The Nature Spirit.


Grūtuma pakāpe:
Viegla Garums: Vidēji garš Nepieciešams:

Līmeņi:
18 Crafting, spēja pieveikt 3, 30 līmeņa monstrus
Kvesti
: The Restless Ghost
, Priest in Peril
Lietas: Ēdiens, Ghostspeak Amulet, un Silver Sickle. Ieteicams arī Teleport rūnas uz Varrocku Lietas iegūtas kvesta laikā: 3 Apple pies, 3 Meat pies, Washing Bowls, Mirror, Journal (Fillimana), Druidic Spell, A used spell, Mort myre fungus, Silver Sickle (b), un Druid Pouch Kvestu punktu atalgojums: 2 Atalgojums: 2K Defence XP, 2K Hitpoints XP, 3K Crafting XP, atļauja sist Ghasts. Piekļuve Altar of Nature Sākuma punkts: Pazemes kambarī, zem Saradomin tempļa (Tur kur Tu beidzi Priest in Peril kvestu) Lai sāktu: Parunā ar Drezel


1. Parunā ar Drezel pazemē, ceļā uz Morytania. Viņš Tev pateiks, ka viņa draugs Fillimans ir pazudis un Tev viņu vajadzēs atrast. Piekrīti Drezelam palīdzēt. Drezels Tev iedos 3 Apple pies un 3 Meat pies, kuras vajadzēs iedot Fillimanam (Nav obligāti jādo). Ar laiku kad kvests turpināsies, Tu uzzināsi, ka var iedot Fillimanam vai paturēt sev par ēdienu. Piezīme: Purvā tavs ēdiens var sapūt, tad tas vairs nebūs lietojams. Drezel.

2.
Tagad dodies cauri Holy Barier, un ej uz austrumiem kur ir Ghouls. Ieej pa vārtiem un Tu nonāksi Mort Myre purvā. Dodies uz dienvid-rietumiem un Tu nonāksi pie mazas salas. Apskrien ap viņu un uzspied opciju ''Jump Bridge''. Ja Tev nesanāk tad Tu iekritīsi upē un Tev noņems dažus HP.

Filliman.

Karte:
3. Paņem Washing Bowl, kas stāv uz galdiņa pa labi no Grotto Tree. Kad noņemsi grāmatu tur stāvēs Journal.

4. Pamēģini ''Enter the Grotto'' un Fillimans parādīsies. Pārliecinies, ka Tev ir uzvilkts Ghostspeak Amulet. Kad saruna būs beigusies, iedo Fillimanam spoguli (Mirror). Kad vēlreiz viņš būs beidzis runāt, iedo viņam Journal un uzzini viņa nākotnes plānus. Viņš Tev iztāstīs kārtību kādā veidā viņš kļūs par Nature Spirit. Tev vajadzēs atnest 3 lietas - ''Something from Nature'', ''Something with Faith'', un ''Something of the Spirit-to-become freely given''. 5. Filliman Tev iedos Druidic Spell. (''Something of the Spirit-to-become freely given''). Viņš pateiks, ka burvestību vispirms vajadzēs nosvētīt. Dodies atpakaļ pie Drezel un pasaki, ka vajag nosvētīt šo grāmatu. Viņš Tev pieminēs, ka Tev ir ''Something with Faith''. Kad burvestība ir nosvētīta dodies atpakaļ uz Grotto (Fillimana māju) un parunā ar viņu. Piezīme: Visātrākais veids, kā nokļūt pie Drezel ir teleportējoties uz Varrocku un skriet uz vietu, kur sāki šo kvestu. 6. Tagad, lai atrastu ''Something from Nature'', nokāp no salas un dodies uz ziemeļ-rietumiem līdz redzēsi ''Rotten logs'' uz zemes. ''Cast'' Druidic spell uz kādu no klāt esošajiem kokiem un parādīsies dažas sēnes uz koka, paņem tās, lai iegūtu ''Mort Myre Fungus''.

Piezīme: Šī bilde nav mana. 7. Atkal dodies uz salu un noliec Fungus uz rietumu akmeņa burvestību uz austrumu un pats uz dienvidu akmeņa. Tagad parunā ar Filliman un pasaki viņam: ''I think i have solved the puzzle''. Viņš uztaisīs burvestību un pateiks, lai Tu ieej Grotto. 8. Kad esi iekšā Grotto, parunā ar Filliman. Viņš sevi pārvērtīs par Nature Spirit un pateiks, ka Tev vajag atnest Silver Sickle, kas Tev palīdzēs uzveikt Ghasts, staigājot pa purvu. Iedo viņam Sickle un viņš Tev to nosvētīs. Pie reizes iedodot Druid Pouch. Viņš Tev pastāstīs, kā medīt Ghasts, lietjot piepildītu Druid Pouch ar dabas veltēm, lai varētu materializēt viņus. Kad šis ir pabeigts, Tu varēsi viņus nogalināt normāli. Piezīme: Lai uztaisītu Silver Sickle, lieto Silver Bar un Sickle Mould uz Furnance. Nepieciešams 18 Crafting.
9.
Tagad Tev ir jānogalina 3 Ghasts, lai pabeigtu kvestu. Lieto savu Silver Sickle(b)Cast bloom, netālu no Rotten logs, twigs un certain bushes, lai iegūtu 3 Mort Myre Fungi, Mort Myre Pears vai Mort Myre Stems. Casting the Blom, Tev noņems prayer punktus (1-6). Lieto šos 3, lai piepildītu Druid Pouch. Tagad kad Tev ir uzvilkts Silver Sickle un piepildīts Druid Pouch, stāvi blakus Ghast, pagaidi līdz tas materializēsies un tad nosit viņu. Piezīme: Nav obligāti jasavāc visi Mort Myre labumi. Vari vienkārši salikt 3 Fungus, Stems vai Pears. Tā ir tava izvēle. 10. Kad esi nogalinājis 3 Ghasts. Dodies atpakaļ uz Grotto un runā ar Filliman. Viņš pārvētīs Grotto par Altar of Nature.
 

Apsveicu! Kvests pabeigts! :cheers: Killing Ghasts. Ghasts ir gari, kuri ir nomiruši purvā. Viņi izsūc tavu Prayer, un iedo 30 prayer XP kad ir nogalināts. Viņi mēģinās bojāt Tavu ēdienu, bet viņi bieži netrāpīs. Ja tev ir piepildīts Druid Pouch līdzi tad tas viņus padarīs redzamus. Casting a Blom spell, lai varētu iegūt Mort Myre Fungi, Mort Myre Pears un Mort Myre Stems. Pear do 3 burvestības, Stem 2, bet Fungi 1.
Altar of Nature. Šeit ir Altar of Nature.Kad es pabeidzis kvestu, Tu vari atjaunot savus Prayer punktus. Tāpat kā Altārim, kas atrodas Prayer Guildā, tas dod +2 punktus skatoties pēc līmeņa.

Laboja , labots 3x