Dziļi Isafdaras Elfu mežos dzīvo klejojošs elfu pāris: Islwyn, īgns un vecs elfs, kuram nepatīk cilvēki, un viņa dzīvesbiedre Eluned, kura ir skaista, draudzīga un labsirdīga elfu sieviešu kārtas pārstāve. Šajā kvestā jums ir jāizmaina Islwyna aizspriedumi pret cilvēkiem un jāremdē pagātnes nastas.

Sarežģītības pakāpe: Viduvējs.
Ilguma pakāpe: Īss.
Nepieciešamie līmeņi: Nav.
Nepieciešamie kvesti: Regicide, Waterfall Quest.
Nepieciešamās lietas: Glarial’s Amulet, Glarial’s Pebble, Virves (Ropes), Lāpsta (Spade).
Nepieciešamās darbības: Jābūt spējīgam uzvarēt Moss Giant (84. līmenis) bez ieročiem un apbruņojuma.
Ieteicamie līmeņi: 56. Agility (53. Agility ar Agility Potions vai 51. Agility ar Summer Pies).
Ieteicamās mantas: Agility Potion (ja nepieciešams), Ardougne Teleport rūnas, Ēdiens.
Kvesta punktu apbalvojums: 1 Quest Point.
Kvesta atalgojums: 10’000 Strength XP, 2/10 Crystal Bow vai Crystal Shield.
Sākumpunkts: Isafdar mežos, pārmeklējot ugunskura paliekas.


Pirmā daļa: Ugunskura paliekas.


Lai nokļūtu līdz ugunskura paliekām, sekojiet kartei. Iesaku aizpeldēt ar kuģi līdz Port Tyras, tad ejiet pa norādīto ceļu (zilā līnija). Kad būsiet tur nokļuvuši, pārmeklējiet ugunskuru.

Tagad dodieties pie elfiem. Ceļš ir parādīts kartē: vai nu ejiet atpakaļ pa to pašu ceļu un vēlāk sekojiet sarkanajai līnijai, vai arī atkal brauciet ar kuģi uz Port tyras un arī sekojiet sarkanajai līnijai. (Elfi var būt divās vietās, tāpēc mazliet uzgaidiet, līdz viņi atteleportēsies, ja viņu tur nav).

Parunājiet ar Islwyn. Vēlāk izvēlaties pateikt viņam patiesību („Tell the truth.”). Tagad runājiet ar Eluned, kura jums pateiks, ka viņai vajadzēs Consecration Seed. Jums vajadzēs doties uz Glarial kapenēm.

Ja jums ir Glarial Pebble, dodieties uz kapenēm, kas atrodas Ziemeļ-rietumos no Fishing Ģildes. Atceraties, ka jūs nedrīkstat uz turieni ņemt ieročus, bruņas un rūnas.

Piezīme: Ja jums nav Glarial’s Pebble, tad dodieties uz Tree Gnome Stronghold un runājiet ar Golrie. Viņš jums to iedos. Ja viņš vēl joprojām būs ieslēgts kamerā, ejiet uz Austrumu istabu, kur pārmeklējiet kastes, līdz atradīsiet atslēgu. Tad ejiet uz Rietumiem un atveriet kameru ar rūķi, vēlāk parunājiet ar viņu.

Kad esat kapenēs, jums būs jācīnās ar Moss Giant. Tas lieto gan Meelee, gan Magic uzbrukumu veidus. (Prayer kapenēs nestrādā.) Milzis atrodas turpat blakus kāpnēm. Kad tas nomirst, paceliet Consecration Seed un dodieties atpakaļ pie Eluned.

Otrā daļa: Kristāla Koks.

Eluned palūgs jums iestādīt sēklu netālu no Glarial kapa, kas atrodas Waterfall Dungeon. Pārliecinieties, ka jums ir Glarial amulets un lāpsta. Tad dodieties uz Ziemeļ-rietumiem no Glarial kapenēm.

Sekojiet kartei (ceļš sākas no Glarial kapenēm). Kad nonāksiet pie plosta (raft), izmantojiet to. Jūs peldēsiet pa straumi, līdz sasitīsities. Izmantojiet savu virvi uz akmens („Swim to”). Tad izmantojiet virvi uz mirušā koka (dead tree) un izejiet cauri pazemes durvīm. (Obligāti jābūt uzvilktam Glarial amuletam.)

Ejiet iekšā Austrumu istabā un pārmeklējiet kastes, lai atrastu atslēgu. Tagad ejiet uz Rietumu istabu. Izmantojiet atslēgu uz pirmajām durvīm, tad paceliet vē lvienu atslēgu un izmantojiet to uz nākamajām durvīm, lai tiktu pie Glarial kapa. Uzspiediet uz sēklas, lai to iestādītu. Koks iestādīsies un uzreiz pazudīs.

Dodieties atpakaļ pie elfiem un pastāstiet, kas notika. Tad jums būs izvēle starp Crystal loku un Crystal vairogu.

Piezīmes: Lai uzvilktu Crystal loku, ir nepieciešams 70. Ranged līmenis un 50. Agility līmenis, bet lai uzvilktu vairogu – 70. Defence līmenis un 50. Agility līmenis.

Jūs arī nevarēsiet mainīt jūsu atalgojumu, ja nu vienīgi nopirkt otru kristāla priekšmetu par 900K vai mazāk.

Paldies Kiizyy par atļaušanu izmantot viņa Account'u! smile_mini.gif

Laboja Ridiculus, labots 2x