Constitution ir prasme, kura nosaka cik daudz dzīvības punkti briesmonim vai spēlētājam ir skaitot no nulles. Maksimālais dzīvības punkti skaits, cik vienam spēlētājam var būt, ir 10 reiz Constitution prasmes līmenis.

Spēlētājs spēli uzsāk ar 100 dzīvības punktiem un 10 Constitution līmeni, ar 1, 154 pieredzes punktiem. Un spēlētājam ar 99 constitution prasmes līmeni ir 990 punkti, bez boostiem. Pašlaik, lai iekļūtu topā (High Score topā) ir jābūt ar vismaz 64. līmeni šajā prasmē. Kopš 10 februāra 2011 ir jau 119, 419 varoņi spēlē, kuriem ir 99. šīs prasmes līmenis.

Briesmoņu dzīvības punkti ir rādiusā no 1 līdz 30’000. Visvairāk dzīvības punkti ir visnesenāk pievienotajam briesmonim: Nez, aiz viņa seko briesmonis Coporeal Beast, Hati, Nomad un citi. Vismazāk dzīvības punkti ir briesmoņiem no uzdevumiem (kvestiem) The Eyes of galuphrie, kur šiem briesmoņiem ir tikai 1 dzīvības punkts.

Tad vēl, summoning prasmes briesmonis, kuru vari izsaukt ir Steel titan ar 7500 dzīvības punktiem!

Interesants fakts! Wise Old Man, pazīstams spēles personāžs (NPC) šķietami ir ar visvairāk dzīvības punktiem, jo uzdevumā (kvestā) Swang Song to ievaino ar 2500 lielu uzbrukumu, bet viņa dzīvības punkti nesarūk pat par milimetru.

 


 

 

Cīņā

Cīņas laikā gan spēlētājam, gan briesmonim virs ķermeņa parādās dzīvības līnija, jeb life bar. Šajā līnijā vienmēr rādas divas krāsas, zaļā un sarkanā. Zaļā apzīmē cik daudz dzīvības punkti personāžam vēl palikuši, bet sarkanā daļa apzīmē cik daudz jau ‘nosisti’. Tas atļauj vismaz aptuveni noteikt, cik daudz dzīvības punkti palikuši līdz pretinieks mirs.

Spēlētājs savus atlikušos dzīvības punktus, var redzēt paskatoties augšējā labajā stūrī, spēles logā, blakus sirsniņai būs skaitļi, kuri parādīs cik dzīvības punkti pašreiz spēlētājam ir. Līdzko dzīvības punktu skaitlis būs zem 25% no maksimālā dzīvības punktu skaita, tur rādīsies pulsējošs efekts sirsniņas attēlam. Nesenā jauninājumā tika ieviests efektu, dzīvības punktiem noslīdot zem 25% sāk skanēt sirdspukstu skaņa.

 

..

Pašreizējā dzīvības punktu līnija (life bar)[‘pilnas dzīvības’; ‘puse dzīvību’; miris, jeb vispār, vairs nav dzīvības punktu]

 ..

Hitsplat norāda cik veiksmīgs vai cik izdevies bija sitiens, ja oranžs, tas nozīmē, ka šis ir viens no augstākajiem sitieniem, kuru Tavs personāžs var veikt.

 ..

Šis nozīmē, ka uzbrukums pilnībā neizdevās un vispār nesavainoja pretinieku.

 ..

Šis hitsplat norāda uz to, ka ievainoja indes darbība.

 ..

Šis norāda, ka pretinieks vai tavs personāžs ir inficēts ar sava veida „vīrusu”, kas samazina status, pilnīgi jebkuru un jauktā secībā.

 ..

Šāds hitsplat rādās, kad tu kaut ko apēd vai tevi saārstē dungeoneering pazemē. Šādi rādās arī dažās misijās/uzdevumos.

 ..

Šādi rādās, ka tu esi veiksmīgi ievainojis kādu briesmoni (NPC).

 

Nāve

Spēlētājs spēlējot jebkuru no drošajām aktivitātēm, kā Pest Control, duelējoties arēnā(uzliekot safe), „spēlējoties” spēlētāja piederošajā mājā un citur spēlētājs nomirstot nepazaudēs nevienu lietu.

