Kvesta grūtums: Viegls

Kvesta garums: Ļoti garš

Nepieciešamie Līmeņi:  25 Farming līmenis

Nepieciešamie Kvesti: Creature of Fenkenstrain.

Nepieciešamās lietas: Ring Of Charos (gredzens, kuru var dabūt, apzogot (pickpocket) Fenkenstrain viņa pilī), Marigold Sēklas, 3 Sīpolu sēklas (Onion), 3 Kāpostu sēklas (Cabbage), Grābeklis (Rake), apmēram 5 Mēslojuma Spaiņi (Bucket of Compost), Lejkanna (Watering Can (8)), 2 Plant Cure dziras (Potion), Kalts (Chisel), 1 Rune Essence, Šķēres (Secateurs), Seed Dibber, Augu pods (Plantpot), Lāpsta (Spade), Piesta (Pestle and Mortar), Makšķere (Fishing Rod).

Kvestu Punktu Apbalvojums: 2

Kvesta Attalgojums: 5k Farming experience, 1 Ābeles sēkla (Apple Tree Seed), Zīle (Accorn), 5 Guam sēklas, Supermēslojuma Dzira (Supercompost Potion) un arī Ectophial priekš teleportēšanās.

Sākumpunkts: Questu var sākt, runājot ar Karalieni Ellamariju (Queen Ellamaria) aiz Varrockas Pils.


Sākums.

Vispirms, parunājiet ar Karalieni Ellamariju (Queen Ellamaria). Viņu varēsiet atrast blakus Varrockas pilij, pie virtuves. Piekrītat palīdzēt viņai. Viņa pastāstīs, ka grib dārzu pataisīt labāku, Karaliene tev iedos sarakstu, ar kuriem cilvēkiem ir jārunā, bet, visam pa priekšu, parunājiet ar Wise Old Man, kurš atrodas Draynor ciematā.

Draynorā.

Ejiet uz Draynor ciematu un runājiet ar Wise Old Man. Viņš prasīs, lai jūsu gredzens (Ring Of Charos) būtu jums līdzās. Wise Old Man pārbaudīs, cik labs diplomāts jūs esat. Jums vajadzēs atbildēt uz viņa uzdotajiem 7 jautājumiem.

Piezīme: Kaut arī jautājumi un atbildes vienmēr ir vieni un tie paši, atbilžu kārtība ir jauktā secībā, tāpēc pareizā atbilde, piemēram, būs B, jums tā iespējams būs A, tāpēc uzmanīgi skataties, kura atbilde ir pareizā.

Atbilde: C

Atbilde: C

Atbilde: C (pat ja tā nav taisnība!)

Atbilde:B

Atbilde: C

Atbilde: C

Atbilde: C

Kad jūs pareizi būsiet atbildējuši uz visiem viņa uzdotajiem jautājumiem, Wise Old Man jūsu Ring of Charos pārvērtīs par Ring Of Charos (a).

Delphinium Sēklas.

Pēc tam jums jādodas uz Faladoru un jārunā ar Elstanu, kurš atrodas fermā, pilsētas D pusē, pajautājiet viņam Delphinium Sēklas. Izmantojiet sava gredzena šarmu (Charm), lai jūs veiksmīgi iegūtu tās sēklas. Nespiediet opciju "Somebody kill me now".

Viņš jums jautās, lai jūs izaudzējat dažas Marigoldas (piekrītat viņam, jo tālāk gredzens nedarbosies). Kad beidzot jūs esat izaudzējuši Marigoldas, parunājiet ar Elstanu atkal, un viņš jums iedos 4 Delphinium Sēklas.

Orhideju Sēklas.

Tagad dodieties uz Phasmatys Ostu (Port Phasmatys). Ferma atrodas R no Pilsētas, tur runājiet ar Lyru. Izmantojot gredzena šarmu, viņa piekritīs iedot Orhideju sēklas, ja jūs izaudzēsiet dažus sīpolus viņas dārzā. Kad jūsu sīpoli būs pilnībā izauguši (fully grown), parunājiet ar Lyru, un viņa jums iedos dažas Orhideju sēklas.

Sniegpulkstenīšu sēklas (Snowdrop).

Tad ejiet uz Ardougne fermu, kura atrodas ZA no pilsētas. Runājiet ar Kragenu. Izmantojiet savu šarmu uz viņa, viņš jums pateiks, lai jūs izaudzējat Kāpostus (Cabbage) viņa dārzā. Kad viņi ir izauguši, parunājiet ar Kragenu, un viņš jums iedos
Sniegpulkstenīšu sēklas.

