Shilo Village

Grūtība: vidēja
Garums: garš
Prasības: jābūt pabeigtam Jungle Potion Quest. Level 32 Agility un Level 20 Crafting. Jāspēj pieveikt trīs monstri ap Level 90.
Vajadzīgās lietas: Antipoison, labs food, spēcīgs armor, spade, 3 normal Bones, Rope, Lit candle, Chisel, Hammer, Bronze bar.
Atlīdzība: 3915 Crafting exp. Iespēja tikt iekšā Shilo Village. Lai sāktu runā ar Mosol viņš atrodas uz dienvidaustrumiem pie Shilo Village.
lolInstrukcijas:
1.
Runājiet ar Mosol un viņš jums pastāstīs par Rashiliyia. Viņa ir atnesusi mirušo sērgu pār ciematu. Prasi viņam, ko tu vari darīt lietas labā, viņš teiks, lai tu sameklē Trufitus. Viņš jums iedos Wampum belt.
lol
2.
Trufitus atrodas uz ziemeļiem no ciemata. Pēc tam, kad esi viņu atradis runa ar viņu un izstāsti par Rashiliyia un to, ka viņa ir atgriezusies. Iedod viņam belt un pajautā VISUS jautājumus, citādi tu netiksi uz nākošo daļu. Viņš tev izstāstīs leģendu un visu par Ah-za rhoon templi. Pasaki viņam, ka tu sameklēsi templi.

lol
3.
Templis atrodas uz austrumiem no Trufitusa mājas. Ej uz austrumiem līdz tu redzi upi. Tagad ej uz dienvidiem līdz tu redzi log. Pārej tam pāri un tad ej uz dienvidiem. Tu ieraudzīsi Mound of Earth. Pārmeklē un izmanto Spade uz tā, pēc tam izmanto iedegtu sveci uz cauruma. Visbeidzot izmanto Rope uz cauruma. Tad pārmeklē vēlreiz caurumu un tu tiksi alā. Brīdinājums: Alā ir vairāki 60 lvl undeads!

lollol
4. Ejiet drusku uz dienvidiem un jūs atradīsiet ieeju alā. Pēc tam kad esat to atradis, pārmeklējat to un jūs tiksiet iekšā alā.

5. Ejiet uz ziemeļiem un jūs atradīsiet loose rocks ziemeļrietumu stūrī. Pārmeklējiet tos un jūs atradīsiet Tattered Scroll. Saglabājiet to.

lol
6. Ejiet uz dienvidaustrumiem un jūs atradīsiet mazu kambarīti. Pārmeklējiet old sacks un jūs atradīsiet Crumbled Scroll. Saglabājiet to.
 lol
7.
Ejiet uz ziemeļiem un jūs atradīosiet Ancient gallows. Pārmeklējiet to, lai atrastu Zadimus' Corpse. Saglabājiet to.

lol
8.
Ejiet atpakaļ uz pirmo alu. Tur būs galds craft to par plostu. Jūs peldēsiet pa upi uz leju līdz ūdenskritumam. Pārmeklējiet to, lai tiktu ārā.

lol
9.
Ej atpakaļ pie Trufitus Un izmanto visas lietas uz viņa. Viņš teiks, lai tu aproc corpse Tribal Statue priekšā. Kad esi pabeidzis ar viņu runāt izlasi visus scrolls.

lol
10.
Aproc corpse statujas priekšā. Parādīsies Zadimus un iedos jums bone shard. Izmanto to uz Trufitus. Viņš jums pastāstīs par tomb. 11. Tomb atrodas uz dienvidrietumiem no mājas. Jums būs jākāpj pa akmeņiem un jāšķērso tilts. Kad esat to paveicis ejiet uz ziemeļiem un jūs atradīsiet akmeņus. Jūs tiksiet alā.

lol
12. Ejiet uz dienvidiem un jūs atradīsiet dolmen. Pārmeklējiet to un jūs atradīsiet Sword pommel, Locating crystal un Bervirius notes. Un austrumiem ir akmeņu krauja kāpjat pa to augšā, lai tiktu ārā.

13. Dodieties atpakaļ pie Trufitus parādiet visas lietas, ko jūs dabūjāt. Viņš pateiks, ka jums ir vajadzīga speciāla kaklarota.

14. Dodaties drusku uz ziemeļrietumiem no mājas un jūs atradīsiet anvil. Jums būs nepieciešami Chisel, Hammer un Bronze bar.

15. Izmantojiet Bronze bar uz anvil un pagatavojiet Bronze wire. Izmantojiet Chisel uz Sword pommel. Visbeidzot izmantojiet iegūtās beads uz Bronze wire. Jūs būsiet izveidojis amuletu, kuru sauc "Beads of the Dead". Parādiet to Trufitus.

16. Pirms jūs sākat darīt soli 18, sadabūjat armor, food, atjaunojiet prayer points un iespējams jums vajadzēs kādu potion un protams 3 bones.

17. Ejiet uz austrumiem no mājas. Sameklējiet log kuru jūs šķērsojāt pirms tam. Pārejiet tam pāri un dodaties uz ziemeļiem. atrodiet Palm tree kuru jūs varat search. Pēc tam, kad esat to atradis, pārmeklējiet Palm tree un parādīsies durvis. Durvis ir aizslēgtas, tāpēc pamēģināt izmantot Bone shard uz tām. Tas nederēs. Tagad izmantojiet savu Chisel ar Bone shard, lai no bane shard izveidotu Bone key. Uzvelkat savu izveidoto amuletu un tad izmantojat Bone key uz durvīm, lai tiktu iekšā.
 lol
18.
Ejat uz dienvidiem un atverat vārtus. Šķērsojiet akmeņu krāvumu un ejiet uz rietumiem. Jūs atradīsiet durvis. Izmantojiet 3 Bones uz durvīm un durvis atvērsies.

lollol
19. Pārliecinieties, lai jūs valkātu visu nepieciešamo cīņai. Pārmeklējiet dolmen un 91 level zombijs jums uzbruks. Sakaujat viņu un 68 level skelets jums uzbruks. Nogaliniet viņu un 93 level spoks parādīsies. Sakauj viņu.

UZMANĪBU: NEATKĀPIETIES CITĀDI JUMS VIS BŪS JĀSĀK NO GALA. Pēc tam, kad jūs viņus visus esat uzveicis, Pārmeklējiet dolmen un paņemiet Rashiliyia Corpse.

 

lol

Špoks...

20. Ejiet atpakaļ uz istabu, kur jūs sākāt. Izmantojiet Bone key uz Tomb Exit lai tiktu ārā.

21. Lai pabeigtu kvestu atgriezieties atpakaļ pie pirmā tomb (pie tā kura jūs bijāt soļos 11-12). Izmantojiet corpse uz dolmen.

lolRashiliyia
Apsveicu kvests pabeigts!
lol
Šo kvesta pamācību veidoja Ahilejs11!!

Laboja , labots 1x