Dzīvības gredzens jeb Righ Of Life ir viens no retajiem priekšmetiem, kurš tev var palīdzēt izsprukt no nāves briesmām, jo līdzko spēlētāja dzīvības punkti sasniedz 10% robežu vai zemāk šis gredzens spēlētāju teleportēs uz atdzimšanas vietu, ar izņēmumiem:  ja spēlētājs ir dziļāk par 20 (ieskaitot) Wilderness līmeni; spēlē drošu aktivitāti (skatīt augstāk).

Šādi izskatījās kā spēlētājs mirst

Šādi izskatās, kad spēlētājs nomirst (pirms hitsplat un miršanas animācijas uzlabošanas)

 


 

 

Atdzimšana

Kad spēlētājs nomirst, tas atdzimst, jeb atkal dzīvo. Parasti, spēlētājs saglabā trīs vērtīgākos priekšmetus, ko pirms nāves nesa.

Nemaksājošie spēlētāji vienmēr atdzimst pilsētā Lumbridge.

Maksājošie spēlētāji atdzimst gan Lumbridge, parasti. Pēc dažu uzdevumi izpildes spēlētāji (maksājošie) var atdzimt šādās pilsētās: Faladorā, Camelotā, Soul Wars spēles uzgaidāmajā telpā.

 


 

 

Pieredzes punktu iegūšana

Pieredzes punktus var iegūt cīnoties ar briesmoņiem, vai citiem spēlētājiem; pildot visādus uzdevumus, apmainot tokens no Soul Wars, vai lietojot pieredzes lampas (xp lamps).

Kaujoties, jebkurā stilā (ar burvestībām, šaujot ar loku vai tml.) ievainojot pretinieku kaut pa 1 dzīvības punktu, tu saņem pieredzes punktus. Tos aprēķina šādi: *nodarītais_bojājums* x 0.133. tā kā tik maz pieredzes punktus iegūst cīnoties, tas padara šo par vienu no visgrūtāk trenējamajām prasmēm.

Ātrākais veids, kā iegūt pieredzes punktus šajā prasmē ir spēlējot Soul Wars spēli.

Interesanti zināt! Spēlētājam ar 99. Constitution līmeni, kuram visi pārējie combat līmeņi ir netrenēti, būs tikai ar 25.  combat līmeni.

..

Šādi parādās, kad sasniedz 99. līmeni.

 


 

 

Dzīvības punktu atjaunošana

Tos var atgūt apēdot kādu ēdamo, pasēžot jeb neko nedarot, jo ik pēc laiciņa dzīvības punkti paši par sevi atjaunojas, var arī palūgt spēlētājam veicot speciālu burvestību, iespējams arī atgūt dzīvības punktus iedzerot speciālu dziru, kura gan pieejama tikai maksājošajiem spēlētājiem)

Ēdiens

Atjaunoto dzīvību daudzums

Cik kodieni vajadzīgi,

lai appēstu

Tuna

100

Viens

Lobster

120

Viens

Swordfish

140

Viens

Anchovy pizza

180

Divi

Monkfish

160

Viens

Curry

190

Viens

Shark

200

Viens

Wild pie

220

Divi

Summer pie

220

Divi

Pineapple pizza

220

Divi

Tuna potato

220

Viens

Manta Ray

220

Viens

Rocktail

230 (līdz pat +100 īslaicīgu dzīvību iegūšanai bonusā)

Viens

Basket of strawberries

līdz pat 345 (5 strawberries, kura katra atjauno 69 dzīvības)

Pieci

...

Šādi apmēram, nu jau apmēram, izskatās, kad spēlētājs veic burvestību: heal group.

 


 

Prasmes apmetnis

To var iegūt tikai maksājošie spēlētāji nopērkot pa 99’000 zelta monētām Al Kharid Duelēšanās arēnas priekštelpā. To var nopirkt, kā citās prasmēs, tikai, kad spēlētājs sasniedzis 99. constitution līmeni.

...

Šādi izskatās jaunais emote, kad veic Skill cape emote darbību.

Laboja , labots 4x