Burthorpe Vīnogas.

Runājiet ar Bernaldu dārzā aiz bāra. Izmantojiet savu šarmu uz viņa. Tad izmantojiet Plant Cure Potion uz vīnogām. Nekas nenotiks. Atkal ejiet runāt ar Bernaldu, un viņš jums ieteiks parunāt ar Alainu.

Tuvu vārtiem, kuri atdala Taverleju no Faladoras ir Ferma (Farming Patch). Runājiet ar Alainu (nelietojiet savu šarmu uz viņu), viņš jums pateiks, kā izveidot stiprāku Plat Cure dziru. Tagad lietojiet (Use) kaltu ar Rune Essence, tad Piestu ar pārpalikumiem, un tad to pārpalikumu lietojiet ar parasto Plant Cure dziru. Tagad jums ir stiprāka Plant Cure dzira!

Ejiet atpakaļ pie vīnogām Burthorpē un lietojiet Spēcīgo Plnat cure dziru uz vīnogām, un tad runājiet ar Bernaldu. Apsveicu, jūs tikko ieguvāt Vīnogu sēklas!

Rožu krūmi (Rosebushes).

Mēģiniet paņemt sēklas no jebkura rožukrūma, kuri atrodas Monastery, un mūks tevi apstādinās. Viņš teiks, lai tu iznīcini ļauno objektu (Ring of Charos). Sava gredzena iznīcināšanas vietā, iesviediet to Edgevilles akā (Well). Tagad ejiet un pamēģiniet vēlreiz paņemt rožu sēklas, un priesteris atļaus jums tās paņemt. Tagad paņemiet no katra rožukrūma dažas Rozā, Sarkanas un Baltas sēklas.

Tagad ejiet atpakaļ uz Edgevilli un izmantojiet savu Makšķeri ar Aku un mēģiniet dabūt savu gredzenu atpakaļ (no pirmās reizes nesanāks).

Baltais Koks (White Tree).

Tagad ejiet uz Fermu Catherbijā un runājiet ar Dantaera, izmantojiet savu gredzena šarmu uz viņas. Viņa jums pastāstīs par pašu pēdējo Balto koku, kurš atrodas Ledus Kalnā (Ice Mountain).

Tagad ejiet uz Faladoru un tad taisni uz Ice Mountain. Tuvu Orākulam (No Dragon slayer kvesta) atrodas tas Baltais Koks. Izmantojiet savas šķēres uz koka, lai dabūtu Baltā Koka sakni (White Tree Shoot).

Faladoras Statuja.

Tagad ejiet un Varrocku un uzprasiet Karalienei, kā pārvietot statujas. Viņa jums iedos Ratiņus (Trolley). Tagad dodieties uz Faladoru, izmantojiet Ratiņus ar Saradomina statuju, Faladoras centrā (blakus frizētavai). Jūs redzēsiet filmiņu par to, kā 2 sargi runā par to, ko viņi darīs nedēļas nogalē, kad kāds spēlētājs atnāk un nogalina tos.

Tad jums ir jāpārvieto statuja cauri Faladoras sargiem uz izeju, tad jūs uzreiz nonāksiet gandrīz pie Karalienes. Grūdiet (Push) statuju līdz D Statujas Vietas (Statue Base) un uzlieciet to virsū tai.

Lumbridge Statuja.

Rīkojies tāpat kā ar iepriekšējo statuju, tik Karaļa Statuju ir jāpārgrūž pāri tiltam.

Kvesta pabeigšana.

Ielieciet bankā visas nevajadzīgās mantas (tādas kā rūnas, tukšās mēģenes (vials) u.c.) un ejiet uz dārzu. Izmantojiet Mēslojuma Spaiņus uz katra Plantpota un iesējiet sēklas attiecīgajā bedrē (no sākuma izravējiet tās). Bedres nav jālaista un jāber ar mēslojumu.

Izmantojiet Baltā Koka sakni ar Podu (Plantpot), kas atrodas jūsu somā, un aplaistiet to. Iegaumējiet, ka Koka izaugšana aizņem ļoti daudz laika. Kad viss ir pilnīgi izaudzis, runājiet ar Karalieni, viņa pārbaudīs augus.

Kad viņa būs pārbaudījusi visus augus, Karaliene pateiks, lai jūs atvestu Karali Roaldu uz šejieni. Ej iekšā pilī un pasaki, lai viņš tev seko (izmantojiet Gredzena šarmu). Jūs redzēsiet filmiņu, kur Karalis tiek iepļaukāts pa seju. Pēc filmiņas...

Kvests ir pabeigts!

Laboja , labots 3x