Tukšuma bruņinieki (The Void Knights) nenogurstoši cīnās, lai visus pasargātu no parazītu iebrukumiem un paglābtu no draudiem, kas varētu iznīcināt visu RuneScape pasauli. Bet baumas par parazītu esamību uz cietzemes ir sasniegušas arī Tempļa bruņinieku (Temple Knights) ausis. Vai parazīti spējuši izslīdēt cauri Tukšuma bruņinieku aizsardzībai?

Sarežģītības pakāpe: Viegls.
Ilguma pakāpe: Īss.
Nepieciešamie līmeņi: 35. Attack, 42. Strength.
Nepieciešamie kvesti:  Wanted!, Imp Catcher.
Nepieciešamās lietas: Nav.
Nepieciešamās darbības: Jābūt izspēlētai vismaz vienai Pest Control spēlei.
Ieteicamās mantas: Falador telerūnas / teletabs.
Kvesta punktu apbalvojums: 1 Quest Point.
Kvesta atalgojums: 4’000 Attack XP, 4’900 Strength XP, 1 Void Seal.
Sākumpunkts: Sir Tiffy Cashien, Faladoras parkā.


Pirmā daļa: Parazītu izmeklēšana.

1. solis.

Runājiet ar Sir Tiffy, kurš jums pastāstīs par parazītu novērojumiem Dienvidos no Faladoras. Viņš jums pajautās izmeklēt Void Knights posteni (outpost), lai redzētu, vai tur parazītiem bija iespēja tikt cauri bruņinieku modrajām acīm.

Dodieties uz Sarimas ostu (Port Sarim) un lietojiet iespēju „Travel” uz Squire. Jūs nonāksiet Void Knights postenī.

Runājiet ar Commodore Matthias, kurš atrodas salas Austrumu pusē. Viņš jums atļaus intervēt iedzīvotājus un nosūtīs jūs runāt ar kapteini Tyr.

2. solis.

Kapteinis Tyr’s atrodas ārpus Matthias’a mājas.

Viņš jums liks intervēt 9 iedzīvotājus (izmantojiet visas sarunu iespējas), kas atrodas salas Austrumu pusē:

 • Mariah;
 • Mrs Gord;
 • Terry Gord;
 • Jessika;
 • Squire Sam;
 • Knight Mikhal;
 • Knight Bernard;
 • Knight Ami;
 • Knight Diana.

Kad jūs būsiet ar tiem visiem parunājuši, atkal runājiet ar Tyr. Viņš jums ieteiks pārskatīt, ko jūs esat uzzinājuši un saukt pie atbildības to, kurš, jūsuprāt, ir atbildīgs par visu notiekošo.

Parunājiet ar Jessiku, bet viņa noliegs savu vainu. Tomēr viņa pieminēs to, ka it kā viņus ir atbrīvojusi. Ziņojiet to Tyr’am, kurš jūs nosūtīs pie Commodore Matthias’a.

Matthiass pats parunās ar Jessiku, bet vēl joprojām domās, ka viņa kaut ko slēpj. Viņš jums liks sadabūt dziru (potion), lai iekļūtu viņas prātā, lai noskaidrotu, kas īsti notika.

Kad esat iekļuvuši viņas prātā jums vajadzēs salikt vienu puzli (izmantojiet malu norādes – stūrus). Kad būsiet salikuši puzli, jūs dzirdēsiet Jessiku sakām, ka viņa atbrīvojusi parazītus.

Matthiass nospriedīs viņai mājas arestu un pasūtīs medību grupu, lai atrastu visus parazītus. Viņš nosūtīs jūs atpakaļ pie Sir Tiffy, lai jūs pastāstītu viņam par jaunākajiem notikumiem.

Otrā daļa: Medības.

1. solis.

Dodieties uz Faladoru un runājiet ar Sir Tiffy. Viņš piekritīs aizdot Tempļa Bruņinieku palīgus. Tagad jums abiem būs jādodas uz Port Sarim, lai atrastu Commander Korasi, kuru atradīsiet vienu pašu un apstulbinātu.

Sir Tiffy viņu nogādās Tempļu Bruņinieku galvenajā štābā. Nolieciet visas savas mantas bankā, jo štābā viss ir ļoti drošs, tāpēc ar mantām jūs tur netiksiet. Pēc tam runājiet ar Sir Tiffy atkal, un jūs nokļūsiet viņu štābā.

Korasi nespēs atcerēties, kas notika. Lai to noskaidrotu, Korasi tev iedos vēl vienu dziras devu, kas jūs ievedīs viņas prātā.

Runājiet ar Toll Booth, kurš informēs, ka jums ir jāizpilda vairāki uzdevumi, lai atjaunotu Korasi atmiņas.

2. solis.

Pirmais uzdevums ir pāriet pāri tiltam un pārvest visus trīs Bruņiniekus sev līdzi. Katram no jums ir noteikts svars. Katru reizi, kad kāds šķēršo tiltu, svars tiek pievienots (tas nedrīkst pārsniegt 15 kg). Katru reizi, kad kāds šķēršo tiltu, viņam jābūt zobenam. Katru reizi tiltu var šķērsot līdz 2 personām (vērā tiek ņemts smagākais svars). Lai visus pārvestu pār tiltam, dariet šādi:

 1. No sākuma kopā ar Bernardu šķērsojiet tiltu.
 2. Atgriezieties.
 3. Sūtiet Ami un Diānu šķērsot tiltu.
 4. Sūtiet Bernardu atpakaļ pie jums.
 5. Visbeidzot atkal kopā ar Bernardu pārejiet pāri tiltam.

Otrais uzdevums ietver klausīšanos katrā no Bruņiniekiem un nozīmēšanu kuģī katru savā vietā. Atkal parunājiet ar Toll Booth. Tad ar katru no Bruņiniekiem.

 • Matthias bija pie stūres (helm), domādams par Jessiku (Jessiku) un redzēdams mākoņus (clouds).
 • Korasi bija kravas telpā (hold), domādama par paaugstinājumu (promotion) un redzēdama parazītus (pest).
 • Diāna bija uz klāja (main deck), domādama par cīņu (fighting) un redzēdama kaijas (seagull).
 • Bernards bija „vārnas ligzdā” (crow’s nest), domādams par launagu (lunch) un redzēdams jūras zāles (seaweed).
 • Ami bija tornī (rigging), domādama par viņas māsu (sister) un redzēdama haizivis (shark).

Norādiet (Assign) katram savu vietu un jūs redzēsiet īsfilmu, kurā kontrolēsiet Korasi. Nogaliniet parazītu un dodieties augšup uz klāja. Nogaliniet vēl pāris parazītus, līdz visi bruņinieki, izņemot Karasi, mirs. Bruņinieku Mathiassu nogalinās noslēpumains burvis.

Paziņojiet savu atklājumu Sir Tiffy, un viņš jūs nosūtīs to paziņot Tyr’am.

Apsveicu, kvests pabeigts, bet ne kvestu sērija. smile_mini.gif

Laboja , labots 6x