Doktors miniblogs

  • Doktors
    0

    Laikam diena pienākusi(vai nakts), kad beigšu savas runescape gaitas. smile_mini.gif

    • Ruffy
      0

      Ko ar acc? biggrin_mini2.gif

    • Doktors
      0

      Nav ne jausmas. 2 chaotiki un 200k till 99def un 99 dung, bet apnicis jau spēlēt, jo pat tad, kad sakrāju naudu nezinu ko darīt un viss ātri apnīk. Negribu šādi spēlēt.

      • Ruffy
        0

        Nu ja izdomā atdot kādam bank, varu palīdzēt biggrin_mini2.gif

    • Niggah
      0

      Nu ko. Dosit tev nedēļu laika izvēdināt galvu un saprast to, ka tomēr gribi spēlēt. Nebūsi jau 1. kas saka ka quit, bet pēc dažām dienām atsāk crazy.gif

      • misters19
        -3

        Vari man kko iedot? draugam jasamaksa par membership.. buutu idiaali, ja nedaudz iedotu smile_mini.gif

      • Ričards
        0

        Ja nav kur likt acc, vari droshi atdot man (speleshu pats, nopietni)

      • saraliman
        0

        Ka var nepatikt beta?:

        • vw scirro
          0

          Nu tas mirklis jau tuvojas arī man. Tik vēl daž labs man parādā biggrin_mini2.gif

        • misters19
          0

          Seit ir uknown money. biggrin_mini2.gif

      Doktors

      Doktors

      cake-15 cake-14 cake-13 cake-12 (39)

      Miniblogi

      AptaujaJaunākās grupas

      RuneScape fakts

      Viens no retākajiem RuneScape priekšmetiem ir “War Ship“, ko varēja iegūt kādas ēkas Gnome Stronghold augšējā stāvā, Runescape Classic. Jagex vienu dienu šo kuģi izņēma no spēles, bet spēlētājiem, kuri to bija paņēmuši, tas palika. Tas ir netirgojams.