RS Legit Games

RS Legit Games ir projekts, kuru īstenoja 7. jūnijā 2011. gadā. Idejas autori un īstenotāji bija Ugunsputns, Viesty un Postotājs. Šī būs vieta, kur eXs.lv lietotāji varēs kļūt bagātāki un drosmīgāki, pielietojot tikai nelielas azarta izjūtas. Mēs vēlamies pierādīt, ka @ RuneScape var pelnīt ne tikai, cīnoties PvM, PvP, piedaloties Party Room izspēlē un pelnot citos spēlētāju iemīļotākajos naudas pelnīšanas veidos, bet arī spēlējot azartspēles, kā piemēram, flower vai dice game.

Flower game ir spēle, kura saistīta ar puķēm. Tās rodas, aprokot mithril seeds. Puķes var būt visdažādākajās krāsās. Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši: ja spēlētājs uzmin krāsu, kurā izaug puķe, viņa likme tiek atdota trīskāršotā apmērā, bet zaudējuma gadījumā spēlētājs nesaņem neko. Spēle ir samērā interesanta, un ir iespēja paaugstināt likmes, piem., 10M apmainīt uz kādu priekšmetu, piemēram party hat. Tāpat arī 500K uz claws utt. Bet tas jāsarunā ar spēles vadītāju.

Puķu iespējamās krāsas:

Bilde Nosaukums
Flowers (pastel)
Flowers (mixed)
Red flowers
Blue flowers
Yellow flowers
Purple flowers
Orange flowers
White flowers
Black flowers

Dice game ir metamo kauliņu spēle. Šai spēlei ir nepieciešams friends chat vai clan chat, mūsu gadījumā fc "LatvianGames". Viss notiek ātri un vienkārši: dalībnieks spēles vadītājam iedod noteiktu summu, piem., 20M, un ieiet mūsu friends chat. Vadītājs met kauliņu (-us); gadījumā, ja uzkrīt 1-60, spēlētājs ir zaudējis, bet, ja uzkrīt 61-100, spēlētājs ir vinnējis dubultā, t.i., 40M. Šajā spēlē ir mazāks laimests, bet lielāka iespēja uzvarēt.

Ir vēl citas metamo kauliņu spēles, bet par tām uzrakstīsim vēlāk.

Uzticamo spēlētāju saraksts:

Uzticamie Neuzticamie
Postotajs ii Zalais 
Ugunsputns K0 SOMBODY 
Viesty  
 Mjau  
Gachicho  
25x52  

 

Uzticamie ir cilvēki, kuri vadīs spēles.
Neuzticamie ir cilvēki, kuriem neuzticas ne grupa, ne eXs.lv mājaslapa.


Lai nonāktu Trusted sarakstā ir jāsamaksā 5M RSGP, kā arī jāiesniedz 30 Vouches. smile_mini.gif

 

© Ugunsputns, Postotajs

Jaunākais sarunās

Biedri

Statistika

Biedri: 26
Posti: 254
Admins: postotajs