Haunted Mine

Grūtums: vidējs

Ilgums: garš

Prasmes: 15 Agility, 35 Crafting, ieteicams 40 Prayer, lai varētu izmantot Protect from Missiles, jābūt spējīgam pieveikt stipru 95 līmeņa pretinieku

Nepieciešamie kvesti: Priest in Peril, jābūt vismaz iesāktam Nature Spirit, ieteicams Ghosts Ahoy, lai varētu izmantot Ectophial

Nepieciešamie priekšmeti:pāris Prayer potions, labs ēdiens, Chisel (vari iegūt kvesta laikā) un Ball of wool, lai tur pat beigās varētu uztaisīt Salve Amulet

Atlīdzība: 2 Quest points, 22k Strength exp, iespēja taisīt Salve Amulet

Sākšanas vieta: raktuves Morytania`ā, jārunā ar Zealot

Karte...

1) Lai sāktu kvestu tev vaidzēs parunāt ar Zealot. Tu viņu vari atrast netālu Abandone Mine. Viņš tev prasīs, kuram dievam tu seko, atbildi - Saradominam, pēc tam pajautā, ko viņš te vispār dara.
Zealot

2) Apzodz (Pickpocket) viņu, lai dabūtu Zealot's key.

3) Kad būsi to izdarījis, dodies uz dienvidrietumiem, kamēr nonāc pie vagoniņa (Mine cart). Pārkāp tam pāri un dodies iekšā raktuvēs.
Rateļi

4) Kad esi alā, ej uz rietumiem un nepievērs uzmanību kāpnēm, kas tev ir priekšā, bet ej ārā pa otru izeju, tad atkal mazliet uz dienvidiem un atpakaļ raktuvēs. Nokāp lejā pa kāpnēm austrumos
1. stāvs

1. stāvs

5) Kad esi lejā, seko zaļajai līnijai uz kartes (arī turpmāk seko zaļaji līnijai, zilajai būs jāseko vēlāk).

2. stāvs
2. stāvs
3. stāvs
3. stāvs

6) Kad nonāksi 3. stāvā, redzēsi vagoniņu, kas kustas uz priekšu un atpakaļ. Tev ir jauzmanās no tā, jo tas var uzsist 5 (ar katru reizi) un aizstums tevi tik tālu, cik tam jājiet, labāk paslēpies sienas spraugās, kamēr tas paiet tev garām, un tikai tad turpini ceļu.
Nepaveicās...

4. stāvs
4. stāvs

7) Nokāp lejā pa kartē atzīmētajām kāpnēm, un nonāksi 4. stāvā. Uzreiz pa kreisi no tevis būs ūdens lāma, kuras krastos augs  luminiscējošas sēnes (Glowing fungus). Noplūc vienu tādu un dodies uz ziemeļiem, kur atrodas Mine cart.
Mmm... Sēnītes...
8) Ieliec sēnes vagoniņā.
Use Fungus on Cart
9) Tagad sagaidām sarežģītāka daļa... Tev vajadzēs vagoniņu aizgādāt pāri ūdenim un konkrētu vietu, lai vari pēc tam izņemt sēnes no tā. Lai to izdarītu, vajadzēs pareizā secībā paraut kloķus, kas regulē sliežu ceļa darbību.
Dodies pie svirām, kas atrodas vairāk telpas vidienē. Parauj šādus kloķus: A, B, D, E.
Tad ej uz svirām, kas atrodamas visvairāk uz ziemeļiem. Parauk šādus kloķus: I, J.
Points settings

10) Aizej pie Points settings un apskati sliežu ierīkojumu.  Tam, ko tev parādīs, jāizskatās šādi: 
Points settings

Ja tā nav, pats esi kaut kur pieļāvis kļūdu. Ja reiz tā, grozi sviras, kamēr izskatās kā bildē. Ja viss ir kārtībā, piespied "START" un vagons nogādās tavs sēnes vajadzīgā vietā.
11) Kad tas nu būtu paveikts, jādodās uz pašu pirmo stāvu. Nokāp lejā pa kāpnītēm, kuras pirms tam ignorēji, un šoreiz seko kartes zilajai līnijai. Nokāp līdz pat ceturtajam stāvam un izņem sēnes no rateļiem. 
12) Atgriezies trešajā stāvā un nokāp lejā pa kāpnēm, kas atzīmētas ar oranžu apli:
Ej tur...

13) Tu atkal būsi ceturtajā stāvā. Dodies dienvidu virzienā, kamēr nonāc pie lifta un Water Valve tam blakus. Ja tev nav, paņem Chisel, kas atrodas turpat blakus uz kastes.
Lifts un Water Valve

Tev būs jāpagriež šīs rats, lai izlaistu ārā ūdeni, kas liks liftam nobraukt zemē. Nostājies pie Water Valve un pārliecinies, ka tava Run enrgy ir 100%. Use savu Zealot's key (to, kuru nočiepi) uz Water Valve un ko jaudas skrien pie lifta, kamēr spoks, kurš parādīsies, nav aizgriezis ūdeni, un brauc lejā.
14) Dodies uz dienvidiem, un tad austrumu virziena, kamēr nonāc pie lejupejošām trepēm. Kāp lejā.
Kur tās varētu vest...?

Sagatavojies cīņai... Tev nāksies mēroties spēkiem ar lvl 95 spoku, kurš cīņas laikā teleportēsies apkārt pa istabu un liks dažādiem priekšmetiem tev uzbrukt. Ieteicams lietot Protect from Missiles.
Lai sāktu cīņu, mēģini paņemt Innocent-looking key, parādīsies Treus Dayth un sāks tev uzbrukt.
Atslēdziņa...

Treus Dayth
Nogalini viņu un paņem to nelaimīgo atslēgu. Uzkāp par vienu stāvu augstāk un ej taisni uz rietumiem, līdz nonāc pie vēl vienām trepēm. Noej lejā, Crystal-mine key atslēgs durvis, kas ved uz Salve kristālu atradnēm.
Crystal outcrop
Dienvidaustrumu daļā ir sastopami šie kristāli, izmanto Chisel, lai atskaldītu kristāla lausku un pabeigtu kvestu.


Haunted Mine complete!
Use Bal of wool uz Salve kristāla lauskas, lai iegūtu Salve Amulet. Šis amulets tev dos 15% Strenght un Accuracy bonusu, kad tu cīnīsies ar nedzīviem briesmoņiem kā Skeletons, Zombies, Shades. Ghosts, Aberrant Spectres utt.

Salve Amulet bonusi:
Salve ammy
Pēc kvesta iziešanas tu varētu būt ieinteresēts iziet arī The Lair of Tarn Razorlor mini-kvestu, lai padarītu savu Salve Amulet vēl spēcīgāku!

Laboja Susuris, labots 2x