2011. gada 25. oktobrī Jagex palaida spēles uzlabojumu ar segvārdu "ClusterFlutterer", kas padarīja RS botus darboties nespējīgus. Šī diena pazīstama kā "Bot Nuking Day" un Runefest laikā tika atklāts, ka turpmāko piecu dienu laikā nobanoti boti, kas ir apmēram 40% no visiem RuneScape spēlētājiem.
0 #125.03.2009. 20:16
lolz
0 #225.03.2009. 20:18
Pashas, pashas beigas labas
Tas homers
0 #325.03.2009. 20:29
Ej nost normals sets chalitim man butu ar tadu bailes iet....