Favour. Varat izmantot arī Fairy Ring, ievadot kodu AKS. Jūs nonāksiet netālu no pilsētas

Sākumā runājiet ar Chief Tess. Viņa paskaidros, ka cilvēki ir iedvesmojuši Ogresses (Ogrienes – Ogru sievietes) izveidot naudas avotu – SPA centru. Piekrīti palīdzēt tā izveidei. Tagad tev vajadzēs iet parunāt ar Balnea, kura atrodas Oo’glogas bankā.

Runājot ar Balnea, būs grūti saprast, ko viņa ir mēģinājusi pateikt, jo lieto pavecākus izteicienus. Bet jūs mācēsiet ar to tikt galā. Balnea tevi aizsūtīs runāt ar Chargurr’u. Tagad jums būs arī pieeja bankai.

Maltītes pagatavošana. (Nepieciešamās mantas: 10 Eucalyptus Logs, 8 Achey Logs, 4 Spears (jebkāda veida, izņemot Bone Spear un Poisoned Spear), 2 Raw Chompy Birds, Tinderbox.)

Chargurr ir pavāre. No sākuma viņai vajadzēs 10 Eucalyptus Logs un 8 Achey Logs, lai izveidotu ugunskuru. Eucalyptus un Achey kokus var atrast turpat ārpus pilsētas. Tad Chargurr beidzot izlems, ka viņai vajadzēs 4 Spear (jebkāda veida, izņemot Bone Spear un Poisoned Spear), lai būtu uz kā uzlikt cepties ēsmu. Vēl viņai vajadzēs 2 Raw Chompy Birds – lietas, ko vajadzēs gatavot. Kad esiet viņai tās iedevis, aizkuriet uguni, izmantojot Tinderbox. Tad ejiet pie Balnea’s pēc jauna uzdevuma.

Apkārtnes savešana kārtībā. (Nepieciešamās mantas: 8 Spined Larupia Furs (tatty vai parastās), 4 Wolf Bones, 8 Stripy Feathers, Eucalyptus Logs, Tinderbox.)

Balnea tev pateiks, lai tu parunā ar Snurgh’u. Viņa atrodas pašā pēdējā mājā uz Austrumiem. Viņai vajadzēs 8 Stripy Feathers, lai uztaisītu spilvenus. Ja jums vēl nav spalvu, tad dodieties ārpus Oo’glog pilsētas, uz džungļiem un ar Bird Snare palīdzību noķeriet kādu putnu, kurš jums iedos spalvas. Kad esat tās atdevis, runājiet ar Balnea, kura jums liks runāt ar Kringk.

Kringk’ai vajadzēs 8 Spined Larupias un 4 Wolf Bones priekš viņas salona. Kad esat iedevis viņai vajadzīgas mantas, atgriezieties pie Balnea. Balnea pateiks runāt ar Seegud’i.

Viņai vajadzēs palīdzību sakarā ar relaksējošajiem baseiniem. Virs viņiem lidos insekti, jums vajadzēs aizbaidīt tos. Viņa pateiks, ka ir salikusi akmeņus pie katra baiseina tā, ka katra akmeņa krāsa atbilst puķes krāsai. Lai aizbiedētu insektus, jums vajadzēs dedzināt Eucalyptus kokus kopā ar puķēm, kuras var atrast ārpus Oo’glogas pilsētas – Fever Grass, Primweed, Tansymum, Stinkbloom, Lavender.

Akmeņa krāsas un puķu saderība:

Garš, brūns akmens Eucalyptus logs
Zaļš, kunkuļains akmens

Fever Grass

Sarkans, apaļš akmens Primweed
Dzeltens, olveidīgs akmens Tansymum
Oranžs, kvadrātains akmens Stinkbloom
Garš, violets akmens Lavende

 

Aizdedziniet jebkuru 1 vietu pēc tabulas parauga, bet bērni sāks smieties un kukaiņi neaizlidos. Runājiet atkal ar Seegud, un viņa pateiks, ka bērni ir saminījuši akmeņus, tāpēc jums patstāvīgi vajadzēs izveidot kombinācijas, lai aizdzītu kukaiņus.

