2011. gada 25. oktobrī Jagex palaida spēles uzlabojumu ar segvārdu "ClusterFlutterer", kas padarīja RS botus darboties nespējīgus. Šī diena pazīstama kā "Bot Nuking Day" un Runefest laikā tika atklāts, ka turpmāko piecu dienu laikā nobanoti boti, kas ir apmēram 40% no visiem RuneScape spēlētājiem.
-1 #125.04.2009. 12:19
Iespaidīgi.
0 #225.04.2009. 12:26
iespaidīgi, tā vajag mācēt
0 #325.04.2009. 12:26
OMg
0 #425.04.2009. 12:34
lol nice
kaut butu vecais rs
0 #525.04.2009. 12:54
Neko daudz jau viņš tur nenopelnīja, bet noobus šitā viegli apčakarēt bija.
0 #625.04.2009. 15:39
njaa tā tiešām vajag mācēt !!!!!!!!!!!!!!!!
0 #725.04.2009. 16:21
pro! :O viņš tgd ir mans Scammer elks
0 #825.04.2009. 16:45
perm ban shitaa noraavu
0 #925.04.2009. 17:50
es ar agrak kad nebija GE visi pardeva rune full 200k es atri uzliku 20k un trade
0 #1025.04.2009. 19:36
Dīvaini, tas bija pēc trade limit update (apakšā rādās no wealth transfer), kā viņam tas sanāca? :O
0 #1125.04.2009. 19:39
pirms, bija moments kad to radija, bet limita nebija
0 #1230.04.2009. 00:12
Nekas dižš. Nekas joprojām nepārsit phishingu. Neko nedari, neriskē noraut banu un dienā rauj pat vairākus MILJARDUS. D: