Niggah miniblogs

  • Niggah
    0

    Soz ka tā prasu, bet jūs arī nevarat RuneScape ielogoties pasaulē ?

    • Niggah
      0

      Sk, vnk es ar main arī nevaru, bet ar f2p skiller varu. Domāju acc uzrāvis kāds.

Niggah

Niggah

cake-16 cake-15 cake-14 cake-13 (68)

Blogs (1)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Nekad nav eksistējusi tāda lieta kā melna partyhat. Baumas par tās esamību, iespējams, radušās no tā, ka red partyhat uz mazāko gaišumu izskatās ļoti tumša, pat melna. Taču daži tomēr uzskata, ka tās ir pastāvējušas, bet tad Jagex pasludināja, ka melnā krāsa neatbilst Ziemassvētku noskaņai un visas black partyhats ir tikušas nomainītas uz citām krāsām, kas šobrīd ir spēlē.