• [RuneScape] Jagex e-pasti - Kā lai zina, ka tas ir droši?

  Ja tev ir reģistrēta e-pasta adrese, tad Jagex tev regulāri sūtīs e-pastus, ja vien tu to būsi apstiprinājis. E-pasti jums dos ziņu par pēdējiem spēles uzlabojumiem, ziņos tev par membershipa beigām vai vienkārši dos informatīvas ziņas. Ja tomēr tev tiek sūtītas šīs ziņas, tad tu jebkurā laikā vari atteikties no šī pakalpojuma ejot uz Account Management un spiežot... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] P2P aktivitāšu nedēļas nogale!

  Ir pienācis dažādi laiks dažādām nodarbēm! No spēkošanās smilšainajā Duel Arena, līdz drudžainai rosībai lielajos jūru plašumos ar ne tik ļoti relaksējošo zvejošanas ceļojumu uz "Trawler", Tev pilnīgi noteikt neaptrūksies ideju, kā trenēt savas prasmes šajā nedēļas nogales Aktivitāšu pasākumā! No 25. jūnija, sestdienas, līdz 26. jūnijam, svētdienas, mēs... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Iepazīstinam: P2P uzticības programma

  Būšana RuneScape maksājošajam spēlētājam nozīmē - iegūt iespēju piedalīties vairāk aktivitātēs, iespēju pildīt vairāk uzdevumus un iespēju trenēt vairāk aizraujošas prasmes! No 28. jūnija tas arī nozīmē, ka maksājošo spēlētāju (P2P) uzticības programmas ietvaros, tiek dota iespēja iegūt ekskluzīvus, jaunus apbalvojumus. Pati ideja ir visai vienkārša. Kamēr esi... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Ring of Wealth, troļļi un Dungeoneering

  Šonedēļ mums ir vesela kaudze ar jaunumiem, tostarp padarot "Ring of Wealth" noderīgāku, jaunu izkatu troļļiem un spēles uzlabojumus priekš "Dungeoneering". Ring of Wealth Tagad mēs esam uzlabojuši gredzenu, lai tas vēl vairāk palielinātu jūsu iespējas no briesmoņiem iegūt retas mantas vai "clue scrolls". Turpmāk jums tiks dota ziņa, kad gredzens ir palīdzējis jums iegūt... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Kvestošana, makšķerēšana un... nūbošanās?

  Klanu svinību mēneša laikā ir sākusies kvestošanas un palīdzēšanas/atbalstīšanas nedēļa un mēs parādam mūsu klanu komūnas izpalīdzīgo un sociālo pusi. Katrs kvests ir ar fantastisku stāstu un piedzīvojumiem pilns un vienmēr ir laba viela pārrunām, tad kapēc nepiebiedroties? Sākot mūsu Grupu kvestošanu, mēs lūkojam ķerties pie lielajiem RuneScape kvestiem un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] French Winter Event: Opening Party

  Bonjour* Jums visiem! Jūs esat laipni aicināti pievienoties RuneScape franču versijas otrās gadadienas svinībām. Svinības sāksies sestdien, 11. decembrī plkst. 18:00. Mēs sāksim ar iespaidīgu drop party Faladoras Party Room, 102. pasaulē, pirms pāriesim uz franču spēles versiju un 128. pasauli. Pēc Francophone** tradīcijām, mēs nodedzināsim Faladoru līdz pamatiem (vai vismaz... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Warrior`s Guild un Dragon Defender

  Jūs zināt par to spilgti sarkano Dragon Defender, par ko tik daudz cilvēki tika minējuši forumos? Tātad tagad jūs varēsiet vienu dabūt no Noble, Warriors` Guild aizbildņiem... protams ja jums jav pieder Rune Defender, kā arī pavadīsiet vairāk laika Kamfreena`s Ciklopu istabā. Kas esat tajā istabā pēc Dragon Defender, ciklopiem var tikai pilnīgi pietikt ar jums, nonāvējot kādu... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] "Tasks" un "Skill Targets"

  Vecais sasniegums dienasgrāmatas interfeiss ir aizstāts šonedēļ ar kaut ko jaunāku, spīdīgāku un elastīgāku, un ar šo ir jauns Nosaukums: Tasks! No jebkuras vietas pasaulē, Tasks interfeiss piedāvās sešas piemērotas maksimālās pūles priekš jūsu atrašanās vietas un prasmju līmeņiem. No Tasks interfeisa, jūs varat arī atvērt uzdevumu sarakstu, lai skatītu visus... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Partying is Such Sweet Sorrow

  Grim Reaper nekad nav paticis helovīnu laiks. Pagājušajā gadā viņa mājas pārņēma zirnekļi, vēl pirms gada, viņa kalpotājs mira neizskaidrojamā nāvē. Šādas nelaimes piemeklējušas viņu un nav brīnums, ka viņš nicina šos svētkus. Ķirbjgalvis Pīts ir izdomājis kā pārliecināt Grim Reaper, ka visu svēto diena ir ļoti interesanti svētki, uzaicinot viņu uz visu svēto... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Runescape rīkjoslas uzlabojums

  Augustā mēs izveidojām Runescape spēles rīkjoslu, kas sniedza jaunāko informāciju par Jūsu RuneScape kontu. Kopš izlaišanas desmitiem tūkstošu dalībnieku jau ir lejupielādējuši un uzinstalējuši šo rīkjoslu, un kopumā atsauksmes bija tādas, ka jūs gribējāt, lai tam būtu vairāk iespējas! Man ir gods paziņot, ka mūsu pēdējais atjauninājums ir palaists un ļauj jums... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Charm Sprite medības

