Visiem maniem nodirsējiem- es neesmu nolifers kuravisu brivo laiku aizpilda runescape. Marshalz- pats atradu problemu- man vnk pieregojoties bija izslegts chat. thats all.
Nekad nav eksistējusi tāda lieta kā melna partyhat. Baumas par tās esamību, iespējams, radušās no tā, ka red partyhat uz mazāko gaišumu izskatās ļoti tumša, pat melna. Taču daži tomēr uzskata, ka tās ir pastāvējušas, bet tad Jagex pasludināja, ka melnā krāsa neatbilst Ziemassvētku noskaņai un visas black partyhats ir tikušas nomainītas uz citām krāsām, kas šobrīd ir spēlē.
-1 #125.01.2009. 10:06
roxyy, es meginu, pecinja-thanks, izveidosu citu.
0 #225.01.2009. 10:12
tur jāliek 13+ ... nevis 18 :stfu:
bet arī izej no quick chat worlda.
-1 #325.01.2009. 10:14
roxyy-ej dirst, šis ir mans otrais chars. pirmā status var apskatīt parakstā.
-1 #425.01.2009. 10:28
Damn, tik un tā nevaru.
0 #525.01.2009. 10:30
cirvis... izej tutor tad tu esi lumby. peec tam iej 19 worldaa. un uzraksti fuck u assholess un spied:ENTER
-1 #625.01.2009. 10:36
fUZZY JADE- ļoti smieklīgi. Un es atradu, kā atvērt čatu.
-1 #725.01.2009. 12:06
polar, tu domaji roliks90?
Es ar vinu saku spelet tikai sodien.
-1 #825.01.2009. 13:28
mosh tape, ka es speleju RuneScape tikai vienu gadu?
0 #925.01.2009. 14:09
omg...
-1 #1025.01.2009. 15:08
man bralis bija izravis, ka ieksa ir virus, tapec ilgi nespeleju... es viena diena dabuju no 12 lidz 35 fishing, un 20 - 32 coking.
-1 #1125.01.2009. 15:18
te laikam tikai mērgļi kam neko nevar pajautāt.
Un lielāko daļu tā gada, es neesmu spēlejis, tā ka shut ur mouth.
-1 #1225.01.2009. 15:32
Visiem maniem nodirsējiem- es neesmu nolifers kuravisu brivo laiku aizpilda runescape. Marshalz- pats atradu problemu- man vnk pieregojoties bija izslegts chat. thats all.
0 #1325.01.2009. 16:01
Probleāma atrisināta.
Visiem, kas piekasījās par statiem pēc warnu sistēmas atkal ieviešanas pa vārnai.