Åsus miniblogs

  • Åsus
    -2

    If on top - Online! https://www.twitch.tv/zalaisosrs

     

    No hate pls

    • Slepk
      0

      Subsribed

    • Jānis
      0

      Vakar skatijos kaa kko siti bet tad izgaji offline sad_mini.gif

      • Åsus
        0

        Atvainojos

    • RinaIds
      +1

      Vakar biju atvēris tavu streamu, skatoties kā vienmuļi sit čūsku aizmigu.. Iegadajies mic un facecam.

      • Åsus
        -1

        Ja būtu ticis līdz streama nosaukuma izlasīšanai, tad tur bija rakstīts no mic/no cam stream smile_mini.gif

        • DIPS
          +2

          Ja būtu izlasījis, uzreiz streams liktos interesantāks?

          • Åsus
            0

            Nē, viņš nebūtu uzrakstījis savu lieko komentāru smile_mini.gif

        • crackhead
          +2

          Tas, ka viņš izlasa stream nosaukumu, nemaina to, ka viņš tev var ieteikt, lai nopērc mic un cam, bet dat shit too advanced

          • Åsus
            0

            Ja man ir uzrakstits, ka ir izslegts mic/cam, tad kpc man ir jaiegādājas kamera un mic? biggrin_mini2.gif

          • DIPS
            +1

            Jo skatoties tavu streamu aizmigt var

    • Åsus
      -1

      Šovakar arī https://www.twitch.tv/zalaisosrs

    • Muitnieks
      +3

      Da pohuj

    • Åsus
      0

      Gorillas

    • Åsus
      0

      99 mage šodien

    • Puma
      0

      Ai huinja

    • Åsus
      -1

      Thieving

    • Åsus
      -1

      50/200 ranarr seeds , thieving

    • Åsus
      0

      More Barrows smile_mini.gif

    • Åsus
      0

      Barrows

    • Åsus
      0

      F cape + tank legs pls

    • Arnis
      0

      Nav vēl strīma

      • Åsus
        -1

        ?

        • Arnis
          0

          Kad rakstīju, tad kaut kas sāka runāt.

          • Åsus
            -1

            Pats ar sevi tak bieži nerunā, ne?

    • Puma
      0

      Lol

    • Åsus
      0

      No tank legs stream

    • Åsus
      0

      No tank legs stream

Åsus

Åsus

cake-8 cake-7 daily-first cake-6 (30)

Miniblogi

AptaujaJaunākās grupas

RuneScape fakts

Nekad nav eksistējusi tāda lieta kā melna partyhat. Baumas par tās esamību, iespējams, radušās no tā, ka red partyhat uz mazāko gaišumu izskatās ļoti tumša, pat melna. Taču daži tomēr uzskata, ka tās ir pastāvējušas, bet tad Jagex pasludināja, ka melnā krāsa neatbilst Ziemassvētku noskaņai un visas black partyhats ir tikušas nomainītas uz citām krāsām, kas šobrīd ir spēlē.