  Ja esat pieredzējis mednieks un jums ļoti patīk SUMMONING prasmes trennēšana, ar šo jauno HUNTER prasmes UPDATE spēsiet atrast tam ļoti labu pielietojumu un noderīgus atalgojumus (priekš spēlētājiem ar 70+ līmeni). TAVERLEY DRUĪDU konstante ceļojumiem uz SPIRIT REALM ir neparedzēta nozīme RUNESCAPE. Neredzamās būtnes, kas protams ir spēcīgas un pārpildītas ar CHARMS, plūst... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Spēlētāju Galerija

  Sveicināti, mākslas fani! Ir jauns mēnesis un tas nozīmē jaunu Galeriju pilnu ar radošu cilvēku darbiem. Mēs nezinām vai pasaules otu ražotāji ir turējušies jums līdzi, bet mums šķiet, ka jūs esat bijuši aizņemti! Šī mēneša iesniegto darbu kvalitāte kā jau vienmēr ir bijusi ļoti augsta, mums bija grūti izlemt, kuras bildes izvēlēties. Mēs ceram, ka jūs esat... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Elite Treasure Trails un Jaunie Atalgojumi

  Treasure Trails tika papildināta ar jauniem izaicinājumiem, lai pārbaudītu pat vispieredzējušākos avantūristus, bet arī ar jauniem atalgojumiem. Tagad tādiem radījumiem kā Bork, Corporeal Beast un Skeletal Horror ir maza iespēja izmest elite clue scroll. Šīs clues ir daudz sarežģītākas kā līdz šim, tā var būt skenēšanas lode, kas norāda uz nākamo clue, kad tu esi tām... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Papildus bankas vietas

  Piereģistrējot savu e-pasta adresi RuneScape profilam tas padara to drošāku, jo mēs viegli varam noteikt īsto profila īpašnieku ja tiek pazaudēta parole. Kā ''pateicība jums'' spēlētājiem kuri ir to izdarījuši mēs esam piešķīruši papildus 10 vietas bankā. Nemaksājošiem spēlētājiem bankas vietas tiks paaugstinātas līdz 78, bet maksājošiem spēlētājiem līdz 516.... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Behind The Scenes - August

  Pirmais šī mēneša jauninājums ir nākamā daļa Void Knight kvestu sērijai, A Void Dance. Tu atkal sadarbosies ar Korasi, lai izsekotu mistisku radījumu, noskaidrotu kāpēc noteikti cilvēki izturas tik dīvaini un atklātu mazu gabaliņu Quiet before the Swarm patiesības. Pa ceļam tu risināsi dažas āķīgas puzzles kā piemēram experimentējot, centīsies iziet alus labirintu un... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] RS Classic īslaicīga atkal atvēršanās

  Atpakaļ Novembrī mēs atkal atvērām RuneScape Classic memberiem uz divām nedēļām un teicām ka atkal atvērsim Runescape Classic sešu mēnešu laikā. Tātad šeit tas ir vēl viena iespēja lai izmēģinātu Classic pasaules. RuneScape Classic ir sākotnējā Runescape versija kas bija pirms 6 gadiem 2004 gadā. Spelejot tā dod interesantu apskatu kā spēle ir attīstijusies pēdējo... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] f2p spēlētājiem draugu saraksts paplašināts

  Mēs esam priecīgi paziņot, ka nemaksājošie spēlētāji tagad var pievienot 200 spēlētājus savā draugu sarakstā, līdzšinējo 100 vietā. Kā noprotat tas ir dubultots no 100 uz 200, kas ir tieši tāds pats skaits kā maksājošajiem spēlētājiem. Runescape ir masveida daudzspēlētāju spēle, tāpēc mēs vēlamies, lai ikvienam ir daudz draugu. Mēs ceram, ka maksājošie... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Slayer Challenges

  Slayer Challenges Šonedēļ pievienots unikāls izaicinājums pie visiem slayer masteriem. Spēlētājiem, kuri ir sekmīgi pabeiguši vairākus uzdevumus (slayer tasks) būs laiku pa laikam iespēja saņemt īpašu uzdevumus ja apmeklēs savu iecienītāko Slayer Master. Piedāvātie uzdevumi atšķiras atkarībā no tā, kuru no meistariem jūs apmeklējat. Viņiem katram ir savs unikāls... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Dungeoneering prasme

  "As my foot touched the first icy cobblestone, a sense of dread flowed through my already shivering limbs. I could feel a presence, powerful and malevolent, hidden in the darkness before me. Cautiously, I rounded the corner, and was hit by a blast of hot, sulphur-smelling air. There was a sound of cracking bone and gristle that turned my stomach. Then my eyes adjusted and I saw it: a hulking... Lasīt tālāk »
 • [RuneScape] Pieraksti datumu!

  2010. gada 12. marta nedēļas nogalē mēs rīkosim "papildus XP nedēļas nogali" Runescape maksājošajiem spēlētājiem. Tas ir oficiāli paziņots mūsu jaunumos (ja vēl neesi tiem pierakstījies, to vari izdarīt šeit). Šis blogs vairāk vai mazāk ir izveidots kā BUJ, lai dotu atbildes uz jautājumiem par šo nedēļas nogali, un mēs apmeklēsim forumus, lai atbildētu uz jebkādiem... Lasīt tālāk »

- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 -