Saturs

Pirmā istaba un uguns

Otrā istaba un Dark core

Trešā istaba un kapi

 

Garums: Vidējs/ilgs, atkarīgs no tavām spējām izpildīt dotos uzdevumus, paliekot dzīvam

Sarežģītība: Vidēja/grūta, arī atkarīgs no tavām iemaņām

Prasības: Spirit of Summer, 23 Summoning, 23 Woodcutting, 35 Hunter, 45 Mining, 47 Firemaking, 55 Prayer, augsts Hitpoints un Woodcutting līmenis lieti noderēs, As a First Resort... tāpat

Atalgojums: 1 Quest point, 15'000 Firemaking exp, 5000 Hunter exp, 5000 Mining exp, 10'000 Prayer exp, 1500 Summoning exp, 5000 Woodcutting exp, Spirit shield un iespēja tos lietot, Jennica's Ring uzlabojums, kas ļauj iegūt vēl neknapu papildus exp, pieeja Corporeal Beast

Nepieciešamie priekšmeti: Vairāki Amulets of Ghostspeak (Runā ar Father Urhney Lumbridge purvā, lai to dabūtu, tad nomet, palūdz vēl vienu utt., kamēr tev ir krietna kaudze ar Amulets of Ghostspeak), Jennica's Ring (ja tev tā nav, pārmeklē Rubble blakus portālam kvesta sākšanas vietā), ~5 Summoning Familiar pouches, kuros ir izmantots Blue charm (Albino rat pouch, piemēram), jebkāds Pickaxe, Hatchet (ieteicams Rune vai Dragon), Tinderbox, Spade, ~3 Games necklaces, daudz ēdiena (Saradomin brews vai Sharks ir ieteicamais variants)

 

Kvests:

1. Dodies ārā no Varrokas līdz nonāksiet pie Wildreness sienas. Kad tuvosies, zeme sāks drebēt.

Summer Bonde

2. Runā ar Summer Bonde, kas stāvēs pie ieejas fermā, blakus spocīgajam portālam. Viņa vēlēsies, lai tu steidzami dodies viņai līdzi, piekrīti.

Robeža starp Spirit Realm un RuneScape

Tu nonāksi vecajā Wildreness fermā, pienāc klāt portālam, un tu tiksi nogādāts savādā vietā, kur satiksies ar jau pazīstamajiem gariem no fermas. Izrādīsies, ka Spirit Beast kopš tavas iepriekšējās viesošanās ir kļuvis spēcīgāks un cenšas izlausties no Spirit Realm un īsto RuneScape pasauli. Tiks nolemts, ka tu palīdzēsi novājināt Spirit Beast.

3. Tev būs jāievilina milzīgais nezvērs alā ziemeļos no fermas. Lai to izdarītu, būs jāizmanto kāda dvēsele kā ēsma, jo Beast no tām barojas un sekos tev. Tikai nelaime tā, ka tu šo trieku jau izmantoji pirms tam (Spirit of Summer laikā), tādēļ tagad dvēselei, ko tu izmanto, jābūt pilnīgi citādākai, tas nozīmē - jāizmanto Familiar, kurš veidots no iepriekš neizmantota Charm. Šajā gadījumā tas ir Blue charm, zemākais Familiar, kura izveidē tas tiek izmantots, ir Albino rat, bet derēs arī jebkurš cits Familiar, kas radīts no Blue charm.

4. Izmantojot Jennica's ring, atgriezies īstajā pasaulē un dodies ziemeļu virzienā. kamēr ieraugi Dungeon zīmi. Blakus tai būs redzama milzīga alas mute. Izvēlies 'Collapse' funkciju, un tu ar savu Pickaxe nobloķēsi ieeju, atverot to Spirit Realm.

 

Spirit Beast

5. Atgriezies fermā un dodies iekšā Spirit Realm. Noej tuvumā tās pašas alas ieejai, kas atrodas Spirit Realm. Summon'o savu Familiar, un gaidi, kamēr Spirit Beast parādīsies tuvumā. Ja viņš pats neatnāk, dodies tu pie viņa, lai viņš, pamanījis tavu Familiar, sekotu. Ja Beast aprij tavu Summoning briesmoni, izsauc jaunu. Kad Beast ir pievilināts gana tuvu alas ieejai, dodies pats tajā iekšā, veiksmes gaījumā Beast dosies tev līdzi.

6. Ja viss būs pienācīgi izdarīts, redzēsi filmiņu, kurā Spirit Beast ieiet alā. Meranek Thanatos izskaidros, ka malka, ko tu šai alā vari iegūt no milzīgajām saknēm pie sienām, ir nolādēta, tādēļ deg ar neparastu liesmu, kas varētu pievilināt Spirit Beast un to apdullināt. Tādā gadījumā Merankek uzbruks, cenšoties trāpīt vārīgajā vietā Beast krūtīs, kur tas glabā savu aprīto dvēseļu enerģiju.

