aww... es vēlētos no malas tādu paskatīties ! radija MTV kautkādu Human Giants Moshpit tas bija rēcīgs video - parodija par mošpitiem domāju ja es tur būtu man būtu ari zilumi
RuneScape vienu brīdi pastāvēja spēlētāju tirgošanās ierobežojums, kas gan tika atcelts, vairāk nekā miljons spēlētājiem nobalsojot par tā noņemšanu un Wilderness atjaunošanu.
0 #128.04.2009. 16:11
biju sidnejā uz Alexisonfire koncertu un iekļuvu tādā :S
diezgan sāpīgi...bija pārpista lūpa lol...bet tā diezgan spēcīgi
0 #228.04.2009. 16:13
aww... es vēlētos no malas tādu paskatīties ! radija MTV kautkādu Human Giants Moshpit tas bija rēcīgs video - parodija par mošpitiem
domāju ja es tur būtu man būtu ari zilumi
0 #328.04.2009. 16:33
#6 Starpcitu laikam Nazītim sigs ar Mošpitiem bija