Stratēģija: Jūsu akmeņiem katram būs sava puķe. Nebūs, piemēram, tā, ka sarkanajam akmenim būs gan Primweed, gan Fever Grass, tā nebūs! Iesaku sākt no Thermal Bath (termālā ūdens baseina) – zaļganzilā krāsā, jo tur ir tikai viens akmens. Kad uzminēsiet, kāda puķe pieder tam, tad turpiniet ceļu uz Mud Bath (Dubļu vannu) – tumši brūnā krāsā, uz A no Termālā ūdens baseina. Tur jums vajadzēs uzminēt 2 akmeņus, no kuriem vienu jau zināsiet. Turpiniet ceļu uz Salt-Water Bath (Sāļūdens baseinu), uz R no Termālā ūdens baseina un ar savu loģisko domāšanu mēģiniet uzminēt vienu akmeni, jo otro jau zinat. Pierakstiet, kāds augs der katram akmenim, vieglāk būs vēlāk, nejuks prātā viss. Pēc Sāļūdens baseina dodieties uz Sulphur Bath – zaļganā krāsā un Bandos Bath – sarkanbrūnā krāsā. Dariet tāpat kā ar iepriekšējiem baseiniem.

Kad beidzot insekti ir aizdzīti no baiseiniem, ejiet parunājiet ar Seegud’u un tad ar Balnea.

Dzīvnieku ķeršana. (Nepieciešamās mantas: Box Trap, Knife, Logs, Bird Snare, Tinderbox.)

Balnea pastāstīs, ka Oo’glog pilsētā atrodas saindēti un slimi dzīvnieki. Jums vajadzēs viņus saķert, lai neizplatītu slimību. Viņa ieteiks vērsties pie Chief Tess pēc padoma, kā saķert pīļknābjus, saindētus kebbitus un wimpy birds.

Pīļknābjus ir jāsaķer dzīvus, izmantojot Box Trap. Vēlāk tos ir jāizlaiž pilsētas pludmalē. Par izlaišanu viņi jums pasniegs balvas (jūras lādes un austeres) katrs pa vienai. Lai tie vieglāk nokļūtu lamatās, jūs varat aizdedzināt Lavender’u (izmantojot Tinderbox ar Lavender, pie tam jūs nedrīkstat turēt nekādu ieroci vai tam līdzīgu lietu – kreisajai rokai jābūt brīvai). Jums būs jāsaķer 4 pīļknābji. Tie atrodas blakus Bandos Bath.

Vēl jums vajadzēs saķert 5 Wimpy Birds. Tie atrodas uz R no General Store. Jums jāizmanto Bird Snare un jādedzina Tansymum. Vēl jums jāsaķer 4 Diseased Kebbits, izmantojot logs, knife uz akmeņiem pie Salt-Water Bath. Jādedzina Fever Grass.

Vienlaicīgi jūs varat uzlikt tikai vienu lamatu. Kad esat saķēruši visus dzīvniekus un izlaiduši pīļknābjus Oo’glogas pludmalē, parunājiet ar Balnea. Parādīsies filmiņa par SPA atvēršanu un.. KVESTS PABEIGTS!

Relaksējušo baseinu efekti:

  1. Bandos pool: Ejot uz GWD, vairs nevajadzēs Bandos bruņas, lai Bandos briesmoņi paliktu non-agressive. Ilgst īsu periodu.
  2. Sulphur pool: Atjauno Prayer ar dažiem papildus līmeņiem, pieskaitot to klāt jūsu pamata līmenim.
  3. Salt-water pool: Atjauno Run Energy un ļauj jums kādu laiku skriet, nepatērējot enerģiju.
  4. Thermal pool: Noņem indi, slimību un atjauno Hitpoints (atkarīgs no HP līmeņa, palielinās procentuāli).
  5. Mud pool: Dod bonusu Hunter līmenim (atkarīgs no Hunter līmeņa).

Laboja Ridiculus, labots 1x