Pasaki Meranek, ka pašreiz vēl neesi gatavs spēkoties ar Spirit Beast, tad tiksi izvests droši ārā no alas.

 

*Piezīme* - Turpmāk aprakstītās speciālās darbības Spirit Beast uzveikšanai nepieciešams izpildīt katru trīs reizes. Tu tās vari arī veikt pa vienai, nevis visas kopā. Piemēram, ja nepieciešams aizdegt trīs ugunskurus, bet tu aizdedzini tikai vienu un nomirsti, kad atgriezīsies nākamreiz, tev vajadzēs aizdegt vairs tikai divus ugunskurus.


 

Pirmā istaba un uguns

Nepieciešamie priekšmeti: Amulet of Ghostspeak, Jennica's ring, Hatchet (jebkāda veida) un Tinderbox

  • Nobankojies, paņem tikai augstāk minētos priekšmetus un ēdienu, kas ātri dziedē lielu daudzumu Hitpoints un vairākus Super energy potions, ja neizmanto Oo'glog Salt water spring (to vari darīt pēc As a First Resort... kvesta izpildes, ja tev šis kvests ir pabeigts, ļoti ieteicams izmantot Salt water spring, kas nemitīgi atjaunos tavu Run energy), tad atgriezies Spirit Realm alā.
  • Uzklausi spoka brīdinājumus par to, ka pret Spirit Beast neder nekāda veida ieroči vai bruņas, jo tā ir taisnība. Nekādas bruņas vai Prayer nepasargās tevi no Beast postošajiem uzbrukumiem, kuru tas šauj no attāluma. Tie tiek raidīti uz vietu, kurā tu noteiktajā brīdī atrodies un tev nesekos, ja pāriesi kur citur. Taču, ja pirmais šāviens netrāpa mērķī, tas sadālās vismaz trijos sīkākos, kas aizšķīst katrs uz savu pusi, trāpot tev, ja atrodies tiem tuvumā. Katrs no šāviņiem pats par sevi spēj izdarīt 20-30 Hitpoints lielu sitienu un ir iespējams, ka tie visi reizē tev trāpa.

 

7. Tagad tev vajadzēs sacirst Cursed willow logs no saknēm, lai uzceltu ugunskurus, kas novērsīs Beast uzmanību. Nepieciešams uzbūvēt trīs sārtus, katram vajadzīgi pieci Logs. Es iesaku šo daļu pildīt tā: nostājies pie kādas saknes un sāc cirst. Īsi pirms Beast palaidīs uz tevi savus nāvīgos spermas paskata šāviņus, zeme visapkārt iedrebēsies. Kad redzi, ka sāk drebēt, pārskrien uz blakus esošo sakni un tā ej pa apli, kamēr esi sacirtis 15 Logs.

Fire pit

Man ir izdevis atrast safe spot - alas dienvidos, ja vari panākt, ka Spirit Beast attiecībā pret tevi novietojas, kā attēlots bildē (uzspied uz tās), tad netraucēti varēsi sacirst visus sev nepieciešamos Logs.

Safe spot (uzklikšķini)

8. Ugunskuru vietas atrodas alas vidū, kopskaitā piecas. Pieskrien pie tuvākās un sāc likt tajā malku (process notiek nepatīkamā veidā: Use logs -> Fire pit, pagales tiek liktas pa vienai), kad zeme nodreb, pieskrien pie nākamā tuvākā Fire pit un sāc krāmēt malku tajā un, kad atkal nodreb, liec trešajā. Atkārto darbību tik ilgi, kamēr visos Fire pits ir ielikti piecas pagales.

Tas notiek šādi...

Tad aizdedzini katru sārtu ar Tinderbox, Meranek uzbruks, un pēc trešās uzbrukuma reizes novājinātais Spirit Beast pārcelsies uz otro alu.

 


 

Otrā istaba un Dark core

Nepieciešamie priekšmeti: Amulet of Ghostspeak, Jennica's ring un Spade


Nobankojies, paņemot augstākminētos priekšmetus, labu ēdienu un sevis izvēlēto paņēmienu, kā turpināt ilgu skrējienu, tad dodies uz Spirit Realm alas otro istabu, kur tagad atrodas Spirit Beast.

Jallek Lenkin

9. Jallek Lenkin tev atklās, ka Spirt Beast krūtīs mīt aprītās dvēseles, no kurām viņš sūc savu spēku. Jallek ir iemācījies izmantot tumšās enerģijas, ar kuriem ir pārpildītas šīs alas, viņš spēj izsaukt novājinošu burvestību uz Beast, bet tikai tad, kad viņš spēj piekļūt briesmoņa galvai un tikai tad, kad aprītās dvēseles, kas ir samaitātas ar paša Spirit Beast spēku, nav klāt pie Beast. Tavs uzdevums būs novērst Spirit Beast uzmanību un panākt, ka Dark core (tā sauc šo dvēseļu sakopojumu) izdalās no Beast ķermeņa un mēģina tikt pie tevis. Alā ir lauciņi ar mīkstu zemi (Patch of soft soil), ja ar savu lāpstu raksti tiem tuvumā, izveidosies nelielas bedrītes, kurās Dark core, tevis pievilināta, tiks iesprostota.

He, re, kā laiž!

10. Šo uzdevumu viesvienkāršāk paveikt tā: irdenās augsnes laukumiņi ir izveidoti aplī, netālu no alas sienām. Tev jāskrien apkārt šim aplim, izvairoties no Beast šāviniem un gaidot, kamēr tas izlaidīs ārā Dark core. Kad tas notiks, tev parocīgā veidā parādīsies ziņa:

Dark fucking core

Tad tev Patch of soft soil tuvumā jālieto savas lāpstas 'Dig' opcija, un izveidosies neliela bedrīte. Nostājies tā, lai starp Dark core un tevi atrodas šī bedre, tad Core lidojot metīsies tev virsū (ja tā tev pieskarsies, saņemsi damage, bet tas nav nekas, salīdzinot ar Spirit Beast uzbrukumiem) un iekritīs bedrē.

Jallek Lenkin & Spirit Beast

Jallek tad lietos savu burvestību un pēc trīs Dark core iesprostošanas reizēm Beast aizbēgs uz trešo alas istabu.


Trešā istaba un kapi

Nepieciešamie priekšmeti: Amulet of Ghostspeak, Jennica's ring


Ja nepieciešams, nobankojies, atjaunojot ēdiena, un ko nu vēl tev vajag, krājumus, tad atgriezies Spirit Realm un ieej trešajā, pēdējā (!) istabā.

Meranek again...

11. Satiksi visus trīs spokus/vīriešus, kas tev pastāstīs, ka šajā vietā atrodas viņu kapavietas. Viņu dvēseles vēlreiz atgriezīsies kapos, tu tās redzēsi un spēsi atšķirt pēc formas un krāsas (zila, dzeltena un sarkana). Spirit Beast ik pa laikam centīsies izdarīt uzbrukumu, parādot, no kuras dvēseles viņš sūc spēkus. Ja tu ātri noreaģēsi un nosvētīsi (Bless) attiecīgās dvēseles kapu, šis gars varēs pavērst Beast uzbrukumu pret viņu pašu. Katra dvēsele spēj uzbrukt tikai vienu reizi, kad visas trīs būs to izdarījušas, Spirit Beast būs pieveikts. Kapu augsne ir ļauna, tādēļ dvēseles tur nespēs uzturēties ilgi un mainīs savu atrašanās vietu ik pēc katra nezvēra uzbrukuma.

12. Atkārto veco stratēģiju - skrien pa apli apkārt visiem pieciem kapiem un vēro, kurā ieskrien kura dvēsele. Spirit Beast pa to laiku "uzlādēs" savu uzbrukumu, kādā krāsā tas notiek, tās dvēseles kaps tev jānosvētī. Gadījumam, ja tev aptrūkstas Prayer points, alā ir altāris, pie kura vari tos atjaunot.

Decayed altar

Katru krāsu nosvētī tikai vienu reizi, vairāk nav nepieciešams. Kad katrs gars būs izdarījis uzbrukumu, redzēsi Spirit Beast sakāvi.

Are you dead yet?

Blakus tev uzradīsies Summer Bonde un pavēstīs, ka viņa jau jūtas daudz spēcīgāka. Pēc sarunas ar viņu dodies pie trim vecākajiem gariem un piekrīti/nepiekrīti kopā ar viņiem pamest pazemi.

Three elders

Viņi tevi sagaidīs pie alas ieejas, aizdrupinās to, un pateiksies par tavu varonību.

Erik Bonde

Tagad viņi beidzot spēs nomirt un atbrīvot sevi no ilgajām sāpēm un ciešanām. Summer apveltīs tavu Jennica's ring ar papildus spēku, kas sniegs tev pieeju vēl vairāk Spirit portals, bet Meranek atdos tev savu vairogu.

Ēēē, vareni, apsveicu!

Par jaunajiem sev pieejamajiem Spirit portals lasi šeit.

Pēc kvesta parastajā pasaulē ieejot alā, kurā jūs uzveicāt Spirit Beast, trešajā istabā ieraudzīsi RuneScape spēcīgāko briesmoni Corporeal Beast. Izskatās, ka Spirit Beast tomēr atradis veidu, ka nokļūt RuneScape pasaulē...

Informāciju, kā cīnīties ar Corporeal Beast, meklē šeit.

Laboja Ridiculus, labots 3x